Репетитори

Аліна Голуб


Професійність:  Я викладаю англійську мову вже більше 9-ти років, і за цей час мала нагоду працювати з IT компаніями, корпоративними клієнтами та мовними школами, з розвитком ІТ технологій, розпочала заняття по скайп і успішно займаюся викладанням онлайн вже 3 роки. Маю диплом магістра філології і у 2017 році  отримала Кембріжський сертифікат викладача англійської мови для дорослих (CELTA), який дозволяє викладати в усіх країнах світу. Проживала і працювала в США, викладаю англійську для іноземців. Також являюся професійним тренером з методики викладання англійської мови і можу підібрати для вас викладача, який відповідатиме усім вашим вимогам.

Методика - підбір матеріалів під рівень і інтереси студента, використання відео, презентацій і основний акцент на покращення комунікативних навичок. Заняття по максимуму ведеться англійською мовою, що дає вам шанс зануритися у мовне середовище. Разом ми спробуємо подолати мовний бар"єр і спілкуватися без комплексів.


Курси2

  • 250 грн 
  • Мовні - Англійська мова
  • Молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери
  • 175 грн 
  • Мовні - Німецька мова
  • Молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, курси в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні