Полтавский колледж пищевых технологий Национального университета пищевых технологий


  • Полтава · ул. Пушкина, 56, 36039
  • (05322) 745-18
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Невеликі суми платити треба. Наприклад за звіт з практики. Так і ждуть, щоб щось принесли

,

Почему есть комментарии о коррупции? За четыре года учёбы, я с таким не сталкивалась! Да, преподы требовательные, но это же для получения знания нам, студентам! Я всем рекомендую этот колледж!! Будете довольны на 1000%

,

Отримав багато інформації та головне ПРАКТИКИ! Мені сподобалось, якісне навчання, викладачі зацікавлюють різними лабораторними

,

Гарний та затишний гуртожиток, чудова адміністрація коледжу, розуміючі викладачі, вступайте не пожалуєте!

,

Обучалась в колледже три года назад! Очень понравились преподаватели, современные технологии используются для обучения,постоянно делают ремонт, крутые лаборатории! Есть возможность практика за границей! Легко нашла работу после колледжа, спасибо!

,

Не плохой колледж по уровню обучения. Но те преподаватели,которые куплены(почти все) всё портят. Лицемеры,вруны. Все они за деньги готовы лезть из кожи вон,даже если студент вообще отсталый. Рефераты за пропуски это вообще треш. Лучше бы за пропуски брали деньги и отопление зимой оплачивали. В общаге делают ремонт начиная с верних этажей,поэтому скоро там будет классно. Если надумаете поступать в этот колледж,то будьте готовы платить не большие сумы чтоб держаться на плаву по учебе,но это если вы ленивые. Главное пишите все конспекты и умейте договорится с преподавателями.

,

По коментах все зрозуміло що я туди не хочу

,

Коледж просто супер,повага викладачів нереальна.Нежалію що поступив в цей коледж.Навчаюсь на хододильщика все дуже подобається,навчання грунтовно!!!Все супер!!!

,

Про этот колледж нужно знать одно - за прогул не по "поважной" причине нужно написать реферат листа А4 на 10 страниц вручную.Вот и вся адекватность преподавателей

,

Все починається з голови. Гадюшник. За все заплатив, ще й розписку напиши, що спонсор.як вони можуть чогось навчити, коли від них нафталіном пахне! Абітурієнти оберайти обдумано навчальний заклад, біднішими за період навчання стане це точно, а казати охрана отруєна і вільна краса і так зумієте.

,

Взагалі добре, коли у коледжі є общага. Моя подруга вступила у цьому році в інший коледж, то там общаги немає. Їй сказали, щоб сама шукала житло і це її проблеми. Сама живу в общазі. Порядок залежить від тебе і від сусідів по кімнаті, блоці.

,

Навчаюсь в цьому коледжі на харчовика Общага просто нереально "вонюча", заходиш і просто тошнить... Туалет і душ вообще забудьте... Коледж - та сама общага , тільки таргани більші і старші, а температура осінью, зимою - морозильна... легко застудити організм

,

Коледж супер. А холодно буває у багатьох навчальних закладах. Викладачі всі хороші, прагнуть дати знання. А всі викладачі залюбки допомагають у навчанні. Поступайте, якщо Вам дійсно потрібні знання.

,

Колледж более мнение приемлемый только не зимой, сидишь в курточке тебе холодно некоторые преподаватели говорят их снимать, но как? Если тебе в курточке холодно, а тут вообще без. Преподаватели в основном отрецательные, в особенности (не буду говорить фамилию, кто хочет тот поймёт) заведующая электро механического отделения. Ещё мне не понятна одна вещь когда опаздываешь на 2-3 минуты то тебя отчитывают все 15 и делают с этого глобальную катастрофу. Некоторые вещи я даже не буду вспоминать. Преподаватель свободно может обозвать "придурок” ”идиот” ”рахит” и т. д. Общежитие я даже не буду вспоминать. Поступать сюда ну если вообще нет никаких других вариантов. Да и мне ещё год назад нужно было уходить.

,

Від імені усіх студентів коледжу дякую викладам та адміністрації за чудові привітання на День студента. Класне відеозвернення, безліч приємних сюрпризів дуже сподобалися студентам. Дякуємо за увагу, турботу. Ми це дуже цінуємо.

,

Ось і все. Закінчили коледж, отримали дипломи. Та чомусь сумно прощатись. Чотири роки пролетіли так швидко!!!!

,

Полтавський коледж харчових технологій НУХТ - це моя Альма-матер. Я навчалася в цьому технікумі (раніше це був технікум). Найкращі роки та гарні спогади залишаться зі мною на все життя. Досвідчені викладачі, цікаві пари та виховні години, концерти до всіх свят - це мої враження від навчання в коледжі!

