Репетитори

Бойова система. Реальний світ


  • 250 грн  -10%

Бойова система "РЕАЛЬНИЙ СВІТ" - універсальна система рукопашного бою, створена професіоналами радянської військової розвідки. Вона не вимагає початкової підготовки, її ви отримаєте у процесі навчання. Система проста в засвоєнні і вкрай ефективна. Система повністю оптимізована до умов реального, неспортивної бою.

Тренінг першого рівня є комплексним тренінгом, спрямованим на самовдосконалення курсанта і значне підвищення його конкурентних переваг. Він дає розуміння реалій рукопашного бою, формує правильну установку на силовий конфлікт зокрема і на конфлікт будь-якої природи в цілому, позбавляє від хибних стереотипів та ілюзій, формує характер і спосіб мислення Переможця. До програми тренінгу включені: найбільш прості ефективні прийоми рукопашного бою та гнучкі послідовності на їх основі, спеціальні психотехніки, що допомагають курсантам формувати необхідні риси характеру і психіки, а також допомагають долати страхи і активізувати резерви психіки і тіла в критичній ситуації.

Заняття проводяться два рази на тиждень:віторок, субота.
Перше заняття безкоштовне.
вул. Винниченка 30, спортивний комплекс Леофіт.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові