Відкриті тренінги
КРОК, бізнес-школа (BSK)
тренінг

Ощадливе виробництво, сертифікований чорний пояс по LEAN (Certified Black Belt in Lean, CBBL®)


 • 40000 грн

 • Київ
  17.09.2022
 • Київ, Київ, вул. Табірна, 30-32
  17.09.2022


Цільова аудиторія

Випускники програми рівня IIBLC Green Belt та Тренери з Ощадливого виробництва.

Ціль заходу

знання і розуміння Інструментів і Технік LEAN, Лідерство в управлінні змінами і управління в командах по підвищенню Операційної Ефективності, побудова процесу постійного вдосконалення в компанії.

Програма

https://bs.krok.edu.ua/sertifikacija/sertifikacija-lean-iiblcr/#c8155

Додаткова інформація

Вартість участі (без ПДВ):

 • в програмі 40 000 грн.
 • в окремому одноденному модулі 7 000 грн.
 • в дводенному модулі 14 000 грн.
 • іспиту 350 євро.

Іспит включає:

 • Теоретичну частину - письмовий Тест множинного вибору, що складається з 60 питань (дозволені предмети на іспиті - тільки папір і ручка). Кандидат має 3 години часу на виконання екзаменаційного завдання. Для успішного проходження необхідно набрати не менше 70% правильних відповідей;

 • Практичну частину - письмовий Звіт про запроваджене Проекті в сфері LEAN - Бережливе Виробництво, в якому кандидат повинен продемонструвати підтвердження своїх практичних навичок. Звіт повинен бути спрямований безпосередньо на IIBLC® не пізніше ніж протягом одного календарного року після здачі теоретичної частини іспиту і повинен бути затверджений Керівником компанії, в якій був реалізований Проект. Підпис керівника компанії дає право IIBLC® на свій розсуд у разі потреби, провести незалежну оцінку результатів впровадження Проекту. Оцінка Звіту здійснюється одним або більше членами Комітету з Змісту. Після оцінки теоретичної частини, результати оцінки направляються безпосередньо в IIBLC®, де здійснюється фінальна оцінка Проекту один або більше членів Ради. Для успішного проходження цієї заключної частини іспиту необхідно набрати не менше 65%.

До іспиту допускаються тільки кандидати, які успішно пройшли іспит на підтвердження сертифікації Зелений Пояс по LEAN (CGBL®).


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші тренінги у категоріях:Менеджмент, управління, KPIВиробництво, промисловiстьЗакупівлі, тендери

А також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, робота в Києві