Гусятинский колледж Тернопольского национального технического университета имени Ивана Пулюя


  • пгт Гусятин · ул. Шевченко, 3, Тернопольская обл., 48201
  • (03557) 2-20-39
    (03557) 2-18-38
    (099) 205-48-20
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Гроші, усе тут вирішується грошима. Без "грошової допомоги" викладачам оцінку нормальну не слід чекати, валення та заниження гаранткується, якщо ви на державному і не даєте в "КИШЕННЮ".Добре тільки платникам.

,

Коледж чудовий викладі добрі та чуйні Особливу подяку хочу сказати Оленюк.І.В та Олексюк.Л.Ф

,

Навчався на спеціальність''Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів''по ваучеру з центру зайнятості.Дякуючи викладачам Бабій,Квятковський і Луцик,дізнався все про автмобілі..Спеціальність затребувана.Раджу молоді навчатися саме там.

,

Навчався по ваучеру з центру зайнятості на спеціальність ''Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів''дякуючи викладачам Луцик,Квятковський,Бабій,Говенко,закінчив навчання.Нормальна там база для навчання.Любителям техніки і автомобілів раджу навчатися в цьому коледжі.

,

Вчився на спеціальності "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" - навчання подобалося, навіть дуже. Вчитися було приємно та комфортно. Багато нового дізнався і пам'ятаю до сьогодні. За це щиро дякую таким викладачам як Говенко, Квятковський, Луцик і Бабій. Про те що поступив і вчився саме на такі спеціальності не пожалів ні на хвилину, якби була можливість поступив би ще раз. Спеціальність СУПЕР. всім бажаючим, які мають хоч найменше уявлення про автомобіль та його ремонт раджу поступати, не пожалієте. Беднарський Василь

,

Вчився на спеціальності " обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів " - це не навчання, а витягання грошей з студентів. Викладачі- нулі! Платне все- від екзаменів до курсових і дипломних. Раджу йти на інші спеціальності, може й на цій було б добре - але тут навчають викладачі орієнтовані на гроші , а не на бажання навчити! Прохання до деректора- змініть викладацький склад по цій спеціальності!

,

Коледж гарний дуже змінився викладачі гарні програмування сама пристижніша професія получив багато знань.гарні вчитилі особливо Олянініна і Стельмащук дуже ім дякую за полученні знаня...

,

вчився на спеціальності "Ослуговування та ремонт автомобілів і двигунів" - навчання давно вже не актуальне... Самі зрозумійте - стара добита техніка, якій пора в металолом, викладачі взагалі повні нулі... Не ведіться на рекламу, краще поступайте зразу в ТНТУ або ТНПУ, а то втратете свій дрогоціний час і гроші... Удачі!!!

,

одним словом нормально вчитися)

,

Як це не дивно, але після коледжу я отримав більше знань ніж після університету. Спеціальність: Менеджмент організацій

,

та що говорити , коледж норм, вчитися не важко, бух облік опше обожнюю, мені подобається , не ідеал звичайно-є до чого прагнути!!!

,

Коледж просто супер, я програміст!!!

,

Вчився на програмуванні. Скажу так,в цілому в коледжі цікаво. вчитися було неважко, але були предмети на яких на кінець симестру появлялися ще +4 лабораторні або більше.їх вчив Я.І. Зараз в інститут,там ще важче.

,

Тоже вчився тут. Спеціальність Механік. гарний коледж. легко вчитися. дійсно забагато предметів не поспеціальності. пригодилися знання компютора.

,

Закінчив спеціальність "Ослуговування та ремонт автомобілів і двигунів" в цілому враження добрі, але є мінуси: по-перше, забагато не потрібних предметів (Сімейна культура)))), Культурологія, Право всіляке (бо їх було не одне, як не дивно) та ін.вже і незгадаю їх безліч) і замало предметів по спуціальності, по-друге, директор зовсім не має предметів у коледжі.Пригодилися і запамяталися предмети,яки викладали Гнатишин і Вільк (просто вимогливі).

,

Правчився ріп здав екзамен і поступив в інститут В коледжі класно а потім в гуртожиток де нема чим зайнятися крім учоби Гусятин скучне забити сло

,

Достойний уваги

,

та нормально но можна краще

,

коледж сам по собі нормальний, дає хорошу базу знань, але на 3-4 курсах деякі викладачі забивають на навчання студентів і студенти просто сидять на парах. Сама престижна професія "Бухгалтерський облік" на другому місці програмування і менеджмент, а решта просто.....!!!!!!!!

,

Я провчилась 3 роки і 6 місяців.Це найкращі мої роки.Викладачі супер,їх підхід до студентів просто вражає.Низький уклін Вам педагоги.І щира подяка.

,

Сам його закінчив по спеціальності "Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем". Дає хорошу базу знань


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Гусятине

Также в пгт Гусятине