Грицевское высшее художественное профессиональное училище №19


  • пгт Грицев · ул. Горького, 3, Шепетивский район, Хмельницкая обл., 30455
    s
  • (03840) 3-43-54
  • дневная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

цпх как цпх сыро холодно нет воды буряки на поле программа отстой зато весело

,

Мене звати Олена, і 2014році випустила ст з училища художником-дизайнером, оформлювач!! Скажу вам так мої любі, ЦЕ БУЛИ НАЙКРАЩІ НАВЧАЛЬНІ РОКИ!!!! Чудові викладачі, майстри, прекрасні вихователі!!!! Якби повернути час назад я б нізащо не пішла б іншою дорогою!!! Зараз я художник, виставляю свої роботи на виставках, працюю за спеціальністю художником-оформлювачем, до цього маю чудову сім'ю і двоє діток!!) Не розумію, люди чого ви пнетеся в те місто, там і без вас таких валом, і ніхто там на вас толком не буде дивитись, в місті ви маса. А в Грицівському ВХПУ-19 вас побачать, підтримають, похвалитись, допоможуть, і прекрасно передадуть професійні знання!!!!! Вчіться в кращому училищі, і кращий це саме цей!!! А потім ідіть і працюйте у своєму місті, чи їдьте заграницю, головне що ви вмітимете робити свою справу!!!!!!! Нехай щастить, зробіть правильний вибір!!!!!!!!

,

Це було не навчання. В общазі брав мороз, замерзала вода на подоконіках. Вимикали світло в корпусах, дуйчика не включиш. Спали в одежі. Постійно не було води. Тепло було тільки в навчальному корпусі. Не йдіть туди шукайте щось краще!!!!!

,

Навчалась 1985-1987Р. гуртожиток був на другому поверсі головного корпусу ( зараз там музей) викладачі класні ,було весело незважаючи на те що в кімнатах проживало по10 дівчат ,туалет був на дворі ,воду гріли в чайнику..... були найкращі роки ....товаришуєм ще досі і прїзжаєм в рідні стіни ,навчились багато чому ...Дякуэмо Вам!!!

,

коли заселилась в гуртожиток і те що було навколо не бачила навіть і всамих страшних снах !!)))одяг з сумки так і не наважилась достати з тяжкими муками провела там 2 дні і поїхала додому)))а от викладачі там дуже хороші!!2015р

,

Здравствуйте) Закончила училище, около 7 лет назад. На той момент, правильно писали в комментариях, кто хотел, тот получал знания в том количестве, в котором их давали.Большое спасибо хочу выразить преподавателю Каменской Мае Владимировне,учителю живописи, человек который открывал таланты, ставил студентов на правильное русло, требовательно относилась к работам. Также Инне Петровне, очень хороший, душевный человек, который тоже много дал нашей группе и другим, меня она научила аккуратности в работах. Отличный человечек,красотка- наша Сербин Алла Владимировна, всегда прекрасна, милая,но требовательная к качеству работ. Хотелось пару строк о общежитии. Мне было сложно. Зимой холодно, спали с бутылками, свет выключали. О воспитателях, коменданте...Слава Богу что я уже там отучилась...злые, негативные люди, таких в будущем много. Но, это опыт. Хотите научить рисовать,быть рукодельником, это то что нужно! Компьютерных программ там не учат!

,

я дуже рада що я вчилася в училещі,викладачі клас.

,

Закончила училище 1999 году,много воспоминаний...преподаватели хорошие.Запомнилась Ирина Сергеевна.Очень многому научилась по выпивке,жалко,что работы наши возили в то время в Польшу.Сейчас такие работы имеют спрос и у нас.Один минус общежитие-холодно очень,спали помню в сапогах,скрывались матросами с других кроватей

,

Професійне училище і суперові викладачі

,

Дуже добрий навчальний заклад Я там навчалась закинчила у 2009 году. Низький уклин всим викладачам. Я скажу так: хто хтив навчатися -той и навчався . А хто поступив аби щиталося- то тому там и було погано. звичайно там э своэ минуси в плани гуртожитка но ничого ..А де зараз немаэ минусив??

,

Училище дійсно хороше і база і викладачі.Труднощі є як скрізь, саме головне бажання вчитися.

,

Училище жахливе, умови проживання теж. В общазі води на поверхах немає,тільки на першому(ну і деколи на 2-му) Деколи приходится йти по воду до керниці за 1км від Училища. Викладачі нормальні (деякі),столова хороша . Но тільки один раз їдят це в обід. А дальше виживайте як можете :) Зимою в общазі холодно як на вулиці, палят вугіллям (труби холодні). Води в умивальниках не має,в туалеті теж,в блоці душу теж не має. Душ тільки на першому поверсі. Ну і є дідовщина!!!

,

Училеще просто не компетентне ,а ще некомпетентні там викладачі які нічого невміють окрім гортаня каталогів оріфлейм тай і недивно бо більша половина їх родина директора. На мою думку якщо ти хочиш чогось навчитися тобі потрі бно йти в стрійське вище художнє професійне училище 16

,

Училище супер.Очень много хороших воспоминаний.

,

Чудове училище , можна сказати унікальне . Я випускниця 1983 року. Через стільки років хочеться низько вклонитись та подякувати всім хто нас навчав.А ще прохання до всіх хто мене пам"ятає - відгукніться : буду дуже рада взнати Вашу подальшу долю.

,

дуже хороше училище, унікальне по своїй специфіці

,

Училище хорошее (мой брат там учится), но в общеге зимой оооооочень холодно... менше 15 градусов

,

Училище хорошое.Преподаватели- толковые ,простые люди.Очень запомнилась Светлана Зотовна...Спасибо всем! К сожалению по- професии не работаю.Выпуск 1994г. гр.11.

,

найкраще училище.яке є на Україні,я дуже радий і гордий за те що я тут навчався,училище дало мені путівку в життя,спасибі вам. Випускник 2007р.група 9

,

Училась давно преподаватели вроде ничего я думаю они уже на пенсии . Хочется очень попасть туда посмотреть что изменилось.Больше всего запомнелось как нас заставляли пахать после пар всякий тяжолый труд мазали красили тягали тяжести.Директора звали М.П.Жвалюк он меня выпустил с удовлетворительным поведением за непослушание.С нашей групы по спецыальносте работает только один человек.

,

хорошее училище училась 1985-86 году

,

Мені дуже подобається Ваш заклад!

,

Супер училище!Хочу магістерську про нього,про випускників написати!допоможіть !!!!!дайте якусь інформацію,або хоч де її взяти!!!моя адреса-mojejko@yandex.ru

,

Нормальное училище и прикольные люди

,

ноль

,

супер


Оставить отзыв

Все колледжи в пгт Грицеве