Черкасский кооперативный экономико-правовой колледж


  • Черкассы · ул. Смелянская, 92, 18008
  • (0472) 63-84-80
    (0472) 63-87-67
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

А звідки у цієї викладачки узявся 21 рік педагогічного стажу, як зазначено на її представленні в цикловій. Вона більше десяти років підроблялась або на третину, або на пів ставки. Навіть , якщо допустити, що у ЧКЕПК вона працює на повну ставку ( що , знаючи її, сумнівно), то все одно ніяк не набереться 21 рік. До того ж , яка циклова комісія?! Вона абсолютно обмежена як у моральному. так і інтелектуальногму план. ЧКЕПК- хороший коледж, але такі викладачі псують його імідж

,

Щодо викладачки математики. До неї обовязково придивіться. У неї схоже якийсь психичний розлад,і. схоже , у її сина спадкове захворювання, но вже візуально гостро виражене.. Вона дуже підступна людина і буває дуже агресивна і може наробити біди...

,

Коледж, дійсно, хороший. Але зверніть увагу на викладання математики. Бачила записи пар - іноді взагалі незрозуміло про що вона каже. Пояснити толком теж не може. Та й нікто і запитань не ставить. Рівень знань з цієї дисциплини низький. Знаю, бо, по-перше, є в найближчому оточенні студенти коледжу, і, по-друге, сама вмкладач математики за освітою. Будь ласка, проконтролюйте викладання цієї дисциплини.

,

Моя дитина зараз навчається у цьому коледжі. Ми дуже задоволені викладанням англійської мови (ну і інших дисциплін також). Це, здається, єдиний викладач, яка проводить всі заняття онлайн під час дистанційного навчання, а не лише скидає матеріал для опрацювання. Єдине, що трішки непокоїть, це викладання української мови і літератури, адже на наших дітей чекає ЗНО.

,

Преподаватели супер. Странно читать такие сообщения. А преподаватель английского языка дает очень хорошие знания и они мне очень пригодились в карьере юриста. 5-10 слов на "3" может выучить любой. Для тех, кто не хочет учится, все преподаватели плохие (лишь бы ничего не задавали и ничего не учить). Если все делать вовремя, то всё можно успеть. Колледж рекомендую!

,

Мне очень странно читать такие сообщения о преподавателях колледжа. Преподаватели супер, и хочу отметить преподавателя английского языка в том числе. Те знания, которые она дает очень пригодились для моей карьеры юриста. Для тех, кто не учит, все плохие. Лишь бы ничего не задавали и ничего не учить. Колледж хороший. Рекомендую!

,

Викладач англійської мови неадекватно оцінює, занижує оцінки, завдань дає дуже багато. Часу дитина витрачає більше, ніж на всі інші предмети і все б нічого, якби правильно виконані завдання відповідно оцінювалися. Оцінки ніколи не коментуються і навіть не оголошуються в кінці пари. Моя дитина вступала НЕ на англійську філологію!!! Коледж повністю контрактний, але відношення таке, наче ми їй щось винні за те, що вона спустилася до нас, щоб принизити і морально подавити. Не віддавайте дітей в такі заклади, де за ваші гроші їх так "навчають".

,

Є свої плюси і мінуси, як скрізь. Якщо вже зовсім немає іншої можливості, то вступайте. Але приготуйте більше зошитів і терпіння. Навчання по більшості предметів заключається у великій кількості конспектів неймовірного розміру. Якщо пару адекватних викладачів проводить онлайн пари і дає нормальне завдання, то інші задають опрацьовувати по 80 сторінок методички, щоб зробити 1 практичну, чи відповісти на 40 не маленьких запитань письмово. З розумінням до можливостей студентів на дистанційному навчанні (та ще й при самостійному опрацюванні матеріала) ставляться викладачі фізики, інформатики, укр мови, математики. Дякую вам. Іншим треба замислитися. Не впевнена, що буду рекомендувати цей коледж друзям.

,

Вуз класний

,

Закончил этот колледж летом, что могу сказать.... думаю тех денег за обучение явно не стоит.... если хотите просто получить диплом, тогда поступайте. С моей группы финансистов по специальности, вообще никто не устроился. С плюсов могу сказать, что было прикольно, есть что вспомнить)

,

Закончила этот коледж в 1996. Наши педагоги по бухучету были просто супер, именно они дали основной уровень знаний, с которого стартовала на практике. Помню и Веру Павловну по экономике. После этого в институте знаний по бухучету практически не добавили, вот вам и высшее. Реальные знания по профессии дал только колледж, особенная благодарность преподавателям бух.учета. Кто хочет чему то научится, думаю стоит все-таки оствоить знания в колледже, а потом закрепить в выше.

,

Самое классное в колледже - это преподаватели. Объясняют доступно, носятся со студентами. А остальное: газету выписывай, в аудиториях убирай, компы старые и ломаются постоянно, сидим по 2 чел за компом, зимой холодина. А цена самая дорогая! Жалко преподов!

