Обособленное структурное подразделение «Сумской профессиональный колледж Сумского национального аграрного университета»

Обособленное структурное подразделение «Сумской профессиональный колледж Сумского национального аграрного университета»Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

В цьому році отримала диплом. Вчитися було круто. Хочу ще)

,

Красива територія. Гарно що поряд магазин. Викладачі класні, уже як рідні) Навчаюсь на 4 курсі, а тільки недавно був перший :(

,

Хочу поблагодарить весь коллектив коллежа САНУ за знания и заботу которые вы дали моему ребёнку. Современные подход в образовании где не только теоретические знания и но и практические навыки. Современные оборудованные аудитории, молодой и продвинутый коллектив (который лекции читает не из пожелтевших конспектов). Мой ребёнок учился в сложное время … Covid 19 а сейчас война, но занятия происходили все онлайн, мы не почувствовали никакого дискомфорта в учебе. Спасибо Вам огромное и мирного неба над Украиной!!!

,

Коледж СНАУ - сучасний навчальний заклад. Коледж крокує в ногу з новітніми технологіями. Однією з найголовніших причин чому варто вступити до коледжу СНАУ – це можливість здобути дійсно якісну освіту для тих, хто прагне навчатися та здобувати практичні навички для своєї майбутньої професії. Однією з переваг є те, що вступаючи до коледжу СНАУ після 9 класу, Ви починаєте вивчення майбутньої спеціальності уже тоді, коли інші ще лише навчаються у загальноосвітній школі. Студенти мають можливість ознайомитися та спробувати працювати за своєю спеціальністю, ще навчаючись у Коледжі. Базою практики студентів спеціальності "Право" виступають судові органи, органи прокуратури, національної поліції, адвокатури, нотаріату. За роки навчання отримала якісні знання та практичні навички. Вдячна викладачам коледжу

,

Класний коледж! Отримані знання і, головне, практичні вміння дозволяють одразу по закінченні отримати достойну роботу. Викладачі просто супер (вчилась на обліково-фінансовому відділенні). Вдячна Вам всім!

,

Чудовий навчальний заклад! Навчалася за спеціальністю "Облік та оподаткування". Після закінчення без проблем влаштувалася на роботу за спеціальністю у приватну організацію. Щиро вдячна викладачам за ґрунтовні знання та практичні навички, які допомогли при працевлаштуванні та подальшій роботі! Викладачі високопрофесійні, щирі, відкриті до співпраці. Як на мене, коледж СНАУ - це найкращий вибір!!!

,

Дуже гарний навчальний заклад! Донька отримала диплом декілька років тому, працює за спеціальністю. Пройшла конкурс на посаду бухгалтера в приватну фірму . Вдячна всім викладачам за грунтовні знання.

,

Закінчив коледж у 2019 році . Щиро вдячний викладачам обліково-фінансового відділення, які доклали максимум зусиль, щоб навчити основам економічної грамотності, куратору, який "тримав за руку" від моменту вступу до випускного. Закінчую університет і розумію, що нічому новому там не навчили. Основну базу знань і практичних умінь дав саме коледж СНАУ! Незабутні туристичні походи і велопробіги з смачною кашою і шашличком, 24/7 - турбота і підтримка з боку викладачів, наша дружня 131 група, сповнені позитивних вражень безтурботні студентські роки - це все про коледж! Найкращий закдад!!!

,

Чудовий коледж, класний і сучасний. Всім рекомендую. Навчання бухгалтерів на висоті. Дякую, я випускниця і працюю завдяки знанням, які отримала в коледжі

,

Не поступайте сюда. Бабки и только бабки. Тянут только так. Всегда какие то проблемы которые решают 33 дня. Об учёбе я вообще молчу.

,

Колледж дуже гарний я пишаюся, що навчаюся в ньому. Викладачі завжди прислухаються до побажань своїх студентів. Допоможуть якщо це буде потрібно. Верховенсво нашого колледжу взагалі просто неймовірне. Директор просто неймовірна людина!В цілому наш колледж СНАУ самий найкращий!

,

Вважаю, що Сумський Фаховий коледж СНАУ, є одним з найкращих закладів передвищої освіти. Закінчила коледж пів року тому, навчалась на двох спеціальностях, коледж залишив багато гарних спогадів. Через багато років з теплотою на серці буду згадувати цю "домівку". Викладацький склад підібраний ідеально, особливо правовове відділення. Викладачі, дійсно рідні люди, допомагають 24/7. Їхні двері завжди були для студентів відчинені. Коледж дасть вам знання дійсно на довгі роки, направить у потрібному напрямку, і розкриє ваш творчій потенціал. Новому директору бажаю сил та нових ідей, з Вами коледж стане, ще кращим я точно знаю. Якщо ви ще думаєте, вступати чи ні? Однозначно так, Коледж СНАУ подарує Вам дійсно незабутнє студентське життя, вступайте, не пошкодуєте!

