Шацкий лесной колледж им. В. В. Сулька


  • пгт Шацк · ул. 50 лет Победы, 20, Волынская обл.
  • (03355) 2-05-31
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы102

Оставить отзыв

Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Коледж - супер. Поступив у цьому році. Викладачі вимагають знань від студентів, що не може радувати.! Кращі викладачі, на мою думку, Остапчук В.Г. та Мазурок В.Д.. Стан гуртожитку номер 1 чудовий. Поки що не подобається лише одне - те що у зв'язку з Covid-19 життя студентів у коледжі стало не таким як було раніше. В цілому я рекомендую цей коледж!!!!!

,

Коледж супер,викладачі класні ,на парах було завжди весело. Викладачі дають дуже хорошу базу знань .Нежалію ні каплі що пішов туди вчитись!!!!! Я б і ще 4 роки вчився б .!!! Час швидко пройшов сумую за коледжом ,за викладачами,за студентським життям!!!!! Раджу всім!!!!!

,

Коледж дуже непоганий викладачі дають хорошу базу знань якщо поступати вище то там говорять теж саме що і тут весело на парах тай відпочинок можна знайти як на вихідні так і в будні дні .

,

Коледж - пуста трата часу. Половина викладачів підараси, корчать з себе хрен зна кого, особливо вчитель з грунтознавства, звільніть її нахрен. В гуртожитку живе одне бидло і свинота, просто немає слів. Викладачі дуже багато вимагають як для такої сільської «шараги». Студентів використовують на практиці як рабів. Дуже надіюсь що в майбутньому цю «шарагу» закриють к херам , щоб люди не тратили 4 роки на цю бредятину.

,

Коледж,ну так собі.В гуртожитку погані умови проживання(дівчачому),за нього вже платим 3200,краще йти на квартиру.Викладачі сильно прошені,то на кабінет здай,зошит купи...На консультаціях п*яні викладачі,вчать все,тільки те,що не потрібно

,

Супер коледж , гарні приємні кваліфіковані працівники . 4 роки не пройшли даремно , коледж дає ХОРОШУ БАЗУ ЗНАНЬ , якщо після коледжу поступати в університет на скорочену форму навчання ,то із своїм багажем знань ти відразу на ГОЛОВУ ВИЩЕ студентів університету , багато практики на якій ти отримуєш ази професії ,які тобі допоможуть у подальшій роботі або ж навчанні . Рекомендую цей навчальний заклад ,бо після першого дзвінка ти стаєш членом великої сім*ї , яка тебе завжди підтримає , навчить , допоможе і ніколи не покине ,дасть хороший СТАРТ у твоє самостійне ЖИТТЯ !!!

,

Нікому не рекомендую поступати в цей коледж. На рахунок занять: Просто жах, викладачі приходять в алкогольному сп'янінні (не всі звичайно). Майже з кожного предмету потрібно купувати зошит ( навіть з фізкультури (УЯВІТЬ СОБІ) ). Ціна зошита в середньому 50 гривень на семестр. Викладачі вимагають гроші, а також використовують в своїх цілях. Заставляють купувати бумагу формату А4 (яка зараз не є дешевою). Викладачі з таких дисциплін, як: грунтознавство, деревинознавство, таксація взагалі нахабніли, гнати як омога далі. Звичайно, управи на них не знайти. На рахунок практики: Це зовсім окрема тема для розмови. Вся суть практики - попрацювати фізично в директора або адміністрації (в тому числі зав. практики) або заплатити гроші. В загальному: Все кіривництво і співробітники коледжу - МАФІЯ. Хоча, є я дуже хороші люди (наприклад заст. дир. по виховній роботі), а також викладачі. Не тратьте дарма час, адже потім будете жалкувати. Ні в ЯКОМУ РАЗІ не поступайте. Успіхів! P.S.

,

Дійсно хороший коледж,але найбільш запам'ятався не навчальний процес а життя в гуртожку.Навчатись у коледжі нетяжко,на практиці з профільних предметів навчать дійсно всього що потрібно знати майбутнім спеціалістам. На рахунок інших практик то просто жах,студенти просто робоча сила,якщо не в лісі то в когось на городі.Якби повернути час назад то нічого незмінив би,3 роки в коледжі пролетіли як одна мить.

,

Хороший коледж. Хороші Викладачі. Це були найкращі роки в житті. Працюю після навчання в лісництві. Ніколи не жаліла і не жалію що вибрала цей коледж. Не вірте тим хто погано відгукуеться. В даний час навчаеться син. Буваю в коледжі знаю і тепер викладачів.Всі нормальні хороші спеціалісти. Для тих хто не рекомендуе коледж- ганьба........

,

Нормальний коледж! На лісників же ж вчились, а ліс треба грузити, садити, вирощувати, доглядати,,, Прямі обов!язки по професії. Підете на роботу - зрозумієте, важко в навчанні - легко в бою, Коледж супер!!!

