Репетитори

Вігула Сергій Михайлович


Дизайн інтер'єру
Інтер'єр повинен бути функціональним, красивим і комфортним - ці цілі досягаються гармонійними пропорціями простору і предметів, правильними колірними поєднаннями, акцентованим освітленням, якісними матеріалами, яскравими і доречними образами й асоціаціями. Принципом, об'єднуючим всі ці різнопланові рішення, є стиль. Єдиний стиль припускає однорідність і взаємну перекличку виразних засобів інтер'єру.
Оскільки дизайн інтер'єру процес інтерактивний, то необхідно постійну присутність дизайнера, авторський нагляд. Цей процес починається в першу чергу з спілкування. Звички, стиль і саме сприйняття світу відіграють дуже велику роль в процесі формування стилістичного рішення.

Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, функціональність і затишок, тому я, з великим задоволенням допоможу Вам розібратися в цих питаннях і пропоную безкоштовну консультацію. [відкрити контакти](050) 937-06-32
З нетерпінням чекаю зустрічі з Вами.
Не залежно від бюджету, який ви плануєте витратити на розробку дизайнерського проекту і ремонту в цілому. Не залежно від стилю і переваг, які у Вас склалися, у нас Ви знайдете надійного, досвідченого, прагматичного дизайнера, який зможе втілити те, що Ви задумали, або придумати те, що обов'язково сподобається. Ми зможемо створити такий інтер'єр, в якому Ви будете відчувати себе затишно і комфортно.
Пропоную:
1. Розробку дизайну інтер'єру в 3D моделюванні (тобто ваш об'єкт будить повністю готовий в 3D графіці в масштабі та розмірах) та фотографії; (будинку, квартири, магазини, готелів, ресторани, кафе, салони краси, нічні
клуби, торгові центри, спорт-бар);
2. авторський нагляд за веденням робіт;
3. перепланування приміщень та ландшафту.
4 ландшафтний дизайн,благоустрій ділянки,озеленення ділянки (альпійські гірки)
5. розробку дизайну екстер'єру (тобто оформлення зовні приміщення) - це оформлення фасаду, вітрин магазинів і кафе, басейнів, терас, ландшафту.

Мої контакти:
Skype ser3783
Email [відкрити контакти]ser06design@mail.ru
тел.: [відкрити контакти](050) 937-06-32

Категорії курсів


Курси1

  • 145 грн 
  • Мистецтво, творчість - Архітектура, Дизайн інтер'єру, фен-шуй
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Ужгороді, а також ЗВО (вузи) в Ужгороді, коледжі в Ужгороді, курси в Ужгороді, робота в Ужгороді