Репетитори

Хома Святослав


Курси Масажу м. Івано-Франківськ

Мінімальний термін отримання сертифіката після успішних закінчень курсів – 1-1,5 міс. Заняття проходять 2 рази на тиждень. Дні занять – вівторок, середа, четвер або п’ятниця на вибір курсанта. Початок занять у вечірніх групах 18-тій годині, тривалість – 1год 30 хв. Заняття включає теорію та практику. Іспити проводяться щомісяця.
 Повна вартість курсу класичного масажу – 660грн.
Після закінчення курсів видається сертифікат з фото , урахуванням пройдених теоретичних і практичних годин навчання на англійській та українській мовах.

Засновник школи "Світ Масажу" та салону ”Лікувальний масаж“, а також “Massage Therapy“ in USA , RODGERS SVIТLANA. Спеціаліст по таких видах масажу: Антицелюлітний масаж, Вакуумний масаж, Гігієнічний масаж, Дитячий масаж, Косметичний масаж, Лікувальний масаж, Масаж голови, Масаж грудей, Масаж для вагітних, Масаж для немовлят, Масаж ніг, Масаж обличчя, Масаж при травмах, Масаж рук, Масаж спини, Масаж стоп, Масаж шиї, Масаж Шиацу, Реабілітаційний масаж, Спортивний масаж, масаж з камінням (hot stone therapy), голковий масаж.

Адреса м. Івано-Франківськ вул. Йосипа сліпого 18 (Трускавецька 18).

Категорії курсів


Курси1

  • 850 грн -5%
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Краса, здоров'я, Медицина, фармацевтика
  • Середня школа, студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Івано-Франківську, а також ЗВО (вузи) в Івано-Франківську, коледжі в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Також в Івано-Франківську