Докладна інформація про компанію

Освітня агенція "Європейські стандарти" - це багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних програм культурного обміну, це особистий підхід до кожного окремого клієнта і сервіс, що надається професіоналами і фанатами своєї справи; це сльози радості і сотні вдячних відгуків наших учасників, це незабутній час, прожитий за кордоном, який з часом наші учасники називають найкращим періодом в своєму житті; це виклик, впоратися з яким під силу тільки авантюристам і шукачам пригод; це нові знайомства, незабутні подорожі, маса позитивних емоцій і безцінний життєвий досвід, який радикально змінює кожного учасника з перших днів участі в програмах культурного обміну - робить його більш відкритим, самостійним, більш зрілим, вчить приймати життєво важливі рішення і нести за них відповідальність. "Європейські стандарти" - це спосіб життя, це велика сім'я і друзі на все життя. Наш девіз говорить: "Ставши одного разу клієнтом агенції "Європейські стандарти ", Ви залишаєтеся нашим близьким другом назавжди". Приєднуйтесь до нас і Ви будете неймовірно раді співпраці з нашою агенцією.

З повагою,

команда агенції "Європейські стандарти"

Програми
Програми для студентів - Бельгія.
Робота і обмін досвідом (AuPair, Work and Travel, волонтерство) - Бельгія.
Французька мова - Бельгія.
від 9300 грн
Оцінка відвідувачів
(по 28 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Всем здравствуйте. Хотелось бы тоже оставить свой отзыв . Компания очень хорошая . Буквально все вам по полочкам разложит , со всеми вопросами и проблемами поможет . Никогда не нагрубят и очень вежливы . Единственное , что бывает не сразу отвечают , но это понятно , девочек много + свои дела , но как-только они увидят или найдут свободную минуту , то сразу вам отпишут ) Вообщем , рекомендую )

,

узнала об этом агенстве случайно, смотря видео на ютубе одной девочки, котороя советовала именно его! Я решила прислушаться и не ошиблась! Достаточно быстро проинформировала Руслана какие документы нужно и как правильно все сделать, за что большое спасибо!:)

,

узнала об этом агенстве случайно, смотря видео на ютубе одной девочки, котороя советовала именно его! Я решила прислушаться и не ошиблась! Достаточно быстро проинформировала Руслана какие документы нужно и как правильно все сделать, за что большое спасибо!:)

,

Обратилась в агенство по совету подруги, которая уже поехала от них. Если вы выберете это агенство, то не пожалеете. Я училась в университете, сдавала экзамены и времени на поиск информации и документов не было, агенство здорово помогло, отослали все документы, единственное, что нужно было сделать это подписать что-то, фото сделать. Руслана, которая координирует Au-Pair в Германии просто умничка! Очень ответственная и всегда, ВСЕГДА готова помочь.

,

Привіт всім тим , хто цікавиться програмою Au-pair саме в Німеччині і і шукає для цього правильне агентство ! Я за власним досвідом можу впевненно сказати , що агенство Європейські стандарти - це найкращий вибір !!! Тому як , Руслана , яка є координатором саме в Німеччині є дуже приємна і завжди готова допомогти . N кількість дзінків , які я робила до неї на рахунок збору документів, вона з радістю пояснювала що до чого !! Тобто усі проблеми зі збором документів та шуканням сім`ї - Руслана завжди допоможе ! А вже як скадеться у вас тут відносини з сім’єю ні хто нажаль не знає ! Це вже як повезе )) тому не бійтеся , пробуйте !!

,

Приивіт Всім, мене звати Марина я з України, але зара пишу Вам із Німеччини. Мешкати рік тут в справжній німецько мовній сім'ї, вивчити німецьку мову, спробувати німецьких сосисок, різдвяного печива і прецеля, не платити за житло і мати можливість подоружувати?, можливо! Ось що таке Au-pair
Якщо вам і справді подобається робота з дітьми, то ви будете проводити всі робочі години з радістю та натхненням.

,

Рада, что выбрала правильное агенство! Довольно быстро выехала в Австрию и в этом помогала мне Руслана. Все обошлось без проблем, быстро и понятно. Спасибо большое за вашу работу!

,

Я обратилась в агентство "Европейские стандарты", уже обзвонив больше пяти других агентств. Здесь за очень лояльную цену обещали найти семью за 2-3 месяца. Условия были выполнены, помощь с документами предоставлена, и вот я делаю паспорт и еду в Австрию. Таким образом с начала августа до начала октября осуществился мой план без малейших усилий и проблем, и сейчас я счастлива жить в замечательной семье и учить разговорный немецкий язык, что совершенно не может сравниться с курсами в Украине.

,

Дуже вдячна агентству, а особливо Руслані, яка підтримувала, давала поради і допомагала з документами, візою і з пошуками сім'ї! Завдяки компанії "Європейські стандарти" я знайшла гостьову сім'ю, поїхала до Німеччини і покращую свої знання німецької мови! Рекомендую кожному хто не боїться змін і прагне здійснити свої мрії!

,

Благодаря этому агентству нахожусь сейчас в США, и от чистого сердца советую его!
Я высоко оцениваю грамотную поддержку на всех этапах подготовки.
Находясь в Америке, общалась с многими девченками с других агентств, поэтому есть с чем сравнивать! Начиная от глобальных вопросов организации поездки и заканчивая такими нюансами, как человеческое отношение, моральная поддержка и демократичным цены, что тоже немаловажно.
"Европейские стандарты" - агенство, которому стоить довериться на пути к осуществлению мечты.

