Могилев-Подольский монтажно-экономический колледжСпециальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Мій син відвідав підготовчі курси. Вийшов з партії окрилений. Сказав, що класні викладачі. Діти відчувають де щиро і професійно. А загалом скажу, що люди там приємні і викладачі професіонали. Зі слів студентів - коледж як сім'я. Вони всі боряться за свій авторитет.

,

Коледж нормальний. От якби ще туди не брали на навчання всіх підряд, хто подав документи

,

Изначально не очень даже и привлекает своим видом и слухами, но только поступив сюда, вы сможете ощутить что вас ценят и относятся доброкачественно и равноправно. Преподаватели на высшем уровне, многие из них понимая что имеют дело с подростками, пытаются на уровне юмора или развлекательных занятий донести к ученикам те знания, которые действительно помогают в будущем, многие годы мало кто прилаживал руку к уч.заведению, но за 2016-й год(поправьте если ошибаюсь) изменили,модифицировали практически всё что только можно было, и это очень радует. В общем.Преподаватели 5/5. Обстановка 5/5. Удобства 4/5. Впечатления 10/5. ахха. действительно, хорошее учебное заведение.

,

Коледж прекрасний, незовсім впевнений що тут є корупція. І взагали важаю що про корупцію це повна брехня

,

Викладацький склад позитивний, грамотний, творчий та кожен з них є фахівцями своєї справи, студенти та викладачі використовують навчальні матеріали з сайту дистанційної освіти коледжу. Щороку студенти та викладачі мають нагороди, грамоти, подяки, сертифкати у конкурсах, олімпіадах, конфренціях.

,

Коледж за остані 1,5 роки відродився: 1. відновлено індивідуальну систему опалення, тому ми всі спокійно можемо навчатися у холодні дні, без затяжних канікул. 2. розміщені на кожному поверсі wi-fi зони, 3.відремонтований актовий зал, за 15 років не проводились косметичні ремонти, 4. відновлено систему оповіщення, по якій транслюються оголошення, привітання та музика, 5. працює атлет-зал, спортивний зал, їдальня, тенісний зал, бібліотека, гуртожиток, стадіон (все розміщено на одній території). 6. оновлені на території закладу лавочки, 7. засипані величезні ями на дорозі території коледжу, 8. відремонтавні 50% аудиторій, 9. проводиться заміна 5-х санвузлів, 10.працють цехи в корпусі майстерні для спеціальностей механік, електрик,будівельник. 11.ведедуться роботи по створенню конференц-залу

,

навчалась на економічному відділенні за спеціальністю "фінанси",скажу ,що у коледжі найкращі викладачі,найкращі знання,у вільний час проводила у актовій залі,там було моє ще життя,яке я віддавала протягом 3 років,дякую ,люблю .

,

Провівши три незабутні роки навчання в коледжі у мене залишились лише позитивні спогади про студентські роки. Навчалась на економічному відділенні, викладачі - професіонали своєї справи, завжди знайдуть підхід до кожного студента. Велика вдячність викладачам економічного відділення за знання, терпіння, повагу і за те що зробили нас фахівцями в галузі фінансів. Актова зала це просто знахідка для кожного студента що бажає проводити вільний від навчання час у вражаючій атмосфері позитиву і драйву. Я задоволена що мала змогу познайомитись з мега крутим колективом активістів , наставниками та стала частинкою цього колективу. Після закінчення я ніразу не пошкодувала що навчалась саме в цьому коледжі на економічному відділенні

,

Провівши три незабутні роки навчання в коледжі у мене залишились лише позитивні спогади про студентські роки. Навчалась на економічному відділенні, викладачі - професіонали своєї справи, завжди знайдуть підхід до кожного студента. Велика вдячність викладачам економічного відділення за знання, терпіння, повагу і за те що зробили нас фахівцями в галузі фінансів. Актова зала це просто знахідка для кожного студента що бажає проводити вільний від навчання час у вражаючій атмосфері позитиву і драйву. Я задоволена що мала змогу познайомитись з мега крутим колективом активістів , наставниками та стала частинкою цього колективу. Після закінчення я ніразу не пошкодувала що навчалась саме в цьому коледжі на економічному відділенні.

,

Саме в цьому коледжі я знайшов спеціальність яка до душі саме мені. В коледжі присутній чудовий викладацький склад, цікава програма та зручний графік навчання. І закінчивши його, я не шкодую про свій вибір.

,

Коледж чудовий, на протязі навчання ні разу не давала взяток, викладачі шикарні)) якшо вчитись і відноситись до викладачів совісно все буде шикарно))

,

Навчалась на економічному відділенні, брала участь у самодіяльності (Наталії Володимирівні велике дякую). З командою дівчат брали участь у змаганнях з футболу у Вінниці, мали багато екскурсій, деякі з них фінансував профком. Закінчила з червоним дипломом без жодної взятки. Поступила у чудовий ЧНУ, який закінчила також на червоний, працюю, і ніколи не повірю що тут деруть, вибачте, як мозгів мало, то може причина не в закладі???

,

Коледж жахливий! Відношення до студентів жахливе!! не раджу поступати , майже третина викладачів корупціонери !! Ніякого спортивного життя коледжу!!! Спортивних гуртків не має, і що залишається студентам? Також, умови є досить поганими : спортзаг застарів , стадіон взагалі перекопаний наче город, гуртожиток як і був в радянському часі так залишився!!

,

Коледж дійсно чудовий, викладачі чуйні та доброзичливі, професіонали своєї справи. Економічне відділення взагалі на найвищому рівні.

,

Коледж досить непоганий.

,

Взагалі не погано. Але на рахунок того ,що до опалення в гуртожитку. Прошу щоб нашим дітям хочаб опалювали .Ми оплачуємо проживання ,всі благодійні внески і все на що збирають кошти.Втому числі і на опалення здавали,але гуртожиток чомусь не опалений. ПРОСИМО прийняти міри.

,

В коледжі існує сильна корупція, а саме при вступі до нього!!!!!!!!!!!! Оцінки кому треба зависять, а декому занизять. Деякі вчителі навіть не взмозі обяснити навчальний матеріал, а самі вимагають знань на 5+.

,

Поступав в технікум закінчив коледж)) Дуже чудовий заклад!!! Все по чесному, я вчився своїми силами без грошей, і закінчив без проблем, без грошей(нижче писали шо гроші деруть я тобі скажу "було вчитись а не...." ) Рекомендую!!!

,

Коледж супер.А що пишуть про взятки то не треба бути ледачим псом.А то на пари не ходимо, всім тявкаємо а потім вимагаємо оцінок.Якщо ходити на заняття і вчитися то ніхто і копійки не візьме.

,

Колледж отвратительный! У меня столько сдерли что я мог отдыхать на Мальдивах) Врагу не посоветую!

,

Ужасный колледж!Деньги гребут лопатой!Вы в штаны не влезете.

,

дуже хороший техникум,класні преподавателі.зараз працюю головним енергетиком.спасибі

,

раніше було нормально , зараз взятки беруть сильно ! МЕПП найкращі!!

,

Саме гирше

,

Буду сюда поступати після 9 класу

,

Коледж супер!Но учитель Математики Ткач не может никому ничто обяснить а от всех требует знаний на 5+.

,

так себе

,

Все супер +5

,

The Best

,

Коледж супер!но коррупция соглашусь есть

,

Клас!

,

Наилучший техникум.

,

Сплошное взяточничество и коррупция

,

супер

,

Колеж Супер !

,

Найкращий коледж!!!

,

Дуже добре...


Оставить отзыв

Все колледжи в Могилев-Подольском, а также работа в Могилев-Подольском