Тульчинское училище культуры


  • Тульчин · ул. Николая Леонтовича, 52, Винницкая обл.
  • (04335) 2-24-70
    (04335) 2-29-01
    (04335) 2-36-46
  • дневная, заочная
  • Статус национальный. I уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Я дуже хочу навчатись у вашому коледжі.))))

,

Хочу подякувати всім вчителям і особисто Зарембі В.Ф., Юрченко М.М., Романюку П.П., Цимбалюку А.В. за доброту, професіоналізм. Кого сьогодні немає серед нас всім вам вічна і світла пам"ять. Дякую всім вчителям, що зуміли зробити нас добрішими, підготували нас до життя. Всім вам велике спасибі

,

Велика повага та моє шанування педагогам за підвищення та розширення рівня училища, яке є великим зерном культури для процвітання нашої держави.

,

я навчалась в Тульчинському училищі культури на хореографічному відділі, і зараз працюю в музичній школі. Дякую своїм викладачам які навчали мене , бажаю Вам здоров"я терпіння, творчої наснаги і побільше старанних студентів.

,

Я выпускник 1986 г. народник,наша группа была 50/50 народники и хореографы. Преподаватели все как один талантливые и суперовые, правда попила я их кровушки, а как вы думали, вырвалась Винницкая малолетка из родительского дома и понеслось...Люблю и помню всех преподавателей и однокурсников,а особенно Блонскую Брониславу Борисовну это человек с большой буквы! По профессии работала в Оратове - инспектором по клубам, в Винницком Центральном парке культ.и отдыха - методистом по культуре, и всё. Потом предпринимательская деятельность, успешная. Сегодня я просто мама, бабушка, жена . У меня 4 производства, огромный дом со всеми удобствами, и всем что только нужно человеку для жизни и отдыха. Культ просвет это не только учебное заведение но и полезный и нужный урок жизни. Очень хочу попасть на встречу выпускников, в 2016 уже будет 30 лет но, не знаю когда?

,

Я не навчався в Тульчинському училищі (закінчив Вінницьке - духові інструменти), але працюю в муз. школі разом з випускниками цього закладу. Духовик, народнік і хореограф. Олександр мій колега. Мені прикро це писати, але, як спеціалісту, мені ще рости і рости до рівня Олександра, як і в плані викладацькому так і в виконавському. Звичайно ж багато залежить від самих учнів, їх здібностей, старанності. 5% здібностей і 95% праці = талант.

,

Доброго дня. Закінчив Тульчинське училище культури в 2006р. відділ духових інструментів. Жалкую лише за одним - мало було на той час тями в голові, щоб нормально навчатися і переймати досвід таких викладачів як Заремба В.Ф. Пересунько В.М., Юрченко М.М. Світла память викладачу Кобзарю В.Є. У нас в 2016р. зустріч випускників, раді будемо знову зустрітися з викладачами, однокурсниками, друзями, пройтися коридорами рідного училища. Скажу одне: хто хоче навчатися - навчається, хто ні - шукає причину. Прикро, що є негативні і образливі відгуки про заклад, впевнений, що вони пустослові. Звернули увагу, що взагалі немає коментара про хабарі викладачам? Ні - "за", ні - "проти". Це перша ознака некорумпованості училища. Порада: хочите отримати дійсно знання і фахову досконалісь? З повагою випускник.

,

Истинные слова благодарности всем педагогам! В наше время преподавали не только знания по предметам и специальности, а обучали жизни повышали менталитет. Благодаря заложенному фундаменту закончил Львовское ВВПУ, факультет КПР, прошел путь от начальника клуба полка до культуролога Ракетных войск стратегического назначения, полковник. В 2005 г. присвоено почетное звание Заслуженный работник культуры РФ. Будущим и нынешним студентам: преподаватели (мои однокурсники) были и есть замечательные, необходимо искать средства и время что б заниматься и совершенствоваться, а не причину для оправдания лени. Низкий поклон: Мильман и Блашко, Цымбалюк А.В, Курбатов В.Д, Чирва В.Г, Заремба В.Ф, Ю. Рогозин, А. Романюку -большой привет...

