Work.ua 16 лет! С днем рождения! Скрыть баннер

Новояворовское высшее профессиональное училище


  • Новояворовск · ул. Шевченко, 20, Львовская обл., 81054
  • (03256) 42-450
    (03256) 42-075
  • дневная
  • Статус национальный. II уровень аккредитации.

Специальности


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

хороше училище

,

супер строго і дуже класно Львів хай ховається дякую що є таке училище в Новояворівську

,

Ліцей чудовий, досвідчені педагоги. Поступайте не пошкодуєте.

,

Я тільки буду поступати...хочу ще ходити на гуртки танцювальні...от тільки незнаю чи буде час..,чи встигну і уроки і танці...але буду надіятись на краще!..)

,

Класний заклад, закінчив минулого року! Не така лафа як пишуть, коли хочеш мати гарні оцінки, а ще краще червоний диплом! Треба було добре посидіти над книжками! Але добре те, що спецпредмети повторюють теми і це краще засвоюється, і виробниче навчання, яке триває 6 годин. За цей час можна зазубрити, а не тільки зрозуміти. Майстри хороші, стараються! Намагаються нагадати нам, що ми люди. А хто вчитись не хоче - жодний заклад не допоможе!!! Дякую наставникам!

,

Гарний заклад, дисципліну тримають і це добре. Я спокійна за сина, знаю точно, що він на уроках. Пропускати без поважних причин не дозволяють, майстри слідкують за учнями. А коли хоча б посидиш на уроці, без знань не підеш. В закладі гарні спеціальності, які мають попит на ринку праці! Я задоволена, що віддала свого сина в НПЛ!

,

Головне в училещi ходити на уроки а оцiнки самi намалюються i дисциплiна звичайно.

,

Там класно....

,

Класний ліцей!!! Мені там подобається, весело і знання не погані (якщо вчитись звичайно), шкода що залишився тільки один рік)))))

,

фігня повна там не тре вичитися

,

Класний ліцей навчаюся уже другій рік там хороші викладачі майстри в/н.загалом все супер ,тільки дисципліна строга Роксола Богданівна всіх тримає...

,

порядку нема і ріколи не буде

,

я вже 3-й курс у цьому закладі навчаюсь...викладачі хороші..вчишся як можеш,дуже не грузять...загалом хороший заклад ...

,

Ну наприклад мені там сподобалось хоча я уже практично закінчив навчання, але із задоволенням би ще так раз повчився....і доречі багато красивих дівчаток....!

,

Навчаюсь в ліцеї перший рік! Дуже добрі вчителі. Вимагають, але не сильно, хто як може так тяне=0

,

Дуже класний ліцей, все подобається. Навчаюсь на обліковця, нормальні викладачі та майстри в.н. правда заставляють все вчити, але це прікольно))))

,

бурса бурса ото були роки, записуйтеся там дуже класно ,тільки не куріть в ялинках,бо будите замітати всю територію.І не запізнюйтеся будите мити вистб'юль

,

Як на мою думку, професійно-технічна освіта зараз дуже потрібна, але рагуль - він і в Африці рагуль, не то що в Гарварді. Не пийте хлопці горілки, погубить вона вас, де би ви не вчилися!

,

Лафа то правда .......Диплом є і водку навчить пити.

,

Не ліцей,а фігня. Не навчання,а лафа. Ходиш раз на місяць і платиш.

,

Той Гарвард то є така фігня шо ппц))) Там вчитися вопше не треба)))Тупо сидиш і платиш банками краски))))

,

Вчуся і не жалкую, доречі автослюсарів поважают вчителі. Правда дисципліна строга(((


Оставить отзыв

Все колледжи в Новояворовске