Вознесенский колледж Николаевского национального аграрного университета
  • дневная, заочная
  • Статус государственный. I уровень аккредитации.

Специальности


Отзывы

45
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Цього року закінчила коледж. Навчалася на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування". Після завершення навчання залишились приємні враження. Атмосфера коледжу надзвичайно дружня. Хочеться відмітити прекрасну роботу викладачів та їх ставлення до студентів. Всі достатньо професійні, завжди допоможуть та підтримають. Також вони максимально поблажливі, поставляться до тебе з розумінням. В коледжі дають досить якісні знання. Незважаючи на те, що останні 3 роки усіяні зовнішніми негараздами, час проведений в коледжі, був для мене надзвичайно приємним.

,

Самі найкращі спогади,про заклад:Доскаленко Іван Михайлович-директор,Григорій Терентєвич класний керівник,Миколай Олександрович - маестро з духового оркестру,викладачі Миронові,капітан Жарнов,Влащук,Лутанова,"Санвас","Кукуруза",тракторист Дудник.Гарний заклад,це була епоха розквіту СССР,чудові виладачі, давали найкращі знання.

,

Випуск 2001 року. Гарний технікум, класний склад викладачів, які є справжніми спеціалістами своєї справи. Отримала грунтовні знання , з якими в універі було дуже легко продовжувати навчатися і паралельно працювати юристом. Низький уклін ! Дякую!

,

Не поступайте в этот колледж. Специально преподы валят на зачетах, чтобы потом закрыть предмет за деньги. Л. В. особенно гребет, чтобы сдать предмет платим по 1500 гривень. Когда ты угомонишься? Знаний вообще не дает. Свои предметы не знает. Директор душечка просто.

,

Качество образования повный ноль. Закончив факультет Права - "возможностей" ноль, що прийшов без диплома, уходю "без диплома", полный ноль. Думайте куда поступаете.


Оставить отзыв

Все колледжи в Вознесенске, а также репетиторы в Вознесенске, работа в Вознесенске