,

Выпуск 1992 год.Негативные отзывы читать неприятно-видимо так сложилась атмосфера общения у тех,кто плохо отзывается об ТУК.Благодаря полученным знаниям в своё время-сейчас имею интересную работу,друзей и планы на будущее. Помню дорогого Сандула Леонида Михайловича,мастера своего дела Фаина Робертовну,а искрометный юмор Виктора Андреевича придавал сил в конце дня на хореографии.Здоровья и сил всем преподавателям.

,

Я подала документи в училище на спеціалізацію "Народне пісенне мистецтво", тому що мені дуже сподобалось це училище я чула дуже багато гарних слів про це училище я просто мрію у нім навчатися, а ще я замітила що там дуже хороші викладачі!

,

Після навчання в училищі, залишились найкращі спогади про студентське життя)Дякуємо усім викладачам за терпіння, розуміння та підтримку!!! Ми завжди Вас памятаємо)))) Випускники 2008 року!

,

я був в училищі мені спдобалось

,

Це не найкращий заклад освіти. Ганьба!

,

Тульчинське училище культури це найкраще училище на землі. Тут найкращі викладачі, а особливо на спеціальності "ХОРЕОГРАФІЯ". Я горжусь тим що я навчаюсь у такому училищі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Тульчинське училище культури - найкращий навчальний заклад у світі.!! в ньому працюють найкращі викладачі на планеті Земля....! Студенти спеціальності "бібіліотечна справа" висловлюють подяку учителям циклової комісії за терпіння і розуміння. Особливу подяку висловлюємо Шляхтуну Тарасу Дмитровичу який від недавна працює в училищі.Цей викладач дуже об'єктивно оцінює наших студентів і ставить лише відмінні оцінки з екології.)

,

Училище - перлина Паділля !

,

Навчався на режисерському відділенні. Закінчив училище з червоним дипломом. Армія. Ансамбль пісні і танцю ВВС ГСВГ. Київський інститут культури. Пов'язав своє житя з культурою у військах від солдата до підпоковника, від соліста ансамлю до заступника командира авіаційно-технічної бази з виховної роботи. Таких знань, які я отрмав в училиші, інститут не дав, хоч закінчив його на "відмінно". Працюю майже по спеціальності - очолюю відділ в міській раді. Дякую за науку всім: Н,Ф, Богай, подружжю Шкуратовських, Петрових, Циганюку і Сафроняку. Майже постійно приїжджаю на всі зустрічі. Щасятя всім і добра: і студентам, і викладачам. Дружина, Реп'ях Наталія (Грабівська) також випускник, поміняла професію на юриста, але училище, - то для нас СВЯТЕ,

,

Дуже сподіваюся, що мені сподобається у тульчинському навчальному закладі! Можливо в майбутньому також буду пишатися, шо навчалася саме тут...)))

,

Навчання в училищі - це найкраща освіта, чудові вчителі та гарне дозвілля. Найкращі наші роки.

,

Я хоть там не вчився, але друг там навчається, він охарактерезовує ТУК з найкращої сторони)))))))))))

,

Може й раніше тут добре навчалось,а зараз це катування тут навчатись

,

ТУК - моя друга освіта, де я також отримав червоний диплом. Училище - чудове, викладачі висококласні. В училищі проведений ремонт приміщень, другий корпус історична пам"ятка - палац Потоцького. Я жалкую лише за одним: навчався заочно і жалкую, що не мав можливості вчитися на місці. Дякую Вам мої викладачі, за ваші поради, за жорсткість, за співчуття... власне за все добре, що Ви нам дали. Насьогодні в училищі навчаються ще троє моїх односельців, тож удачі вам, друзі!!!

,

Я еще после окончания школы, в 1991 году мечтала поступить в ТУК, но мечты не всегда збываются...Я всегда с грустью вспоминала об этом и никогда бы не подумала , что всего за один год перевернулась вся моя жизнь!Я не только являюсь студенткой 2 НХТ курса, я еще попала на бюджетное место, теперь я уже год!!! работаю в детском санатории музруком.Робота приносит мне большое удовольствие, незнаю как я раньше без неё жила. Очень нравятся преподаватели училища, особенно Блонская Б.Б.,Барская Т.М., Грущко Л.С.( Человек-праздник) и все остальные тоже все классные.Так что друзья, осторожно с мечтами, они иногда збываются!