,

Гарний навчальний заклад. в гуртожитку поступово проходять капитальні ремонти поверхів, хто хоче отримуати гарні знання їх отримує)))

,

Мої кращі роки пройшли в коледжі (на той час технікум).Приємним є те, що адміністрація кожного року влаштовує свято - День зустрічі випускників. Щоб ми, випускники, могли зустрітися, поспілкуватися та згадати часи навчання в коледжі. Рекомендую!

,

Навчатись у цьому коледжі мені дуже сподобалось. Викладачі супер, завжди допоможуть, дають багато інформації та знань. Раджу й Вам навчатися в цьому коледжі)))))))

,

Закінчила коледж у цьому році і вже сумую! Дякую коледжу за щасливі студентські роки, за незабутні враження від практики в Болгарії!

,

Закінчила навчання в технікумі у 2003 році. Залишилися самі теплі і приємні спогади за роки навчання. Вдячність викладачам величезна за небайдужість до нас студентів.

,

Поставил 2, а не 1, только потому, что есть !несколько! преподавателей, которые заслуживают оценки большей, чем 1... Вранье здесь - привычное дело. Зимой сидишь в застегнутой курточке, в капюшоне, и мёрзнешь. Большинство преподавателей говорят "снимай капюшон", или вообще "снимайте курточки". Курточки говорят снимать всегда, когда нужно фотографироваться, или же это открытый урок с приглашенными гостями, лишь бы люди, зашедшие на сайт колледжа, не видели на фотографиях как тут холодно. Аудитории с компьютерами есть, но, за весь учебный год вы попадете туда 1-2 раза, и то, необходимое ПО для обучения будет отсутствовать и поэтому вы пол пары будете загружать его с флэшки. Остальное время вы будете "программировать" на листочках. А теперь самое смешное... В "заменах" в конце учебного года можно заметить такое:"3,4-Скл. заліків". Вместо того, чтобы признать, что в башке пусто и они не могут посчитать кол-во пар на группу и написать "3,4-Не буде", они опять врут. Не ошибитесь.

,

Навчаюсь на третьому курсі. Збираюся на практику в Болгарію. Про те, що вступила у коледж не жалкую. Пам'ять про студентське життя забезпечена!!!

,

Типичная шарашкина контора. Преподавателей набирают после четвертого курса строяка либо таких, что и пару слов связать нормально не могут. Учусь на третьем курсе, надо было валить после второго. Остальные отзывы я так понимаю проплачены/накручены?

,

Дуже гарний і класний коледж, зараз у розвиток агропромислового сектору дуже потрібний і вигідний навчальний заклад!!!!!!!!!!!!!!!! Общага норм, делают космет ремонт, в других общагах есть намного хуже ................

,

Навчаюсь перший рік. Подобається. Викладачі нормальні. У технікумі проводяться різні конкурси, змагання. Не заскучаєш. Раджу вступати.

,

з общаги виганяють

,

Навчалась у технікумі форма навчання денна 2008-2012р.. Проживала в гуртожитку дуже сподобалоль. Взагалі навчатися дуже чудово. Проводили цікаві свята та змагання . Раджу навчатися в цьому закладі.

,

Учусь в цьому технікумі, за свої пошти 50 років де тільки не учився, а тут просто супер на заочному відділенні викладачі у нас самі лутші, всігда поможуть і підкажуть як зробити краще, всім рекомендую учитись в ПТХТ.

,

Гуртожиток - жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я навчалась у цьому технікумі і мені дуже сподобалось. Викладачі супер, завжди допоможуть, дають багато інформації та знань. Тут легко можна проходити практику. Раджу й Вам навчатися в цьому технікумі, непожалкуєте)))))))

,

Зараз навчаюсь на останьому курсі електромеханічного відділення,народ якщо ви надумали сюди вступити - вступайте.Офігенні преподи і память на все життя про студенські роки 100%ГАРАНТОВАНІ, За общагу не знаю(бо сам з Полтави)

,

Навчаюсь у технікумі третій рік. Подобається. Викладачі дають хороші знання. Влітку з групою були на практиці на мясокомбінаті у Глобино. Там всі нас хвалили, просили повертатись, обіцяли взяти на роботу після закінчення технікуму.

,

возможно и вме хорошо только вот пока выучилась на заочном 3 года!!чуть не поседела))))

,

Дуже хороший технікум, педагоги просто супер, дають хороші знання. Раджу там навчатись.

,

закінчив у 2007р дуже класний навчальний заклад і знання отримати можно хороші ,якщо ти не по....... яких останім часом все більше

,

Техникум супер, общага тоже. Преподаватели крутые

,

Общага там супер, а техникум не очень....

,

Не знаю як технікум,но общага-фигня!!!хто зібрався проживати в гуртожитку,тікайте!тікайте та не оглядайтесь!

,

Збираюся до нього вступити,з виду технікум не дуже,але прийняли мене у ньому добре


Оставить отзыв

Все колледжи в Полтаве, а также вузы в Полтаве, курсы в Полтаве, репетиторы в Полтаве, работа в Полтаве