,

не раджу туди поступати! вчилася 3 роки, замість обіцяних "митників" стала продавцем 3 розряду. в більшості випадків ставлення адміністрації хамське, корупція присутня, не дивлячись на надпис перед входом в коледж. готуйтеся до того, що доведеться здавати багато грошей на все що вам не потрібно. і не забувайте, що коледж - кооперативний, тому вам доведеться виписувати газету, і вивчати декілька предметів по кооперації, ще й по них екзамени здавати. воно вам треба? а щодо викладачів і їх знань - тут можна не сумніватися. тут викладають люди, які знають свої предмети. це був єдиний +

,

Прекрасный колледж, отличные преподаватели. И за 4 года учебы, я первый раз слышу о каких то вложениях каждый семестр. Это все бред!!Советую этот колледж)

,

Шановні абітурієнти, в жодному разі не поступайте в цей коледж! Дуже дорого, в деяких університетах дешевше. Викладачі взагалі не приходять на пари. Завжди вимагають виписувати газету "Вісті", гроші потрібно здавати на все! Я розчарована!!!

,

Перший раз чую про якісь внески. Я навчаюсь 3 рік в цьому коледжі, і ніхто з моїх друзів в тому числі і я не платила схожих внесків. Коледж мені подобається, але виписка газети уже всіх задовбала.

,

Шановний Сергію, у коледжі ніколи не було і немає спонсорських внесків, навіть в бухгалтерії немає рахунку

,

побор в виде обязательного спонсорского внесение денег задолбали

,

В цьому році подав документи після 9 класів, на екзаменах бачив таке, що нікому не пораджу вступати сюди. Деякі здавали пусті бланки відповідей, а оцінки отримували найвищі, а спонсорський внесок 1200 кожного семестру... А відношення примальної комісіїї.... Розчарувався повністю.

,

все круто!!!поступайте сюда!!

,

Хороший ВУЗ, преподаватели, качество преподавания. Главное - чтобы было желание учиться! Посоветуйте, пожалуйста, как найти списки выпускников 2001 года?..

,

Советую!

,

СУПЕР!

,

Я закончила этот коледж и могу сказать с увереностью, что ни дня не пожалела о поступлении! Знания, как и преподаватели отличные! Если бы не коледж, после университета знаний было бы намного меньше! Я благодарна всем преподавателям за уважительное отношение к студентам и за высокое качество знаний!

,

Коледж идеальный.Советую для вступления.

,

Выпуск 1994 год. Спасибо Всем преподавателям. Особенно преподавателю экономики Вере Павловне.

,

Класний вуз

,

Коледж классный=) а персонал библиотеки я бы поменяла))

,

Клевый)))))

,

крутий коледж)

,

Классный коледж = )

,

Коледж супер!!!!!!!!Група ТМ-31....27.06.2010р

,

"Статус: державний" он не государственный! В этом году буду учится там)

,

нічого цікавого. ще й ліцензію ледь не відібрали

,

За 2,6 года в этом колледже, я узнала больше чем за 5 лет в университете. У нас были очень хорошие преподаватели и очень строгая завкафедрой

,

Мне очень нравиться...преподаватели хорошие, хорошо объясняют... главное учиться...

,

Отличный

,

Есть намного лудше

,

мне нравится сдесь учится, преподаватели выполняют свою работу, те кто хотят учится получают по максимуму знаний!!!!=)

,

Закінчила коледж в 2010 р... Дуже класний заклад... Три роки пролетіли дуже швидко... нажаль !!! (((((((((((((((

,

Классный колледж!Я закончила,мой муж,и после наших рекомендаций много наших друзей.Всем нравиться!!!

,

Класний коледж, непожалкуєте!!!

,

весело, прикольно, дають знання всім, хто хоче навчатися., рекомендую

,

тут всем рады. )) колледж дает отличную базу знаний )

,

Очень хороший колледж ))

,

самый лучший колледж!!!!

,

есть и лучше..гораздо лучше

,

самий кращий навчальний заклад!!!!!рекомендую в ньому навчатися!викладачі супер!!!!!хочу туди повернутися!!!!!!!

,

))))))))))самый-самый........

,

Наш коледж просто супер, море класних девчонок і пацанов, но і преподи супер:)

,

Я навчалася у коледжі і тепер мій син готується до вступу. Все своє свідоме життя пропрацювала в споживчій кооперації і ні разу не пожалкувала. Викладачі коледжу дійсно дають якісні знання!

,

очень очень хороший!!!!! поступайте!!!!!

,

Хороший колледж!)

,

Если бы не маразмы вроде выписки газеты "Висти" и "сбора" 45 студентов в одну группу - было бы неплохо!

,

Наш коледж просто супер. І педагогічний склад коледжу теж супер.

,

есть и лучше..гораздо лучше

,

Просто супер, преподы отпад

,

та норм усёё)))

,

Prepodovatelej by pomenyat'

,

Буває краще

,

супер


Оставить отзыв

Все колледжи в Черкассах, а также вузы в Черкассах, курсы в Черкассах, репетиторы в Черкассах, работа в Черкассах