,

Хоть и не работаю по специальности (так получилось), но очень скучаю по ней. Никогда не забуду годы, которые прошли в любимом училище!!! Спасибо преподавателям - они лучшие, поверьте. Богай Н.Ф., спасибо за "материнскую" заботу, Очеретный Д.Т., спасибо за терпение, чувство юмора, профессионализм и любовь к хоровому пению, Матвийчук М.С. - друг студентов..., Шкуратовський В.А. - пример интеллигентности, порядочности, профессионализма - ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ ВАМ, ДОРОГИЕ НАШИ ПЕДАГОГИ, как жаль, что при жизни не сказала вам эти слова... Всегда в памяти - Грушко Л.С, Цымбалюк А.В, Курбатов В.Д, Сауляк С.М, Пшеминська Л.А, Радаева Л.А, Сандул Л.М, Гусева Е.В, Сафроняк Н.Т, Перката А.Н, Почтар И.А, Чирва В.Г, Трачук Е.Б, Литун С.В, Заремба В.Ф, Потапенко Э.Е, Ю. Рогозин, А. Романюк..... сколько еще можно писать и писать... ДОРОГИЕ ПРЕПОДАВАТЕЛИ НАШЕГО РОДНОГО УЧИЛИЩА, СПАСИБО ВАМ ЗА ВСЕ!!! ДАЙ ВАМ БОГ ЗДОРОВЬЯ! Если вернуть время вспять - дорожила бы каждым днем, проведенным в родном "кульке"!

,

,,,,,,,,,,,,,,,також хочу подякувати всім викладачам ТУК!!! Міцного Вам здоров'я, терпіння та адекватних студентів!!! Всім привіт, кто мене впізнав! Думаю Олександр Іванович, точно впізнав! Вам також Вітання та Подяка за терпіння і не тільки! та користуючись нагодою чистосрдечно зізнаюсь: "Олександр Іванович, я Вам дуже багато здав на оцінку фотографій своїх одногрупників!") - так що в більшості випадків, коли ви бракували "мою" фото-творчість - то був не я!!!!! .....Ви не уявляєте, як тоді хотілось сказати, що це не я переводжу плівку, а Лопачук!

,

Я за позитивну оцінку училища!!! Заклад неодноразово відстояв своє гідне звання! Діяльність ТУК,роль і необхідність його функціонув.для розвитку ЛЮДСЬКОГО суспільства,оправдоваа-100% На підтверження зазначеного свідчать не лише винагороди,перемоги у конкурсах, кількість яких більша приємливої норми для рай.училища,не тільки здобутки та вагомі внески духовних,матеріальних та нематеріальних цінностей у загальносуспільну свідомість, а також і "непереможна армія" цільових випускників, підготованих на державному,навіть на міжнародному рівні,гуру у створенні особливого,і одночасно,невід'ємного світу цінностей-світу культури! Щодо"атмосфери"училища,слід зазначити,що серед типових закладів Тульч.масштабу,тут дихається найкраще! Я закінчив спец."кіно",наразі працюю з правом,немаю ніякого віднош.до культосвітньої діяльності! І все ж ТУК-одні з найкращих років! А незадоволеним-"Колір диплома вам не помічник!У вас ін.покликання-ТехВМ та ПТУ-село і вівці"=)

,

Ті, що пишуть погані коментарі, напевне не вчилися у вищих н.з., саме там ти ніхто, а тут ти себе почуваєш мов у родині, яка хоче тебе навчити дати тобі знання, а не здерти гроші. Щодо викладачів вони різні і майже всі прекрасні.

,

Училище дало мені початок нового, дорослого життя,в інституті ніхто не нянчився, а тут навчали не лише спеціальності, а нового ,дорослого, життя,. Тут викладачі для мене були другими батьками до яких досі можна звернутись і отримати пораду яка буде в життя доречна. Я горджусь тим, що навчалась в училищі.

,

Воно єдине і найкраще в свому роді у всій україні))

,

Це найкраще училище!Таких знань як там я не отримала навіть в інституті. Викладачі хорового відділу найкращі.В наших молитвах завжди залишиться В.Шкуратовський.Вічная память йому.

