Березоворудский техникум Полтавской государственной аграрной академии


  • с. Березовая Рудка · ул. Парковая, 1, Пирятинский р-н, Полтавская обл., 37040
  • (05358) 661-17
    (05358) 661-10
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Шановний Віталій Іванович, від усієї душі хочу сказати Вам «спасибі» за те, що ви є, за те, що вклали в наших студентів чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за виховання і освіту. Бажаємо вам довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху

,

Найкращі роки в житті- студентські!!! Найяскравіші спогади пов'язані з цим закладом!! Куратору з/с 63 2005-2008р.р. Титаренку Василю Олександровичу дуже дякую. Ви супер!!!

,

Коледж такий собі відверто кажучи, змушують робити незрозуміло що замість практик, студенти геть ніякі, бо гребуть всіх підряд. В той же час якщо хочеш навчитись чогось то не думаю що сюди треба йти бо будете за дармову робочу силу (виною тому керівництво)в той же час тут викладачі дійсно професійні і прекрасно знають свою справу.

,

Всим привіт від групи м-101! В першу чергу хочу подякувати Тетерюку Борису Івановичу, Солонскій Світлані Павлівній, Байдужому Володимиру Миколайовичу та іншим викладачам... Вдячний Вам за мудрість і турботу, що доклали немалих зусиль для нашого навчання, мали терпіння і виконували навідмінно свій обов'язок. Ви були і є для нас ,,авторитетними викладачами" які передали нам свої ЗНАННЯ та крихту себе для нашого майбутнього. Вдячний всим викладачам відділу механізації, здоров'я Вам та благополуччя, живіть сто літ.)

,

навчатись нормально викладачі нестрогі закінчив тіки перший курс общага класна ДІВЧАТА дуже гарні

,

Найквращі викладачі техникуму куратор Коваль Микола Ісакович та Коваль Ірина Іванівна так тримати!!!!

,

М-101 лучшые!!! Большое с пасибо класному Тетерюку Б.И. The Best :)

,

Закінчив навчання в БРТ у 1996 році. Прекрасний навчальний заклад. Це є колиска моєї юності. Був відмінником тому й викладачі всі були до душі. Велика подяка викладачам які мене навчали: рослинництво - Качур Микола Іванович, тваринництво - Годловська Лариса Петрівна, селекція - Солдатенко Галина Василівна, ботаніка - Юнак Людмила Сергіївна, агрохімія - Петро Іванович, землеробство - Котенко Олександр Володимирович, Захист рослин - Оверченко Ніна Панасівна, економіка - Талан Ганна Іванівна (куратор), та багатьом викладачам які не перелічені.

,

Цікаво, чи вивчають українську мову у технікумі (напевно, зараз коледж). Судячи з правопису коментарів - ні. Просто дивуюсь - невже сучасні студенти такі безграмотні.

,

Я в цьому році закінчив технімум і хочу подякувати всім вчителям за знання , передаю вітання. своєму куратору Бричкі Віталію Івановичу

,

всё что было лучшего это был этот техникум лучшие года прошли здесь мой выпуск 1981 год зоотехники 6 группа всем привет кто знает и помнит нашу группу

,

Выпускникам 2013 привет. Техникум супер очень скучаю. Група А-106 просто супер Разом скуратором Наддолина Алла Иванивна вы найкращи.

,

Добрий день всім вчителям технікума. Прівет група А-106. Пройшло 2 дні після випускного а я вже скучив за всіма. передаю вітання. своєму куратору Надолліні Аллі Іванівні Й вона найкраща.

,

Закончил техникум в 1977 г,механик 3 гр,подготовка нормальная,

,

Привет всем учителям техникума и выпускникам 2002 года и группе 57 и 56 зс. Поступайте в техникум и вы не пожалеете, Супер.

,

Техникум фуфло! Добратьса невозможно, преподы здиралы!

,

Всім передаю привіти ... Технікум супер тільки позитив. Не жалкую що закінчив саме його.

,

Техникум супер. Передаю привит куратору групиы 4А-106

,

Прекрасный техникум, прекрасные педагоги и прекрасное местонахождение!!!

,

та норм технарь....и по бухать можна

,

Класний технікум

,

Привет всем учителям техникума и выпускникам 2002г и групе 56 зс. Поступайте в техникум и вы не пожалеете!!!

,

я навчалася з1975-1979р захист рослин керівник Іванина Лариса Петрівна ,Дякую всім викладачам які вчили мене і чогось навчили .Одногрупникам привіт.Розшукую Дубову-Гомон Люсюю.