,

Колледж на пятёрочку. Учат действительно тому что нада, есть конечно исключение к некоторым предметам, но это уже моё мнение лично. Преподаватели добрые, относятся лояльно к студентам. Територия большая и очень красивая (особенно в мае месяце). Удобно что рядом магазин есть. Из минусов конечно то, что далеко спортзал и отсутствие столовой. СНАУ стоит обратить внимание на это ❗❗❗ Директорша огонь, отдельный респект ей за отданность своей работе.

,

Найкращий навчальний заклад нашого міста. Який дає знання і випускає фахівців. Викладачі майстри своєї справи, професіонали.

,

Рекомендую коледж. Можете отримати фундаментальні знання. Хто хоче той навчається, хто ні, той просто втрачає час. Коледж розкриє вас з всіх можливих сторін. Станьте краще - вступіть до ВСП Коледж СНАУ

,

Коледж СНАУ - найкращій, який дає багато корисної інформації, тут дуже кваліфіковані та добрі вчителі , які вас завжди підтримають та навчать всьому, чому вміють самі ! Тому, приєднуйтесь до нашого коледжа, я впевнена, Ви, непошкодуєте поступившись саме сюди! Будемо раді бачити нові обличчя ☺

,

Закінчила коледж 7 років тому і ще жодного разу не пошкодувала, що колись обрала навчатися саме тут. Навчалася за спеціальністю право і відразу після закінчення коледжу влаштувалася на роботу за фахом. Коледж з крутезною і приємною атмосферою. Тут реально навчають і вимагають знання. Великим плюсом є те, що в процесі навчання велика увага приділяється практичниій підготовці.Викладачі вимогливі, але завжди готові допомогти з начанням. Багато різноманітних заходів та екскурсій. Тому раджу всім.

,

Гарний заклад!!! Старша донька закінчила чотири роки тому, працює за спеціальністю! Молодша планує в цьому році вступати, зараз відвідуємо підготовчі курси. Дуже подобається, особливо історія. Викладачі гарні, дитина з нетерпінням чекає заняття!!!! Раджу вступати

,

Мой ребёнок закончил этот колледж. Сразу трудоустроился. Таких практических знаний не получишь нигде. А позже на работе попросили привести друзей, так как знания и умения на высоте. Спасибо преподавателям!

,

Чудовий заклад освіти! Повага до дитини завжди. Якість знань на висоті. Крута база для дистанційної освіти. Рекомендуємо!

,

Хожу сюда на курсы. Очень нравится отношение и атмосфера общения учителей. Хочу поступить именно в этот колледж

,

Лучший колледж!

,

Сучасний начальний заклад. Зараз навчається мій син. Від загальної атмосфери в коледжі в захваті. Говорить не те що в школі. Рекомендую

,

Класний коледж. Не жалкую, що його вибрала. Викладачі поважають студентів, але вимогливі. Дуже зручна система дистанційних форм навчання на базі Moodle. У цьому плані коледж найкрутіший на своєму рівні. Багато уваги приділяли практичному навчанню - це дуже допомогло коли приймали на роботу. Тому раджу всім.

,

Колледж отвратительный. Очень пожалела об обучение именно в этом учебном заведении. Не особо приятное отношения преподавателей к студентам, на стипендию выкатите только взятками и подлизываниями. Хоть вы и на бюджете, деньги с вас будут драть не малые. Некоторые преподаватели очееееень требовательные. Отсутствие столовой , буфета В общежитии условия СРСР. Заселяют в старую ,подраную комнату и при выезде требуют ремонт.Не советую сюда поступать.

,

Коледж супер!!!!!Поступайте сюда!!!!!

,

Колледж высокого уровня. Постоянно улучшается, созданы все условия, в т.ч. для компьютерного обучения. Через Интернет можно учиться и дома. Преподаватели супер, особенно классная директор! Умница!

,

Коледж просто супер

,

самый отстойный колледж, а директорша взяточница. при появлении желания уйти от туда после 2 курса, сказали, что документы не отдадут. похоже нужна очередная взятка.

,

Колледж современный, и главное то, что он не стоит на месте, а улучшается.

,

Самый чёткий в мире колледж!!!! Очень хорошая материальная база, профессиональные преподаватели, дружные студенты, ну вообщем всё, что нужно для хорошей студенческой жизни!!!! Поступайте, не пожалеете))

,

Я тут учусь и мне нравится!!

,

Я закончила этот колледж в 1987 году, тогда он назывался "сельскохозяйственный техникум". Учебное заведение хорошее, находится в хорошем месте.

,

ничего так, когда заканчиваеш

,

Суперколледж! Поступайте, не пожалеете!


Оставить отзыв

Все колледжи в Сумах, а также вузы в Сумах, курсы в Сумах, репетиторы в Сумах, тренинги в Сумах, работа в Сумах