Рокитновское медицинское училищеСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Закінчив у 2017 році. Викладачі училища дійсно надають високий рівень знань. Багато різних заходів відбувається, цікаво навчатись і до того ж доволі сучасна матеріальна база. Радий, що навчався саме в Рокитнівському медичному училищі.

,

Як став директором Кравець В.Р.-училище виросло на цілу голову! Стало цікаво навчатися! Концерти,зустрічі,змагання.Добре ставлення до студентів! Директор навів порядок менше ніж за рік. Я люблю училище і шкода що залишилось навчатися менше року.

,

Не рекомендую поступати бо там сидять тільки хабарники*))) дешевше в інститут поступити.

,

Навчався в училищі з 2003 по 2005 рік, спеціальність - стоматологія ортопедична. Базові знання - хороші, далі.., в університеті - анатомія - відмінно, особливо лицевий череп) Зараз клінічний ординатор по психіатрії, ЛНМУ, великий Привіт кл. керівнику Марії Іванівні, викладачу по н/п - Анатолію Івановичу, а також хлопцям-однокурсникам: Патрикей Олексій, Лашков Женя, Злотко Саша, Скрит Вася, Кирушок Руслан, Сергій Бондар, а також місцевому жителю Діковіцкому Толіку))

,

Училище,супер.Викладачам тільки грошей не шкодуй і все буде супер,і оцінки і знання

,

Мені розповідали про цей коледж дуже багато чого хорошого. Я хочу поступити саме в цей колеж, адже там дають хороші знання. Коледж справді супер, і викладачі теж.........)))))))

,

Училище супер!!! Знання дають хороші на сьогоднішній день я вже працюю, і як мною і моїми знаннями при роботі люди задоволені. А в училищі було богато цікавого і незабутнього, гуртожиток №1 бомбезний, а на рахунок плати грошей за навчання не говоріть, адже хто вчився той і не платив, а хто лінувався самі винні...

,

Взагалі хто хотів навчатися - навчався . Базові знання давали класні . Закінчив в 1975 . І директор і колектив були супер . І рівень знань на порядок вище інших закладів ...

,

Одне з найкорумпованіших медучилищ України. При минулому директорові хоч якісь знання давали, а зараз там окрім грошей, які викачують з дітей зовсім нічого не залишилось. Студенти там деградують, і це не їхня вина, а вина хабарників які на цьому наживаються. За умовами проживання - 4 з 5, за якістю освіти - навіть 1 жалко поставити.

,

Закінчував у 1994р стоматологію ортопедичну. Зі своїми знаннями прийшов працювати у Львів, і виявив що моя підготовка значно краща ніж у львівських студентів. Шукаю однокурсників.

,

Зараз навчаюсь. Медуху попускають викладачі які зажрались. З кожним роком все гірше. В універі дешевше навчатись 100%

,

Рокитне на 1 балл і медуха на 0.5 балла, більше не дам!!!

,

рокитне супер

,

класне училище

,

Медуха супер-кльова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Училище просто клас! З його поновленими корпусами... Цікаве студентське життя. Щиро вдячна викладачам стоматологічного відділення.

,

Так це просто кляса яб все віддав щоб навчатися там навіть душу

,

да було весело,але дівчата згулюються в тих умовах.....

,

да - як для рокитного - то супер!

,

заведение,самое лутшое на свете. Там я провела незабываемых 4 года.преподаватели супер.,особенно низкий поклон Юрию Николаевичу. Благодаря ему,я все екзамены в университете з акушерства здала на отлично. Только библиотекарши желели книг,и нехотели давать. Мой випуск был в 2004г. Поступайте в медуху,не пожалеете.

,

Привіт зі Львова!Я тут вчилася 1999-2002рр.Училище-Супер!Знання чудові,викладачі Класні! Особливо Лариса Володимирівна Лантвойт!

,

Я навчалася в 1996-1999роках. Знання отримала хороші! Велике спасибі всім викладчам!!!!

,

Окончила медучилище в1975году. Знания дает отличные. Закончила университет, но благодарна училищу.

,

Комендант, гуртожитку №1 СУПЕР, вона просто найкраща. Місто теж чудове, не жалійте гроші, діти, вступайте в цей чудовий заклад, здобувати хороші знання!!! Вас чекає, новобудова, корпус навчальний, та з покращеними житловими умовами гуртожиток №1.!!!!!

,

я вчився на факультеті стоматологія лікувальна 2003-2006р училище бомба в плані розслабухи цьому допомагають гутнік метелик і любисток хотів би ше тут повчитись і подвіжувати

,

воно займає 1 місце по корупції......

,

Наша Рокитнівська медуха - найкраща в світі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Наше училище хоч невелике, але цікаве і приємне... :)))))))) Наприклад я хочу сюди поступати знову тільки на ортопеда. А цього року я закінчую по спеціальності "Сестринська справа", знаєте ч не жалкую що поступила сюди ;))))))

,

Воно є класне і це класніше

,

С большой любовью и уважением вспоминаю персонал училища. Я училась с1984 по 1988 год. Для меня это незабываемые годы и в какой то мере школа жизни. Сегодня и сама преподаю поэтому могу оценить все что происходило объективно. Многолетние традиции бережное отношение к студентам -все это очень ценно!

,

Медуха клас, якби сесія була дешевша

,

Медуха супер

,

Да медучилище нормальне.

,

super

,

Наше медучилище суперове,проведені мною тут 4 роки буди незабутьніми.

,

Можна навчатися, якщо в інститут не взяли.

,

Медуха супер. Такого інститута не знайдеш ніде як в Рокитному. Особливо 2 гуртожиток.

,

Медуха супер!

,

Медуха супер,тільки роботи нема в Рокитному

,

Это хорошое учебное заведение, которое модернезируется в ногу со временем. Студенты имеют возможности полноценного роста знаний и умений в своей специализации...

,

Медуха супер,багато студентів.А ДК і Метелик,вобще.

,

Та в принципі можна вчитися, якщо є 500$ здачі вступних екзаменів та ще 500$ щоб зарахували в лави студентів. Удачі :). Після закінчення вас жде Базар!

,

Рокитно и РМУ пять балов..

,

Медуха класна, а метелик вообще ...!!!

,

училище бомба, а гутнiк ще краще,

,

Не подобається. Місто забите.

,

деректор супер колектив дрянь

,

Мені дуже подобається цей заклад.І я хочу здобути подальшу свою освіту саме в ньому.

,

Заведение немолодое Сейчас в канун атестации проиисходит грандиозный ремонт корпусов, строительство ограждений, косметические манипуляции. Есть два общежития - если корпус общежития возле учебных корпусов в нормальном состоянии, то корпус общежития, которое за ЖД переездом - похоже больше всего на старый заброшеный дом с побитыми окнами и неряшливым видом


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Рокитном

Также в пгт Рокитном