,

прикольний технікум багато знаю про нього навчайтесь не пожаліїте

,

Величезне спасибі куратору Торохтій Ірині Олександрівні. Ви найкращі !!!!!!!

,

Березоворудський технікум колиска справжніх спеціалістів сільського господарства, який розташований в мальовничому селі Березова Рудка. Величезне спасибі всім викладачам технікуму, що виховали справжніх людей

,

Я навчаюся в 9 класі і дуже хочу в цьому році вступити саме в цей навчальний заклад. Тут класно!

,

Я розшукую Анатолія який навчався 1978 на механічному відділені родом з Лохвицького району якщо є змога допоможіть.

,

класний заклад класни пацани з механизации але вси мене кинули Бабичу Ю В привет класний мужик вин мени нравиця

,

Саме село прикольне -навчання легке Окреме спасибі Коваль Ірині Іванівні за кваліфіковане тлумачення осіменіння ВРХ та свиней А також Тимошенку В І привіт від 47-ї групи зоотехнії! Випускники зоотехнії 2002 року побачемось у червні 2012р

,

Цей технікум самий кращий, тут класні викладачі і куратори особино Боса С.М. Поступайте не пожаліїте!!!

,

закончила техникум в 1997 году по специальности агроном по защите растений.очень благодарна всем преподавателям техникума особенно пальчуну николаю николаевичу БАРДЯКОВУ АЛЕКСАНДРУ ИВАНОВИЧУ.годы учебы в техникуме вспоминаю с радостью и благодарностью это хорошая школа жизни особенно в общежитии.приезжайте и учитесь всему!успехов и процветания техникуму!

,

Технікум гарний!Аось викладачам(деяким) бракує мобільності в житті.Все на емоціях та на "старій закалці"!Дорогу молодим та перспективним!З ними і нам легше навчатися,бо є порозуміння!Природа супер!життя в гуртожитку бурхливе!Селу бажаю довгих років процвітання!

,

Самі світлі спогади .Привіт Онуфрієнко Віктору Григоровичу

,

дуже скучно.и добиратця пагано.

,

ми вчилися разом з чоловіком одружилися в Березовій рудці народили сина йому 18 років та добру пам.ять про технікум бережем це велика школа життя привіт всим викладачам від Ближченко (волошина) юлії випуск 1993

,

Дуже вдячна викладачам,особливо Горох Софії Григорівні,а також Тимощенко Віктору Івановичу.

,

Найкращий в світі навчальний заклад!!!!!!!!! Багато гарних вчителів і дуже хороших друзів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

лутший в мире техникум ё самый лутший куратор коваль микола исакович

,

Чудове мисце, хороши знання, та прывитлыви вчытели.

,

Я дуже вдячна всім хто працює в навчальному закладі. Особливо ПРОДАН ТЕТЯНІ ВІКТОРОВНІ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ

,

Потужний технікум, Слава Україні

,

Заклад суПер !!!!! Поступайте непожалієте!!!!! Тронь Н.В Велике спасибі!!!!!!!!!!!))))))))))0

,

ловкий технікум !!!!!!!!!викладачі супер!!!гарне село,прекрасні краєвиди!!!поступайте і учіться!!!!!

,

С.Березова рудка супер, а технікум взагалі причудовий!!! Викладачі класні всі.Особинно куратор Наддоліна Алла Іванівна!!!

,

Технікум розташований в гарному місці. Дуже сподобалося. Викладачі привітні. Ми тільки- но поступили в цей заклад.

,

нормальний навчальний заклад я вже одучився тіки одне погано добираця. Якщо непєш будиш пить некуриш тоже начнеш там більше нема чого робить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! КУЛЬКОВЦЮ.В.В. велике спасіба!!!!!!!!!!!!!!

,

Привозив своїх студентів на практику в Навчальній центр в Березоворудський технікум з м.Бобринець Кіровоградської області. Маю особисту думку.. Технікум розташований у гарномій місцевості..викладачі і студенти добре йдуть на контакт.. Особисте привітання Бобиру Сергію Григоровичу))!

,

хороший навчальний заклад!!!!! дуже гарне село!!!!!!

,

Сногшибательное учебное завидение! Преподы супер!!!!

,

Здобудьте тут навчання і ви про це непошкодуєте!!!!!!!!!!!

,

Техникум просто класс!!!!!!!!!!

,

Дуже гарний навчальний заклад.


Оставить отзыв

Все колледжи в с. Березовой Рудке

Также в с. Березовой Рудке