Репетитори

GRE та GMAT


  • 180 грн  -10%

GRE (Graduate Record Examinations) та GMAT (Graduate Management Admission Test) - достатньо схожі між собою. Ці іспити складаються бажаючими навчатися у престижних закордонних бізнес-школах. Оскільки ці іспити складаються і носіями мови, їх рівень складності дуже високий. Більше того, іспити перевіряють не тільки (і не стільки) знання мови. Вони складаються з наступних розділів:

  • Verbal Reasoning - мовний розділ, який складається з ряду завдань на розуміння текстів, підбір синонімів та пошук аналогій, знаходження помилок у реченнях.

  • Quantitative Reasoning - суміш завдань з алгебри, геометрії, теорії ймовірностей і статистики, які вимагають логічного та аналітичного підходу.

  • Analytical Writing - 2 есе, в одному з яких ви висловлюєте свою думку з приводу певного питання, а у другому аналізуєте обґрунтованість наведеної вам точки зору.

  • Integrated Reasoning (тільки у GMAT) - новий (з 2012 року) розділ, націлений на перевірку вміння аналізувати та синтезувати дані з різних джерел для рішення задач.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі