Репетитори

Підготовка до KET, PET, FCE, CAE


  • 200 грн  -5%

Підготовка до KET PET FCE CAE.

  • Об'єм курсу: Тривалість курсу для якісної підготовки до кембріджських іспитів KET PET FCE CAE, як і в курсах по підготовці до TOEFL IELTS, визначається в індивідуальному порядку, виходячи з первинних знань англійської мови. Здобуття сертифікату який свідчить про успішну здачу кембріджських іспитів передбачає як присутність глибоких знань (для іспиту CAE) так і самого елементарного рівня (для іспиту KET PET).

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Яку б Ви не переслідували метіу, яким би рівнем мови Ви не володіли, ми рекомендуємо здійснювати підготовку до цих тестів з індивідуальним репетитором англійської мови, який має відповідний досвід. Особливо це стосується складних іспитів на найвищий рівень.
  • Час проведення: Ви зможете обговорити це питання з репетитором, на першому вступному уроці.

    Всі контакти і подробиці, інформація про нас і наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

Ця пропозиція дійсна для всіх наших майбутніх клієнтів! Назвіть нам адресу (education.ua) і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі