Репетитори

Коваленко Анна Денисівна


Я - студентка Харківського Національного Медичного університету, маю високі бали ЗНО при вступі (Біологія - 195, з хімії - завантажити 190).  Також 200 балів з біології (за шкалою університету).  Навчаючись в сфері медицини, я вдосконалюю свої знання щодня, а різні конференції та гуртки допомагають мені набиратися все більше знань і досвіду, які я можу передавати своїм учням, крім базового матеріалу.  

Моїй особливістю як репетитора є те, що я знаю що таке наука не просто з підручників, а "зсередини" Таким чином, хто мій ідеальний учень?  Без сумнівів це той, кому потрібна біологія з метою вступу до медичного вузу в подальшому.  А також той, хто ще не визначився з вибором професії, але точно знає, що варто рухатися в цьому напрямку.  І зовсім не важливо, якого ти віку і рівня підготовки, а важливо те які цілі ставиш перед собою.  Якщо я задовольняю твій запит, і підходжу тобі в ролі репетитора, тоді сподіваюся ми знайдемо один одного.  А я, в свою чергу, зроблю все для того, щоб процес був для тебе максимально цікавим, захоплюючим і доступним, що принесе відповідні результати.  

Чекаю тебе на заняттях!

Категорії курсів


Курси1

  • 200 грн 
  • Біологія - Біологія
  • Середня школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові