Высшее профессиональное училище №71Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Гарне училище, доброзичливе ставлення до учнів. Дають добрі знання.

,

Хороший заклад, який дає знання тим, що хочуть вчитися. Закінчивши його, я здобув середню освіту, професію потрібну на ринку праці та майже 3 роки трудового стажу. Зараз я працюю і задоволений своєю роботою. До учнів хороше ставлення.

,

Хороший ліцей

,

Училище чудове!!! Нас поважають, з нами рахуються, нас люблять. В школі такого ставлення до учнів не було!!!!!!

,

Переступаючи поріг мого нового навчального закладу, я ще не знала остаточно куди потраплю, та що на мене чекає. Згодом, я зрозуміла, що кожен з нас зможе не тільки отримати тут свою майбутню спеціальність, а також самореалізуватися, знайти нових друзів, та звичайно ж багато чому навчитися.

,

Ішовши вчитися до ВПУ №71, я була не впевнена, що це правильний вибір, тому, що до цього моменту я про бухгалтерію нічого не знала і я вважала, що мені буде нецікаво навчатися. Але прийшовши до училища 1 вересня я потрапила у чудовий колектив і зрозуміла, що все не так погано як могло бути. Спочатку було важко, все запам’ятати, що нам давала програма, але я до цього звикла і потім не було жодних проблем. Мені дуже подобається навчатися в цьому училищі, тому що тут до тебе ставляться, як до дорослої людини, а не як до дитини. Вчителі та майстри спонукають дітей до навчання, навіть якщо і не хочеться, при цьому не ставлячи на дитині «клеймо» невдаха, а навпаки намагаються допомогти ще більше і заохотити до навчання.

,

Я закінчила ВПУ-71 з червоним дипломом і жодного разу не пошкодувала, що поступила туди. В нашому училищі дають дуже хороші знання, але, звісно, вони стають доступними для тих, хто дійсно хоче їх засвоїти, а не просто відсидіти на уроках і нізащо отримувати стипендію. Вчитися тут зовсім не важко...просто потрібно докласти трошки зусиль.

,

це справді дуже хороше училище.Я теж провчилась у цьому закладі 3 роки, і спогади залишились приємні.

,

Я не шкодую, що закінчила училище. Спасибі всім вчителям за знання!!! Повірте, друзі, все пізнається в порівнянні, підете вчитися далі мене зрозумієте, на власному досвіді відчула.

,

Дуже шкода,що за власною образою на одну людину ,хтось дає негативну оцінку всім чудовим людям ,які тут працюють і вкладають душу в учнів.Так,можливо,не ідеальний актовий зал,але велика нова з сучасним обладнанням лабораторія для кухарів,нова техніка для навчання механізаторів ,зроблено капітальний ремонт в кімнатах гуртожитку,невже це мало в такий не простий час.Училище засновано в 1884році і честь і хвала тим хто в ньому працював і не дав знищити те що закладалося роками.Завітайте сюди,вас радо зустрінуть,пригостять гарячим чаєм,свіжовипеченою булочкою,розкажуть про історію цього навчального закладу,яку шанують і оберігають,а музей історії училища цьому підтвердження.

,

Сьогодні була на дні відкритих дверей..перша думка непогана,але актовий зал і їдальна трохи страшненькі(( Хотілось би кращих умов) Так і не наважилась написати заяви на співбесіду) Чула багато відгуків про училище і по словам інших-туди краще не йти ) Але в кожного є своя думка,комусь там і добре) А це,що там весело,то так)) Вчаться супер-позитивні чуваки )))

,

училище шикарне))я вчуся на бухгалтера і мені дуже подобається там а то шо говорять не вірте це все не правда дуже класні вчителі і майстри а особливо заступник директора Коземко Л.Б.)))))я дуже люблю ВПУ №71 там дуже весело і ставлення шикарне)))))і ще гарна вчителька яка вчить фінанси))))))і моя найулюбленіша майстрова Борисенко Н.Т.)))*і дівчата хлопці шикарні кавалєра можна знайти шикарного)))))

,

Училище класне і не потрібно говорити всяку фігню!

,

не треба казати що в цьому училищі погано..... так тут набагато легше вчитись, але хто не хочи вчитись то й в ніякому іншому навчальному закладі й не буде вчитись... я також була поганої думки про ВПУ але провчившись 3роки в училищі не жалію... і дуже багато після училища здають ЗНО і нормально поступають!!!!!!!!!!!

,

Колишня учениця училища. Вчилася на бухгалтерському обліку. До викладачів цього предмету зовсім ніяких притензій немає! Але тим, хто хоче іти вчитись далі, тут робити немає чого, рівень вивчення інших предметів дуже низький, і як сказано було раніше-замість того, щоб вчитись-копають буряки! Рівень,з яким сюди приходять учні- це 2*2=5! Так, як тепер запровадили тести при поступленні- після училища, навіть з хорошими оцінками, ви здасьте його на 2!Провчилась 3 роки-більше не витримала. І ці 3 роки я деградувала! Отже, тим,хто іде вчитись,а не просиджувати 3,чи 5 років життя -тут робити немає чого! Я б сказала,що це училище-це приют для тих, хто в школі нічого не вчив. Гуртожиток жахливий, корпуси старі, але зимою тепло). Будь-які події організовані погано! Є хороші викладачі,але сама оргінізація навчання не спрямована на високий рівень інтелекту учнів. Але так у всіх училищах! Тож,якщо у вас є хоча б трохи мозгів- не поступайте ні в яке училище,тільки школа або універ!

,

Відмінний навчальний заклад. Вдало поєднане навчання з практикою. От якраз вересень- жовтень твої шкільні друзі вчать літературу та фізику в теплому класі, а ти часом в дощ, часом у стужу вкалуєш на буряках. Землю гризеш.... А буряки то викладацькі, хоча буває і картопля, кукурудза.І добре якщо викладач ще хоч обідом нагадую своїх копальників. Те що гірший заклад в Україні не пишіть... Хіба ви інші бачили? Зазвичай студенти бурси дальше Львівської області не їздили.

,

а мені тут сподобалось

,

Класний навчальний заклад

,

Непаганий заклад,вчитися треба от і все буде добре

,

Дуже гарне училище...І учителі і майстри дуже хороші.....

,

Дорогi учнi та батьки,учителi та майстри у цьому учылещi суперовi. Одна едина бiда. Гуртожиток,та тi,хто купуе диплом. Прошу вiдгукнутись хто мене знае"Юний орел" учетелив муз.керiвникiв майстрiв.Наталю и Юлю та одно кашныкив т.0939198526 0966614001

,

майстри і вчителі супер,таких ще треба пошукати

,

Люди,ніколи не поступайте туди...Я вас прошу!!!

,

класне училище (циркове)

,

Класне училище і не ма чого писати всяку фігню=)

,

Супер. Тутай не нудно, а дуже весело і мені це дуже подобається.

,

Дядько майстер шнурок,який кожен раз здираэ до останньоъ копыйки нещасну стипендыю.Ну ето ж сила!!!!!!!!!!!!!!

,

Я студент цього училищаю. Це училище супер і викладачі чудові.

,

все було добре. навіть більше. незнаю чому такі відзови

,

Гіршого навчального закладу нема на всю Україну!


Оставить отзыв

Все колледжи в Каменке-Бугской, а также репетиторы в Каменке-Бугской