,

та в принцирі нормальний коледж якшо вчиш то ніхто не заставляє тебе платити про практику дійсно більшість грузили ліс або пахали на дачі але так то все було класно є що згадати =)))

,

Коледж в цілому не поганий, але умови в гуртожитках бажають бути кращими. Взимку дуже холодно як в 1 так і в 2 гуртожитках .Ціна за гуртожиток зовсім не відповідає умовам. Здирництво з студентві - це напевно сама перша діяльність коледжу : на ремонт дай (10 - 50 грн), зошити купи (20- 120 грн), в гуртожитках на миюче здай (10 - 30 грн),на подарунок коледжу здай (100- 200грн), на стіл держ. екзамену здай. Стосовно викладацького складу - є всякі. Тому,якщо маєте гроші, то сесія і саме навчання в цілому не таке вже і страшне. Мені, наприклад, вчитись було не важко, грошей на сесію, з моєї сторони, не було потрачено ні копійки! База навчання доступна для кожного, головне бажання.

,

Не рекомендую поступати в цей коледж... Студенти там, як дешева робоча сила, на практиці ліс грузять або пахають в директора коло його нового будинку. Заступник по практиці, зовсім якийсь не нормальний, йому давно вже на пенсію пора, старий як пень, завжди посилає студентів грузити ліс, інколи йому строїти дачу. З ним не можна нормально поговорити, кричить як дурачок. Про коледж можна говорити і говорити, але ці 4 роки я ледь-ледь витерпів. На парах ще висидіти можна, но практика. На ній нічого не научать, хіба що надірвешся грузивши ліс, а потім довбуть студентів. Думайте самі, чи поступати, чи ні... але краще сидіть в дома, ніж навчайтесь тут. Можливо, якщо поміняється директор, то все буде добре)

,

авчався 1985-2000рік. Технікум хороший, викладачі були хороші коли я ще вчився, надіюсь що і зараз хороші.Тим більше, що дійсно технікум дав мені "путівку в життя"

,

Скільки людей - стільки думок..... Головне, що в нашому коледжі найкращі студенти!!!!

,

Коледж супер!!!Нічого поганого про нього сказати неможу кругом одні плюси але це зрозумів лише тоді коли випустився звідти))))

,

Навчався і проживаю в смт Шацьк . коротко про коледж - гуртожиток на 2+, кабінети 3 , викладачі 5+ ( за гроші можуть робитти дива з одінками ), директор обирає студентів. Шаць курортне містечко ,тому тут чудово і круто тлькі в літку , а в інші пори року просто село. Не відавайте 4 роки життя коту під хвіст.

,

коледж норм....але навчатися важко....

,

Коледж суперррррррррррр,нема слів.....сумую(((

,

Коледж дійсно випускає хороших спеціалістів. Я сам випускник 1998р. Дякую всьому педагогічному колективу за ті знання які були нам дані. Київ - пишається Вами

,

коледж нормальний, але хабарі піднімаються!!!!!!

,

Выпуск 1973 года 44 группа. Распределилась в Воронеж. Воспоминания о годах учёбы наилучшие. Директор (на то время) Сулько В.В.-ЧЕЛОВЕК. В группе было 3 девчёнки (Ваган Людмила,Цвид Вера, Ковтонюк Галя). Ребята-супер. Где вы-Савош Савва, Довжик Николай, Дужий Пётр, братья Шнайдеры -Пётр и Владимир, Гайдучик Николай, Аркушин Николай и другие ? Помните наши распевки на переменах ? Интересно :на Украине сохранилось лесное хозяйство как отрасль?

,

Єдине, що радує, це те що професія дійсно хороша, але цей коледж це ДНІЩЕ

,

Це найгірше, що може з вами статися! Люди, вибирайтесь у світ, а не в Шацьк!

,

коледж норм!!!!!!!!хоча навчатись важко)))))

,

)

,

Коледж кращий тим шо немає майже ніякого хабарництва! Я там навчалася, і в мене залишилися найприємніші спогади))))))) Хай що хоч кажуть, але коледж супер!!!!!!!!!! ВикладачІ там найкращі!!!!!!1

,

супер.........

,

найкращий коледж України!!!!!!!!!!!

,

наш коледж найкращий!!!!!!!!!!

,

Технікум - супер!В світі є три нормальні навчальні заклади - Гарвард,Йєль і Шацький лісний технікум!!!ВИПУСКУ 1994 РОКУ - ПРИВІТ!!!МИ - НАЙКРАЩІ!!!

,

Я навчаюсь у цьому коледжі. Якщо маєте бабло можите поступати!

,

Коледж люкс +5

,

Можливо поступлю!

,

я туди хочу поступити

,

Крутий коледж)))))

,

класний коледж!

,

Класний коледж

,

класний коледж... заступник з навчальної роботи супер!!

,

Важко звикнути до чогось нового...але з часом ти розумієш що це те, що тобі потрібне!! Викладачі СУПЕР!!! Навчальна частина the best!!!

,

Коледж самособою супер! А викладачі взагалі не зрівняні! Ніколи не буду жаліти що тут навчався! ;)

,

технікум ненравиться

,

Коледж дійсно гарний і суперовий.Там дуже гарні викладачі.Я ніколи нежаліла що там навчалася.Уже майже пройшло 3 роки,Я за ним скучаю(((((

,

коледж тема) ну мене поперли ))) но я тепер на заочному)))

,

Коледж класний..Думаю на другий рік поступати...Вчителі зі слів студентів дуже добрі ..)

,

коледж просто бомба.......! вчитись взагалі офігезно....поступайте не пожалієте.... а першокурсниці просто нема слів.......) коледж афігезний.....

,

Цей коледж просто супер:)

,

Привіт всім! Наш технікум найкращий у світі! Стільки прекрасних спогадів! Випускники 83-го, приєднуйтеся в групу "ШЛТ навсегда" в однокланиках.

,

Дуже не подобається тут вчитись.

,

Класний коледж

,

Класний коледж

,

класний коледж!!!!!!!!!!!!

,

Коледж. клас. Викладачі супер. Дякую, що Ви є. Ви дали мені путівку в життя.

,

суперовий коледж

,

Коледж - супер!!!!! Викладачі також класні,особливо на спеціальності Бухгалтерський облік! Респект всім викладачам і студентам ШЛК!!!

,

класний коледж ,але мене тут ніхто не розуміє бо я дібіл!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Вчитись легко, договоритися з усіма викладачами можна за невеликі суми, подарки, римонти, послуги.......

,

Коледж просто супер!!!!!!!!!!!! Жалко що я неодразу зрозумів!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж звичайно завжди рулить,44 група 2010року випуску найкраща за всі групи які були,а куратор Арват Леся Сименівна нойкраща із куратотів,та кожний викладач по своєму класний..............

,

Дуже гарний коледж а викладачі в ньому просто ангели.

,

Підготовка студентів відмінна. Тільки ,ще б топили в зимку хоча б раз на декілька днів, ціни коледжу не було б.

,

Коледж супер Я б і ще повчився., Викладачі суперові

,

Коледж просто клас. А про Тетяну Павлівну в мене не вистачає слів-найкраща кураторша в світі.

,

цей коледж супер!!)

,

Як помінялись цінності. Дуже прикро та не приємно за висказування випускників коледжу в адресу викладачів, які дають знання, мудрість та путівку в життя молодим птиньчикам в пушку, які тільки виповзли з материнського гнізда. Пройдуть роки і все буде сприйматися по іньшому. Успіхів усим на лісових стежинах та житєвій ниві

,

Коледж суперовий , класний, тут багато чого цікавого особливо викладачі- Марчук Юрка, Панасюк Андрюшка, Колісник Наташка, Хахула Любка, Білицька Надюхха, Коваля Сергійка. і звичайно нашу незрівняну, неймовірно прикольну Панасюк Натаху. дівчата а....... які..... тут ................................................. офігенні хлопці в хорошому розумінні цього слова!!!!!!!!! справжні мачо особливо наш дерік Ігорьок !!!!!!!

,

досить пристойно!!!!!!!!!!

,

Коледж непоганий, але викладачi беруть взятки крім нашого куратора Остапук В.Г. 44 група рулить!!!!!!!!

,

Коледж бомба-a-а!! викладачі лафа! Світлана Анатоліївна суперовий вогник!

,

Коледж просто омба-а-а!! викладачі любшечні! Світлана Анатоліївна тьотка лучшої не найдеш!! привіт всім амігоси

,

Мої накраші викладачі- Ковш,Піся,Остапук, Арват,Токар Рибчінська,Гінайло .

,

Холодний домік

,

Наш коледж файна штука!!!!! Мене тут багато чого навчили.............. Михайлович найкращий!!!!

,

Коледж-одстой, це справжня дира. 23 група the best

,

Коледж нармал!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Поступайте сюди, і ви не пожалієте.вчитись легко.викладачі суперові.дискотеки що4етверга,спортивні секції і багато іншого...

,

Цей коледж вражає своїми видами рослин!!! Також вчитилями- вони тут просто золото!!!!!!!""

,

Коледж класний!!!і вчитись супер!!!було...........

,

Одним словом - офігенний

,

Коледж супер

,

коледж супер,,,,,,,,,,,,,,,

,

Навчальна частина фуфло і працюють там одні кобили!!!!!! А директор - так нічого.... Шкода, що одружений і ніби має 3 дітей.... Але вчитись було прикольно!!!!

,

коледж супер- супер!!!!!!!!!!!

,

Прикольний коледж

,

Коледж супер,хочу поступити

,

Тут було класно вчитися

,

Вобще супер))))))))

,

Коледж нормальний но зав.навч.відділення........

,

Навчальна частина найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!

,

хороший заклад

,

Коледж для всіх супер!

,

Коледж класний, але директор не дуже, а заступник з навчальної роботи the best!!!! Коледж супер-пупер!!!!!!

,

класно

,

Нармал !!!!!!!!

,

настояща дира!!!!!!!!!!!

,

Коледж супер!!!

,

Це дуже поганий коледж.

,

Прикольний коледж!!!

,

кажуть,клас!

,

Я туди хочу поступити!!!

,

Цей коледж супер!!!!!!!!

,

Нормальный коледж


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Шацке