Коростенский технический колледж Общества содействия обороне Украины


  • Коростень · ул. Кирова, 25, Житомирськая обл.
  • (04142) 4-31-48
  • дневная, заочная
  • Статус частный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Для нормальної роботи цого закладу потрібні реально нормальні адекватні спеціалісти по водінню, на разі є специ з водіння якім мішають навчаючі, все робиться не своєчасно (навчення з водіння, часовий показник зменшений (треба 1,5 години катають 1,10-1,15)) 10 днів практичного водіння розтягнувся на 1,5 місяця. Спец з водіння постійно чимось незадоволенний, кричить. Короче, данний заклад НЕ РЕКОМЕНДУЮ ДЛЯ НАВЧАННЯ З ВОДІННЯ.

,

Не вчився,але бував на заняттях в цьому році. Вчитися не дуже прагнуть, програма звісно скомкана, і в значній мірі спирається на самостійну діяльність студентів, але рівень знань не айс. Це звісно гуманітарні предмети(література, історія у механіків) та все ж тенденція не обнадійлива. В університетах все ж надається більш якісний рівень знань, в значній мірі завдяки більшому часу та більш менш грунтовній підготовці. Суджу про гуманітарні дисципліни.

,

Такі навчальні заклади для тих учнів, хто в школі лінувався вчитись і протерав штани, а ті діти які закінчили школу на достатній рівень вступили до вищих навчальних закладів.

,

Наш вуз самий найкращий!!! Викладачі супер, було б у вас тільки бажання.....

,

Я навчаюсь в цьому коледжі. Мені дуже подобається! Викладачі - супер, досвідчені. Я, наприклад, задоволений рівнем навчання. В цьому році їздили у Норвегію по обміну досвідом. Наступного року,я знаю, теж планується ця програма. А ті, в кого немає бажання вчитися, завжди будуть звинувачувати викладачів.

,

фигня только деньги берут

,

я учусь класный коледж

,

Отличный колледж!!!!!! А если кто-то и пишет что уровень знаний -нулевой. А ты на Oxford росчитовал? Так нужно было в Универ подавать. И то не факт что там ты свои знания получишь выше чем в КорТек.

,

Деньги выброшенные на ветер. Уровень знаний - нулевой. Но без проблем можно купить дипломный проект

,

я хочу туда поступить после 11 классса!

,

Мой Колледж самый лучший и никто с ним не сравнится )

,

Кращий з усіх!!!!!!!!!!!!

,

Нормальний учебный заклад

,

Учится Супер!!!

,

Я навчалась.Можна і краще

,

Ну я там навчаюсь і мені подобається


Оставить отзыв

Все колледжи в Коростени, а также репетиторы в Коростени, работа в Коростени