Школи
Центр дистанційної освіти А+

Центр дистанційної освіти А+Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ми з донькою в захваті від вашої школи! Довчилися 4 клас, отримали свідоцтво і до вас в 5 клас йдемо, хоча є можливість піти в звичайну школу. Нам настільки сподобалося, що дитина має більше часу, щоб займатися улюбленим малюванням. Розказуємо про школу всім друзям та дуже радимо, вже двоє однокласників Соні також будуть переходити з нового навчального року. А ще дякуємо за приємний сюрприз у вигляді зниження ціни бо в наш час кожна копійка на рахунку. ПРоцвітання школі! Дякуємо!

,

Рекомендую цю дистанційну школу, тому що не тільки онлайни, але й завдання та тести. Помітила по доньці, що тільки онлайни як під час карантину не дуже позитивно впливають на знання. А от коли дитина і почитає, і напишу, то це краще. Бачу по результатам доньки, що вони значно кращі. Та і дитині так подобається більше, бо може навчатися тоді, коли їй зручно, а вона в мене ще та сова. Уроки в онлайні є в записі, тож ми нічого не просипаємо зранку. Рекомендую.

,

Спочатку почали дивитися уроки онлайн від А+, а коли дізналися про можливість офіційно навчатися - одразу подали документи, бо наша школа не працювала через військові дії. Спочатку було трохи складно звикнути до формату, бо раніше у нас були в нашій школі під час карантину інколи онлайни+вайбер, а тут все на платформі і виявилося, що дуже зручно, треба лише звикнути. Вчителі на безкоштовних уроках і в школі відрізняються, але і там, і там дуже класні, дитина просто в захваті від них. Наша стара школа буде працювати онлайн з вересня, але ми залишаємося тут, тим паче нам залишили таку ж ціну, як і була весною. Рекомендую

,

Учились в А+ год назад на пакете Слушателя, попробовали обучение в другой школе для сравнения и с 1 сентября возвращаемся обратно в А+. Поняли, что лучше всего тут, да и атмосфера между учителями и детьми комфортнее. Дети просто обожают тьюторские часы с пани Веселкой, которых у других школ нет. Да и уровень подачи материала и уроков онлайн в разы выше, чем там, где нам удалось поучиться. До встречи 1 сентября!

,

Дуже вдячні за можливість навчатися під час війни. Ми випадково потрапили до телеграм каналу Продовжуємо навчатися, були на безкоштовнхи онлайнах, а потім вирішили перевестися вчитися в дистанційній школі А+. Дуже раді своєму рішенню та вдячні за 2 місяці навчання вчителям. Було дуже зручно мати можливість і на уроках бути і вчитися по матеріалу на платформі. Будемо продовжувати навчання з вами, вже дуже вас полюбили. І за дитину спокійно, бо тепер вона не буде переживати, що її школу можуть зруйнувати, бо тепер вчиться дистанційно.

,

Дуже рада, що ми обрали саме цю дистанційну школу, бо донька змінюється на очах. Вона стала спокійна, весела, краще спить і почала вчитися з задоволенням. Велика подяка вчителям за повагу та хороше ставлення до Олі, і порівняні з нашою попередньою школою це небо і земля. А наш тьютор пані Веселка заряджає таким позитивом у спілкуванні з дітьми на уроках з навичок, що я сама готова до неї на уроки ходити. Дуже дякуємо школі А+.

,

Очень рады, что изо всех дистанционных школ, мы выбрали именно А+. Мы тестировали несколько вариантов, но остановились именно на обучении в А+. Нам нравится подход совмещения онлайн-уроков и самостоятельной работы дочери. В 8 классе как раз идеально, чтобы научиться быть более самостоятельной. Кстати, оказывается в А+ много других направлений, мы уже посетили пробное занятие по вокалу и остались очень довольны, хотим еще попробовать чирлидинг. Круто, когда есть возможность и обучения по школьной программе, и дополнительные занятия.

