Відкриті тренінги
курс

Розстановки спіральних динамік



 • 3300 грн
 • Вартість одного модуля (два дні)


 • Київ
  14.09.202408.06.2025, початок о 10:00


Цільова аудиторія

Для тих, хто прагне саморозвитку, оптимізації життя, розуміння себе та світу

Ціль заходу

Результат від проходження курсу:

 • моделі вирішення проблемних життєвих ситуацій;
 • персональна терапія та навички коучингу;
 • базові техніки системного мислення;
 • перезавантаження сприйняття себе та світу;
 • натхнення для саморозвитку;
 • спілкування із однодумцями.

Програма

Тезисно про курс:

 1. База курсу – модель спіральної динаміки. Кожен виток спіралі характеризує той чи інший рівень комунікації зі світом та собою.
 2. Наше минуле постійно вторгається в наше сьогодення та багато в чому визначає його. Перші чотири рівні спіральної динаміки пов'язані з до-дорослим досвідом.
 3. Доросле спілкування часто безконтрольно провалюється в дитячі динаміки. Схема спіральної динаміки показує, чому так відбувається.
 4. Наша психіка – шарувата за своєю природою. Новий шар формується над попереднім шаром. Наприклад, нестійкий «материнський» шар спотворює наступний «батьківський» шар. І теми здорової агресії, вміння постояти за себе, амбіцій вимагають надмірної напруги, надзусиль. У свою чергу, спотворений батьківський шар деформує наступний партнерський рівень. Це викривлення можна відкоригувати.
 5. Розстановка - практика інтеграції модульних тем у індивідуальний досвід. Проходження курсу - послідовне нашарування переосмисленого і пережитого досвіду.
 6. Важлива частина курсу – робота з архетипами. Архетипи - енергетичні психічні структури, що нелінійно впливають на нашу психіку та поведінку. «Нелінійно» означає, що кожна людина має свою унікальну історію взаємодії з архетипом, особисту «архетипову карту». Комусь архетип Великої Матері допомагає (але може сильно обмежувати своїми обіймами), для когось мати — байдужа постать (але цим вона сприяє сепарації).
 7. У програмі курсу архетипи зібрані у систему, що дозволяє зрозуміти, як архетипи впливають на нашу поведінку. На кожному модулі передбачено розміщення архетипів.
 8. Учасник курсу в процесі кожного модуля отримує як мінімум дві особисті розстановки. Польові процеси формують простір для трансформації та інтеграції від модуля до модуля. 9. Є відоме китайське прислів'я: дайте людині рибу, і вона отримає їжу на день, навчіть її ловити рибу, і вона отримає їжу на все життя.

Курс "Розстановки Спіральних Динамік" пропонує і "рибу" - набір розстановок на особисті базові теми, і "вудочку" - ідентифікаційну модель для розуміння себе. Основа самоідентифікації - схема спіральних динамік та система архетипів. Стати рибалкою з "вудкою" - можливо, але не обов'язково. «Рибний» комплект — довгострокова системна терапія розстановки за ключовими темами — теж непогана мета для участі.

***

В основі курсу – системний підхід. Проходження курсу розвиває здатність бачення будь-якої життєвої ситуації як спіральної динаміки. Це може бути тема особистого розвитку, добробуту, партнерства, відносин із людьми. Важливо не тільки розуміти, що відбувається, важливо вміти робити правильні та доречні дії. Модель спіральних динамік має на увазі і усвідомлення, і розвиток. Спіральні динаміки наочно показують, як ми контактуємо зі світом і як можна підвищити якість взаємодії. Вміння бути гнучким і бути в контакті з миром — це цінно.

Що ще дає цей курс учасникам?

Регулярність терапії. З регулярною періодичністю курсу отримуватимуть системну терапію особистих запитів. Терапевтична робота буде послідовно торкатися найактуальніших тем, починаючи з народження і закінчуючи темою пошуку себе та призначення. Інтенсивність. Модуль буде гранично насичений практиками, своїми та чужими. Поєднання свого та чужого досвіду дає унікальний досвід проживання спіральних динаміків.

Цілісність. Курс є цілісну модель розвитку як окремої людини, так і будь-якої іншої системи. Проходження курсу дозволяє надалі використовувати цей досвід як свої особисто прожиті стани цілісності та процесності. Синергія. Спільна практика групи значно посилює ефект від процесу. Досвід інших людей не просто підсумовується зі своїм, а й дає зовсім нову якість взаємодії. Цей досвід також унікальний.

Додаткова інформація

Курс триває близько 9 місяців та складається з восьми модулів. 9 місяців – метафора народження, у цьому випадку – нового уявлення про себе, нової ідентифікації.

Психологічне трактування спіральних динамік.

Видео про спіральні динаміки.

***

Контакти: [відкрити контакти][email protected],

[відкрити контакти](097) 978-70-18

Реєстрація – https://goo.gl/forms/80fSGElSgm72qB212


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші тренінги у категоріях:Коучинг, менторствоПсихологія, емоційний інтелектСаморозвиток

Дивіться також усі тренінги в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, роботу в Києві.