Репетитори

Підготовка до KET, PET, FCE, CAE


  • 90 грн  -5%

Підготовка до KET PET FCE CAE в Кривому Розі і області. Навчання індивідуальне.

Наші викладачі неодноразово готували слухачів до Кембріджських іспитів. Висока кваліфікація репетиторів і відповідний досвід дозволяють проводити підготовку до KET PET FCE CAE в Кривому Розі і області в найкоротші терміни і на високому рівні.

Наші репетитори підберуть для Вас необхідні матеріали виходячи з Вашого рівня і цілей. Буде розроблена індивідуальна програма. Всі матеріали надаються безкоштовно.

Готуючи слухачів до іспитів KET PET FCE CAE, наші фахівці використовують сучасні інтернет технології, які добре зарекомендували себе в усьому світі. Займатися з нашими репетиторами Ви зможете в будь-який час (обговорюється індивідуально). Більш детально про технології, про викладачів, і відповіді на найбільш поширені питання ви знайдете на нашому міжнародному порталі.
http://online-language.org

Ми готові запропонувати знижку всім користувачам порталу, знижка на підготовку до KET PET FCE CAE в Кривому Розі - 5%, або кожне 20-е заняття безкоштовно!

Телефонуйте, пишіть нам. Контакти вказані вище.
На основному сайті http://online-language.org

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Кривому Розі, а також ЗВО (вузи) в Кривому Розі, коледжі в Кривому Розі, курси в Кривому Розі, робота в Кривому Розі