,

Друзья из личного опыта посоветовали дистанционную школу А+. В начале сентября мы взяли тестовую неделю и еще не дождавшись ее конца отвезли документы и теперь учимся в А+. Ребенок просто счастлив, что не нужно утром рано вставать, а самая главное, что он теперь полностью осознает, что его успехи в учебе зависят только от его работы над ними. Пока что довольны, уроки интересны, учителя на онлайн-уроках тоже очень понравились. Вчера был первый тьюторский час, я тоже решила послушать и поняла, почему дочка людей просто обожает пани Веселку и ее уроки.

,

Мы практически год проучились в дистанционной школе А+, хочу поделиться своими впечатлениями. До этого моя дочь была ученицей Гимназии А+, но в силу обстоятельств перешли на дистанционную форму. Процессом и результатами довольны. Очень удобно, что консультации - это по сути живые онлайн-уроки, что очень нравится дочери. Сначала было немного тяжело привыкнуть к самостоятельности, но вошли в ритм и также помог курс по развитию навыков, где тьютор учил 'как учиться' и эффективно использовать свое время, за это отдельное спасибо. Вообщем А+ держит свой высокий уровень как в классах, так и на дистанционной форме обучения. Будем продолжать дальше с вами!

,

Решили попробовать учиться онлайн, когда начался карантин. Друг подруги уже 3 месяца учиться в А+ дистанционно и они довольны. Сначало взяли тестовую неделю, посмотрели, поклацали сайт, понравилось, сайт простой и понятный. Онлайны - это вообще отдельная тема, учителя общаются с ребенком уважительно и видно, что хотят, чтобы знали, а не подарить оценку, а мне это важно. Перевели старшую дочку и решили попробовать взять тестовую неделю и для младшей, тоже понравилось, пани Анна просто учитель от Бога, все понятно, ясно и с огромной любовью. Рекомендую.

,

Шукали дистанційну школу на період карантину, а змінили форму навчанням, чим дуже задоволені. Ми взяли 2 школи спробувати, одна з них А+, чули про їх мережу в Києві позитивні відгуки, самі ми з іншого міста. Перший варіант школи відпав буквально за 2 дні, а ось в А+ нам одразу як то кажуть «зашло». Вчителя на онлайнах дуже сподобалися дитині, особливо, він в захваті від вчителя географії. Самі уроки цікаві, вчителі в різних форматах подають матеріал, а це корисно, я притримуюсь думки, що одні відео користі не мають, треба щось і записати і помалювати. Звільнилося більше часу, тепер шукаємо якісь ще додаткові секції, чому син дуже радий, нарешті є час зайнятися футболом,як він хотів.

,

Хотя учимся совсем недолго, с декабря, очень довольны. Мы сначало оформили тест на 2 недели и после принесли документы. У моей Саши появилось желание учится, ее никто не отвлекает, она делает уроки, ходит на онлайны и сразу же после занимается своей любимой музыкой. Спасибо за внимание к ребенку. Еще мне понравилось наличие классных часов, которые тут называются тьюторскими. Слушала вместе с Сашенькой уроки, очень интересно и полезно.

,

Взяли пробные бесплатные 2 недели и решили не возвращаться к себе в школу. Хоть немного дороже, чем в других дистанционках, но оно того стоит. Дочка в восторге от учителей! Сама платформа простая, но удобная, уроки и задания интересные. Меня радует, что проверка знаний не только в тестах, но и есть задания. А еще ребенку очень нравится тьюторский час, где они учатся правильно и время распределять и общаться, и прещентации делать.

,

Раньше обучались в Гимназии А+, но в связи с карантином решили перейти на дистанционное обучение А+ и не пожалели. Ребенку очень нравятся уроки, все четко и по сути. А когда нужно ходит на онлайн-уроки, чтобы разобрать сложные темы. Очень довольны, все-таки образование в сети А+ на высоком уровне, что в очном формате, что в дистанционном. Рекомендую!


Залишити відгук

Усі школи в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні