Репетитори

Іванілов Ігор Юрійович


Ігор Юрійович Іванілов - відомий в Росії та СНД професійний бізнес - тренер , провідний відкритих і корпоративних тренінгів та майстер -класів. З 1993 року навчає продажам , управлінню , маніпуляціям , ораторському мистецтву та риториці , майстерності ділового та міжособистісного спілкування. Проводить на рік 80 - 100 тренінгів , вебінарів і майстер -класів з різних тематик в корпоративному і відкритому форматі .

Приклади побудови бізнес -моделей , що транслюються Іванілова в корпоративних заходах , приватних консультаціях і коучинге перших осіб компаній актуальні і використовуються в даний момент у провідних вітчизняних і зарубіжних організаціях .

Ігор Іванілов - автор 5 -ти книг - практикумів т.ч. «Здоров'я менеджера: як його зберегти » , «Тренінг « Емоційна компетентність у бізнесі », " Цілі : як бути успішним і досягати своїх цілей ". Є постійним експертом російських B2B - видань в галузі продажів і особистісного зростання.

Перевага тренінгів , семінарів та майстер -класів Ігоря Іванілова в їх різнобічності : незважаючи на конкретні цілі , поставлені і досягаються під час заходу , бізнес- тренер дає можливість слухачам розібратися у власних бажаннях , навчає правильному целеполаганию , мистецтву слухати і керувати часом , а прості приклади з життя та професійної кар'єри , використовувані Іванілова , допомагають з легкістю адаптуватися до процесу навчання та роботи над собою.

Ігор Юрійович професійно володіє навичками конструювання метафор і майстерно пише терапевтичні та навчальні казки . Є дипломованим фахівцем з Еріксоновському недирективному гіпнозу , проводить групові сесії еріксоновського гіпнозу. Розробив авторську методику відновлення внутрішніх сил і захисту від стресів за допомогою глибокої релаксації і самогіпнозу.

Тренер Університету Єдності - пройшов процес навчання та ініціації в Oneness University , а також тренерський курс , Індія в 2006 - 2010 роках ( трансперсональна психологія . Шляхи просвітління свідомості і зцілення ) . Майстер РЕЙКІ .

Член Професійної психотерапевтичної ліги , Європейської Асоціації Психотерапії .

Категорії курсів


Курси3

  • Професійні, підвищення кваліфікації - Продаж, переговори, Психологія, особистісний розвиток, Керування, менеджмент
  • Студенти, дорослі, пенсіонери
  • 50 грн -10%
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Психологія, особистісний розвиток
  • Студенти, дорослі, пенсіонери
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Продаж, переговори, Психологія, особистісний розвиток, Керування, менеджмент
  • Студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі репетитори в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, курси в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні