Компанії

Бойко Інна, ПП


Коротко про компанію

Тренер-фасилітатор понад 20 міжнародних та національних освітніх проектів. Провідний консультант проекту «Train of Trainer» для Міністерства фінансів України. Керівник проектів «Центру розвитку кар'єри «Професіонали», HR-generalist єдиної в південно-східному регіоні фармацевтичної фабрики. Понад 10 років досвіду роботи в сфері персонал-технологій на підприємствах різних форм власності та сфер бізнесу. Консультант-практик з питань роботи з людськими ресурсами, проведення бізнес-навчання та розвитку «soft skills», зокрема, таких як критичне мислення, навички презентації, ефективні комунікації та управління конфліктами, фінансова грамотність тощо.  

Автор тренінгів і семінарів у сфері особистісного росту, розвитку бренду та підприємництва. Фахівець з питань нематеріальної мотивації персоналу. Членкиня Національної тренерської мережі «Ла Страда-Україна», тренерка  Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні. Засновник і ведучий тренер першої відкритої HR-школи в Запоріжжі.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі тренінги в Запоріжжі, а також ЗВО/ВНЗ в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі