Репетитори

Підготовка до ЗНО (ВНО) з німецької мови


  • 200 грн  -5%

Підготовка до ЗНО (ВНО) з німецької мови.

  • Німецька мова є одною з найпопулярніших мов у світі. Сьогодні знання німецької необхідно кожному: будь то бізнесмен, який серйозно налаштований на розширення своїх ділових зв'язків і вихід на європейський ринок або людина, що планує жити і працювати в країнах Євросоюзу. У зв'язку з цим, підготовка до іспиту ЗНО (ЗНО) з німецької мови друга по затребуваності послуга в нашій школі (після англійської само собою).

    Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • У фахівців нашого центру дуже великий досвід підготовки до цього іспиту. Ми надаємо всі необхідні для подгтовкі до ЗНО навчальні матеріали. Ваш особистий репетитор складе для Вас індивідуальний графік занять з урахуванням Ваших побажань. Викладач визначить рівень Ваших знань, і на підставі цього складе персональну програму навчання.
  • Ми надаємо можливість готуватися до іспиту по Скайпу або Вайберу. Переваги такого формату підготовки полягають в тому, що Ви значно економите Ваші кошти і час. Урок буде проведений в будь-якому зручному для Вас місці, де є підключення до мережі Інтернет, в комфортній для Вас обстановці. Займаючись з нашим репетитором по скайпу, Ви не відчуєте різниці між online- заняттями і класичними індивідуальними уроками, так як ми пропагуємо грамотний, класичний підхід до навчання.

Ця пропозиція дійсна для всіх наших майбутніх клієнтів! Для тих хто хоче підготуватися до здачі ЗНО (ВНО) з німецької мови в Дніпрі (Дніпропетровську). Назвіть нам адресу (education.ua) і отримайте знижку 5% від обумовленої ціни.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі