Хорольский межрегиональный центр профессиональной переподготовки уволенных в запас военнослужащих


  • Хорол · ул. Ленина, 38/1, Полтавская обл., 37800
  • (05362) 3-35-57
    (05362) 3-30-58
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

На відміну від інших користувачів які залишали коменти, я можу сказати, що я навчався в цьому ценрі і потім працював там же викладачем, і не жалію ні одної секунди що так сталось. це гарний заклад, гарний педагогічний колектив, кожного викладача знаю особисто, це професіонали своєї справи. Але як завжди є але....це одна людина, яка не дає ноормально функціонувати закладу, не дає змоги працювати нормально, донести інформацію учню, переходе на особистості прии особистій розмові, це не припустимо. Але я вдячний учням, яких я навчав, це дуже багато учнів, різних складів розуму і особистості....Моя головна мета була в цьому навчальному закладі: це формування особистості, не важливо які оцінки учень отримає, головне що він старається...Це дуже багато прикладів таких, сам бачив випускників, сам пересвідчивсь, деякі навіть більш мене освідченіші, в усіх різні професії...І ніхто з тих кого я вчив при зустрічі не відвернувсь...Ось головна мета цього закладу: виховувати людину!!!!

,

я вдячний харчуванні у бурсі пивіт паличу миколайовичу і всим хто мене там знає ходиш нічого неробиш щей бабло держава дає норм

,

Я дуже вдячна педагочним працівникам Хорольського Міжрегіонального Центру, за навчання і за першу путівку в самостійне доросле життя, а особлива подяка; Кузуб Олесі Іванівні, Терещенко Наталії Олександрівні, Кражан Ользі Дмитрівні, Гаражі Світлані Миколаївні, Христенко Юлії Олександрівні. Я себе і свої знання реалізувала на всі 100%!!!!! Після ХМЦ я здобула вищу освіту в Національній, академії статистики, обліку і аудиту, закінчила магістратуру. Щиро вдячна!!!!!!

,

Училище - может сама постройка и нормальная, но не те люди там взяли вверх.

,

бурса может и не плохая. но выпускает безграмотных

,

навчальний заклад - чудовий! Дбають про дітей, а той, хто пише про спонсорські кошти, просто не знає законів.

,

Класс!

,

Заклад який, дає людині путівку у життя. Високоосвідчений педагогічний колектив, який допомагає кожному учневі знайти себе у житті. Дякую педагогам за навчання!!!

,

Директор Центру В. І. Заєць своїми діями перевищує службове становище, асаме – використовує службовий транспорт, автомобіль Opel в особистих цілях. Даний автомобіль експлуатується не тільки в робочий час з 8.00 до 17.00, але і в після робочий час, вихідні та святкові дні, без дотримання лімітів. Про це свідчить перероблений журнал випуску автотранспорту з автопарку. Також, зверніть увагу на використання коштів, які учні здають на паливо, для проходження водіння. Ця стаття була схована при перевірці відділом праці. Адміністрація заставляє учнів здавати кошти за проходження навчальної практики (5 гривень за день). Вносити ці кошти обовязково потрібно на спонсорський рахунок Центру і обовязково як «спонсорську допомогу», у разі відмови, до дітей застосовуються міри. В своїй роботі директор використовує авторитарні методи керівництва, зухвало відноситься до підлеглих, всі негаразди в сім'ї виливаються на працівників.

,

бурса ето супер!

,

я провела там четыре года и не пожелела, на гулялась, на смеялась. отучилась.Вопщим выло там весело))))))поступайте не пожалеете, если не месные то обизательно в опщагу, там есть чем зайнятся)))))))))))

,

Краще бурси нема нічого)приходьте навчайтесь, пожалкуєте!

,

Бурса best

,

та классс

,

лутшое учебное завидение, в г.Хорол.

,

Прикрасний навчальний заклад, який дає гарну освіту кваліфікованих спеціалістів! Дуже хороші директор і вчитилі! Навчайтися тут!

,

Бурса Форевер!!!!!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Хороле, а также работа в Хороле