Опис програми

Міжнародна освітня Програма Eurostudent™ – офіційний представник близько 40 польських Університетів, Академій та Вищих Шкіл. Головний офіс Програми знаходиться в Кракові, в усіх великих містах України працюють офіційні представництва Програми.

Iндивідуальний підхід

Ми працюємо індивідуально з кожним Кандидатом на навчання. В наших представництвах в Україні та Польщі працюють висококласні фахівці з великим досвідом. Вони допоможуть обрати Університет, який буде максимально відповідати знанням, очікуванням і фінансовим можливостям Кандидата.

Проаналізувавши статистику вступ до польських учелень за останні роки, попит і пропозиції ринку праці Європи, кар'єрну привабливість і актуальність спеціальностей, відгуки студентів, наші фахівці сформували «Кращі пропозиції польських ВНЗ – 2015».

Головні критерії:

  • висока якість навчання при доступній вартості;
  • перспектива працевлаштування, затребуваність професії;
  • популярність ВНЗ серед українських абітурієнтів;
  • місцерозташування, умови навчання та проживання;
  • зарубіжні стажування та міжнародні програми.

Дізнайтеся, в які польські ВНЗ найчастіше надходять українські абітурієнти, і які спеціальності найпопулярніші і затребувані – аналітика Програми Eurostudent™.

Наші консультанти професійно і переконливо допоможуть з вибором ВНЗ та спеціальності. Для тих же, хто визначився з вибором самостійно, існує відмінна можливість он-лайн реєстрації на сайті Програми, яка не тільки істотно прискорить процедуру вступу, але й надасть абітурієнту певні переваги.

Iноземні мови

У процесі підготовки до вступу Кандидат проходить курси вивчення іноземних мов в обсязі, необхідному для адаптації в Європі. Після закінчення курсів Кандидатам вручаються Сертифікати, які визнаються більшістю ВНЗ-партнерів.

Гарантія вступу

Подачу документів в польські ВНЗ та повний супровід безпосередньо здійснює відділ рекрутації польського офісу Eurostudent™. Ми працюємо безпосередньо з учбовими закладами.

Адаптація та супровід

Ми надамо повну інформацію про навчальний процес, студентський побут, навчимо раціональному проживанню. Максимальне сприяння адаптації студентів: досвідчені куратори та цілодобовий call-center у польському офісі.

Унікальна пропозиція від Програми Eurostudent ™ – Клубна Картка EUROSTUDENT! Річна інформаційно-консультаційна підтримка в Польщі + знижки та VIP-пропозиції на товари та послуги фірм-партнерів Програми.

Професіоналізм та відповідальність

Ми можемо впевнено сказати, що готові професійно і якісно допомогти у виборі вищого навчального закладу в Польщі та перспективної спеціальності. Наші знання і досвід, налагоджена робота представництв в Україні та безпосереднi контакти з польськими ВНЗ мінімізують ваші витрати, заощадять час і дадуть очікуваний позитивний результат.

Докладний алгоритм процедури вступу – на нашому сайті.

Вартість пакету "Вища освіта в Польщі" – на нашому сайті.

Всі актуальні пропозиції польських ВНЗ – на нашій офіційній сторінці Facebook.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Аспект, освітня агенція
Аспект, освітня агенція
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Варшаві (Польща), а також ВНЗ в Варшаві (Польща), коледжі та технікуми в Варшаві (Польща), курси в Варшаві (Польща), репетитори в Варшаві (Польща), робота в Варшаві (Польща)

Зворотній зв'язок