,

Вот здесь можно получить знания и после учебы найти работу по специальности.

,

училище це найкраще !!

,

це не найкращий заклад навчання. не вступайте сюди. мій вступ у цей бурситет був великою помилкою.

,

Прекрасний навчальний заклад. По спеціальності не працюю, але в тому , що я на сьогодні викладач коледжу, завдячую саме рідному училищу. Жоден ВНЗ не виховує і не готує до життя так, як училища, технікуми, коледжі. Велике спасибі всім викладачам за життєву науку, особливо Петру Стаховичу ( на жаль мій класний керівник уже покійний, але він живе у своїх вихованцях).

,

Дуже задоволена своїм вибором. Навчалася на спеціальності "Діловодство". Відкрила для себе багато нового та здобула цінні знання!

,

Я закінчив ТКОУ і отримав диплом з відзнакою понад 20 років тому і аніскілечки не жалкую, що поступив і навчався у цьому прекрасному закладі і жив у славетному місті Тульчині! Я горджуся тим, що знав особисто і навчався в таких Викладачів (так-так, тільки з Великої букви), як В.Ф.Циганюк, Н.Ф.Богай, А.Є.Кобзар, О.М.Стрельбицький та ,власне, на той час "золотий" викладацький склад!

,

Я вдячна викладачам бібліотечного факультету за набуті знання, і що випускають хороших спеціалістів

,

ми чуємо, якою ціною в інших навчальних закладах отримуються і часом купуються оцінки. Згадую наш навчальний заклад з вдячністю за той багаж знань, яким наділили нас викладачі і який не є тягарем, бо здобутий шляхом добросовісного навчання, а не за хабарі. Дякую вам, дорогі педагоги!

,

Відповідаю ображеній випускниці-претендентці на "червоний" диплом: питання щодо видачі вам диплома вирішувалось на рівні: дирекція - керівник академгрупи. Підтвердження на виготовлення вам диплома з відзнакою не було дано в зв"язку з тим, що стан вашої поточної успішності за час навчання не відповідав вимогам Положення про організацію навчальногопроцесу у в.н.з., і ви повинні здати не лише державні іспити на відмінно, мати 75 % відмінних оцінок з дисциплін, результати вивчення яких заносяться у виписку до диплома, а й за всі заліки та іспити протягом навчання не мати жодної трійки. а тепер, шановна випускнице, пригадайте... Ви думаєте нам за вас не було прикро, коли ми переглядали замовлення на дипломи? Перш ніж відпускати своє обурення в мережу, розберіться. Зрозуміло, що вами керувало ображене самолюбство. З побажаннями успіхів у професійній діяльності- викладачі Тульчинського училища культури та відповідальний за замовлення випускної документації навчального закладу.

,

кульок -самые прекрасные года .Павлишен А.К.огромный привет и земной поклон самый классный преподаватель и классный руководитель .В.Борисовне огромное спасибо от всей нашей группы за все ее труды .3Б курс1985-88г.отзовитесь не теряйтесь.Нас уже меньше Сауляк О и Шевчук И. от нас ушли навсегда. Лендя Л.Щецяк В.Лазарчук С.Бычков Ю. Шевчук С.никак немогу вас найти где вы .

,

Дякую усім викладачам за терпіння і любов до студентів, працюю 12 років в Літинському РБК, займаюсь улюбленою справою.З теплом та любов'ю згадую усіх викладачів. Многая вам і благая літа!

,

Класний учбовий заклад.

,

Я почав читати коментар викладача і тут, відразу, похвала директору. Та хто б він не був, не хваліть його, а подавайте об'єктивну інформацію про навчальний заклад. А то ми завжди будемо холопами, на службі у своїх хазяїв.

,

Сьогодні Тульчинське училище одне з найкращих училищ в Україні.Тут дають не прості знання а золоті. Потрібно лише розуміти викладачів, гарно себе поводити на лекціях, прислухатись до старших та навчатись..... Свого часу я теж навчалась в училищі знаю знання училища при яких навчаючись у ВУЗі вони мені допомагали. Щодо до держ. іспитів! Червоні дипломи отримують лише ті люди, які підтверджують свої знання гарною практикою. Чого лише коштує шоу - балет "Глорія" та ансамбль народних інструментів "Кобза"

,

Ніколи не повірю,що студент,який дійсно гарно навчався, намагався отримати знання та відповідав всім вимогам випусукника з дипломом з відзнакою не отримав його тільки з того,що "багато студентів гарно навчаються". А викладачі спеціально зрізали на Державному іспиті. Я вважаю,що на Державних тільки сприяють кращій здачі екзаменів. І студенти отримують кращі оцінки

,

Ніколи не думала, що в Тульчинському училищі культури така несправедливість. Ми з однокурскницею мали отримати червоний диплом, а на державних екзаменах нас завалили! І пояснили це тим, що половина групи ніяк не може отримати червоний диплом, бо ніхто не повірить, що стільки студентів у групі гарно навчаються. А ще мене заспокоїла голова циклової комісії: - Ти не переживай, ти ж все одно не підеш по спеціальності працювати, і вчитися в інститут не підеш. На слідуючому державному я відповіла на 5, а голова циклової сказала щоб мені поставили 4, бо я ж все одно не іду на червоной диплом. То що я дарма не досипала ночами щоб вчити ці пари? І це не тільки у мене така ситуація, адже від попередніх випускників ви також можете почути схожі скарги. А ще мені один викладач сказав: - Ну нема справедливості, то що зробиш, зараз таке життя!!! Називається "утішив студента" теплим словом.

,

Тульчинське училеще хороше,сама збиралась сюди поступати,але закинула доля у Вінницю.Тому,що там би не говорили,а в цьому училещі викладачі обдаровані та старані.

,

Будь-ласка,не слухайте людей,котрі нічого не розуміють у культурі!!!Це саме той заклад у якому потрібно навчатися!!!Адже через таких людей з вулиці,наша молодь не бажає розвиватися духовно та вважає,що наша культура та наші традиції-це вчорашній день.Не слухайте тих, хто говорить,що там"СПЛОШНА ПОРНОГРАФІЯ".Це зовсім не так!!!Я дуже вдячна усім викладачам училища за знання,набуті саме у ТУЛЬЧИНСЬКОМУ УЧИЛИЩІ КУЛЬТУРИ.

,

Училище існує майже 80 років! Історія його багата і цікава. І буде ще існувати, тому що працюють там викладачі, які є дійсними патріотами свого навчального закладу. Коментар, так званої "жінки з вулиці" є характеристикою її самої - який може бути інтелект у "жінки з вулиці"? Не звертайте увагу на подібні вислови. Абітурієнти, вступайте до Тульчинського училища культури!!! Будете студентами -самі все побачите і зробите висновки!

,

Кожний вуз має свої плюси і мінуси. Тому лише таке: абітурієнт, який виходить останніми роками зі школи у своїй більшості- це учень з нездатністю до самостійного мислення, незнанням елементарної арифметики, повальної неграмотності аж до написання власних імені і прізвища, з масою психологічних комплексів, з відсутністю навички до самостійного навчання і т.і. Ті, хто став студентом училища за покликанням, з часом перетворюються в яскраву особистість, яку демонструють не лише на сцені вузу: Вінниця, Київ і т.і. Тому оцінку закладу мають давати саме випускники- кістяк галузі області сьогодні. Найяскравіший приклад- теперішній директор Вінницького училища культури і мистецтв С.Городинський, зірка обласної і української сцени- випускник Тульчинського училища культури. Що скаже на це жінка з вулиці, яка навряд чи в закладі була, а, може, і повз вивіску не проходила. Тож вступайте до нас і не бійтесь, шановні абітурієнти. Якщо культура- це ваше, то ви своє візьмете. А брати є що, повірте!!!!!

,

Я вдячний училищу за отримані знання. Я працюю в галузі культури вже багато років. Гордий тим що навчався в Тульчинському училищі культури і менеі прикро читати такі рядки про училище (1).

,

ми гордимося своїм закладом!!!! всі ми знаємо що наше училище з багаторічною історією найкраще!!!!!!


Оставить отзыв

Все колледжи в Тульчине, а также работа в Тульчине

Также в Тульчине