Грицевское высшее художественное профессиональное училище №19


  • пгт Грицев · ул. Горького, 3, Шепетивский район, Хмельницкая обл., 30455
  • (03840) 3-43-54
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Це не училище ,а жах якийсь,з першого уроку вони не вчили,а одразу показуйте хто як вміє малювати,от так і продовжувалось хто що вмів там і робив ,нічого нового там взагалі я там не навчилась,але я конкретно за викладачів по спеціальності художників,виключали ввечері світло не можна було встигнути зробити уроки,дуже було холодно ,вода замерзала ,не було душу,розеток у кімнаті,було пів ванни звісно неробочої там двері не закривались гріли воду на коридорі кипятильником і так там по черзі зливались водою ,про їдальню я взагалі мовчу,нам платили гроші,щоб ми агітували інших на на навчання ,бо нехватало учнів,а коли було тепло не пам'ятаю яка це була пора вчитись не потрібно,бо нас везли на поля на буряки,і то ще потрібно було норму свою зробити,одним словом хочеться забути назавжди цей період життя і нікому ,навіть ворогові не раджу це дно!!!

,

цпх как цпх сыро холодно нет воды буряки на поле программа отстой зато весело

,

Мене звати Олена, і 2014році випустила ст з училища художником-дизайнером, оформлювач!! Скажу вам так мої любі, ЦЕ БУЛИ НАЙКРАЩІ НАВЧАЛЬНІ РОКИ!!!! Чудові викладачі, майстри, прекрасні вихователі!!!! Якби повернути час назад я б нізащо не пішла б іншою дорогою!!! Зараз я художник, виставляю свої роботи на виставках, працюю за спеціальністю художником-оформлювачем, до цього маю чудову сім'ю і двоє діток!!) Не розумію, люди чого ви пнетеся в те місто, там і без вас таких валом, і ніхто там на вас толком не буде дивитись, в місті ви маса. А в Грицівському ВХПУ-19 вас побачать, підтримають, похвалитись, допоможуть, і прекрасно передадуть професійні знання!!!!! Вчіться в кращому училищі, і кращий це саме цей!!! А потім ідіть і працюйте у своєму місті, чи їдьте заграницю, головне що ви вмітимете робити свою справу!!!!!!! Нехай щастить, зробіть правильний вибір!!!!!!!!

,

Це було не навчання. В общазі брав мороз, замерзала вода на подоконіках. Вимикали світло в корпусах, дуйчика не включиш. Спали в одежі. Постійно не було води. Тепло було тільки в навчальному корпусі. Не йдіть туди шукайте щось краще!!!!!

,

Навчалась 1985-1987Р. гуртожиток був на другому поверсі головного корпусу ( зараз там музей) викладачі класні ,було весело незважаючи на те що в кімнатах проживало по10 дівчат ,туалет був на дворі ,воду гріли в чайнику..... були найкращі роки ....товаришуєм ще досі і прїзжаєм в рідні стіни ,навчились багато чому ...Дякуэмо Вам!!!

,

коли заселилась в гуртожиток і те що було навколо не бачила навіть і всамих страшних снах !!)))одяг з сумки так і не наважилась достати з тяжкими муками провела там 2 дні і поїхала додому)))а от викладачі там дуже хороші!!2015р

,

Здравствуйте) Закончила училище, около 7 лет назад. На той момент, правильно писали в комментариях, кто хотел, тот получал знания в том количестве, в котором их давали.Большое спасибо хочу выразить преподавателю Каменской Мае Владимировне,учителю живописи, человек который открывал таланты, ставил студентов на правильное русло, требовательно относилась к работам. Также Инне Петровне, очень хороший, душевный человек, который тоже много дал нашей группе и другим, меня она научила аккуратности в работах. Отличный человечек,красотка- наша Сербин Алла Владимировна, всегда прекрасна, милая,но требовательная к качеству работ. Хотелось пару строк о общежитии. Мне было сложно. Зимой холодно, спали с бутылками, свет выключали. О воспитателях, коменданте...Слава Богу что я уже там отучилась...злые, негативные люди, таких в будущем много. Но, это опыт. Хотите научить рисовать,быть рукодельником, это то что нужно! Компьютерных программ там не учат!

,

я дуже рада що я вчилася в училещі,викладачі клас.

,

Закончила училище 1999 году,много воспоминаний...преподаватели хорошие.Запомнилась Ирина Сергеевна.Очень многому научилась по выпивке,жалко,что работы наши возили в то время в Польшу.Сейчас такие работы имеют спрос и у нас.Один минус общежитие-холодно очень,спали помню в сапогах,скрывались матросами с других кроватей

,

Професійне училище і суперові викладачі

,

Дуже добрий навчальний заклад Я там навчалась закинчила у 2009 году. Низький уклин всим викладачам. Я скажу так: хто хтив навчатися -той и навчався . А хто поступив аби щиталося- то тому там и було погано. звичайно там э своэ минуси в плани гуртожитка но ничого ..А де зараз немаэ минусив??

,

Училище дійсно хороше і база і викладачі.Труднощі є як скрізь, саме головне бажання вчитися.

,

Училище жахливе, умови проживання теж. В общазі води на поверхах немає,тільки на першому(ну і деколи на 2-му) Деколи приходится йти по воду до керниці за 1км від Училища. Викладачі нормальні (деякі),столова хороша . Но тільки один раз їдят це в обід. А дальше виживайте як можете :) Зимою в общазі холодно як на вулиці, палят вугіллям (труби холодні). Води в умивальниках не має,в туалеті теж,в блоці душу теж не має. Душ тільки на першому поверсі. Ну і є дідовщина!!!

,

Училеще просто не компетентне ,а ще некомпетентні там викладачі які нічого невміють окрім гортаня каталогів оріфлейм тай і недивно бо більша половина їх родина директора. На мою думку якщо ти хочиш чогось навчитися тобі потрі бно йти в стрійське вище художнє професійне училище 16

,

Училище супер.Очень много хороших воспоминаний.

,

Чудове училище , можна сказати унікальне . Я випускниця 1983 року. Через стільки років хочеться низько вклонитись та подякувати всім хто нас навчав.А ще прохання до всіх хто мене пам"ятає - відгукніться : буду дуже рада взнати Вашу подальшу долю.

,

дуже хороше училище, унікальне по своїй специфіці

,

Училище хорошее (мой брат там учится), но в общеге зимой оооооочень холодно... менше 15 градусов

,

Училище хорошое.Преподаватели- толковые ,простые люди.Очень запомнилась Светлана Зотовна...Спасибо всем! К сожалению по- професии не работаю.Выпуск 1994г. гр.11.

,

найкраще училище.яке є на Україні,я дуже радий і гордий за те що я тут навчався,училище дало мені путівку в життя,спасибі вам. Випускник 2007р.група 9

,

Училась давно преподаватели вроде ничего я думаю они уже на пенсии . Хочется очень попасть туда посмотреть что изменилось.Больше всего запомнелось как нас заставляли пахать после пар всякий тяжолый труд мазали красили тягали тяжести.Директора звали М.П.Жвалюк он меня выпустил с удовлетворительным поведением за непослушание.С нашей групы по спецыальносте работает только один человек.

,

хорошее училище училась 1985-86 году

,

Мені дуже подобається Ваш заклад!

,

Супер училище!Хочу магістерську про нього,про випускників написати!допоможіть !!!!!дайте якусь інформацію,або хоч де її взяти!!!моя адреса-mojejko@yandex.ru

,

Нормальное училище и прикольные люди

,

ноль

,

супер


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Грицеве