,

Велике спасибі агентству за допомогу! У 2015 році я поїхала в Німеччину. Мені підібрали чудову і надійну сім*ю, яка не тільки до мене чудово ставилась, а ще й допомогла мені відновити втрачені документи! Після Au-Pair я працювала по програмі FSJ і навіть не зважаючи на це гостьові батьки мене підтримували і дозволили залишитись в їх домі. Ми і досі маємо гарні стосунки.( Ось що значить порадити хороших людей! Велике спасибі Руслані!)
Під час мого року роботи в сім*ї, мені пощастило побувати в багатьох цікавих закладах дозвілля і відпочинку, оглянути декілька міст Німеччини і знайти нових друзів та знайомих.
Програма надала мені змогу покращити моє знання німецької і отримати новий досвід роботи з дітьми, що стало хорошою основою для моєї подальшої освіти. Цього року я поступила в університет у місті Люнебург і здобуватиму педагогічну освіту, щоб і надалі працювати з дітьми :)

,

Не можу передати словами всю свою вдячність агентству, а особливо Еллі.
"Європейські стандарти " - це постійна підтримка , розуміння і індивідуальний підхід до кожного, а з Еллою ще й позитив і оптимізм)Безмежно вдячна за кожну пораду і оперативність у всьому... Моя найбільша мрія збулась всього за кілька місяців ����

,

Дуже рада, що скористалась послугами цієї агенції. Чесно кажучи, раніше ніколи не думала, що зможу так легко потрапити до Німеччини, куди так давно хотіла поїхати. І ось вже майже закінчився мій рік у цій чудовій країні. За цей час я не тільки підтягнула німецьку мову і ближче познайомилась із культурою, але й здобула безцінний досвід: як профейсійний, так і життєвий. Просте вивчення мови у школі і університеті,щиро кажучи, не зрівняється з роком (чи двома) серед носіїв мови.
Вдячна агенції і Руслані Кушнір за старанну роботу і хороші поради!

p.s тепер точно знаю, куди можна звернутись, якщо надумаю, з культурою якої країни мені хочеться ближче познайомитись ;)

,

Дякую компанії "Європейські стандарти" за можливість прожити рік у Німеччині. Я уже 8 місяців проживаю в чудовому місті Мюнхені, і відкрила для себе багато цікавого.

,

Я всегда мечтала попасть в США. Познать эту страну изнутри, изучить её культуру, обычаи и особенности. Агенство Европейские Стандарты воплотило мою мечту в реальность. За довольно таки короткий строк, они помогли собрать мне и оформить документы, найти американскую семью и подготовить к выезду! Девочки из агенства невероятно отзывчивые, доброжелательные, и что самое главное, они знатоки своего дела! На протяжении всего процесса они консультировали меня по всем интересующим меня вопросам, поддерживали и помогали!
Уже 4 месяца как я нахожусь в Америке по программе Au Pair, проживаю с чудесной американской семьёй, воспитываю 4 девочек, я путешествую, познаю эту замечательную страну и людей, и все благодаря агенству и ихнему подходу к каждому кандидату!Поэтому если вы решились, не сомневайтесь, обращайтесь за помощью в агенство Европейские Стандарты и вы точно не пожалеете!
Я благодарна девочкам из агенства, и боьшое спасибо хочу сказать директору агенства Елле Ладоренко! ;)

,

Насправді, дуже рада, що, шукаючи одного вечора агентство для участі в програмі, натрапила саме на Європейські стандарти. Постійну підтримку та допомогу, починаючи від початку збору документів, важко переоцінити. Працівники компаніі, виконують свою роботу на совість. Завдяки ім я зараз перебуваю у США, працюю в чудовій сім'і, з прекрасними дітьми.

,

Я очень счастлива, что выбрала именно это агенство. Так как с ихней помощью я оказалась в Америке по программе Au Pair. Особенно благодарна директору Элле Ладоренко за ее консультацию и помощь от начала программы и до вылета в Америку. А так же за её особый подход к каждому из участников этой программы. Ее советы мне помогли найти очень хорошую семью, где собственно я и нахожусь. Спасибо Вам!!!Желаю агенству роста и процветания !!!

,

Зараз я в США, завдяки Європейським Cтандартам. Працює команда агенства на високому професійному рівні, яку очолює Елла Левашова. Елла вміє знайти вихід з різних проблемних ситуацій і дати слушну пораду. За що Їй окреме велике дякую!!! За короткий період часу агенство допомогло мені знайти хорошу сім'ю в Америці по програмі Au pair. Я з впевненістю усім рекомендую Європейські Стандарти, адже знаю, вони НАЙКРАЩІ!!!!!!

,

Завдяки програмі "Європейські стандарти" моє життя кардинально змінилося тільки в кращу сторону. З 2013 року перший раз я поїхала до Німеччини, де познайомилася з чудовою сім'єю, милим дітками, для яких я була як член сім'ї) Це був незабутній, повних вражень рік. До сих пір, ми з сім'єю, підтримуємо зв'язки! Після чого я одразу ж поїхала по цій самій програмі і до Австрії. Це був величезний досвід, який відклався у мене в пам'яті на довго. Там я зустріла надійних друзів, удосконалила свою німецьку мову та познайомилася з культурою Австрії.
А найважливіше, з часом, познайомилася з найдорожчою для мене людиною, з своїм чоловіком. Зараз я найщасливіша дружина!;)
Цей досвід, який я подолала, багато мене навчив і привів до того, що я зараз маю. Думаю, для кожної людини, найважливіше, знайти себе в житті і бути щасливою від того, чим ти займаєшся!
І в цьому, я завдячую прекрасній людині, мудрій працівниці і хорошій подрузі, Карій Руслані. Дякую, Руся, тобі за все, що ти для мене зробила.

,

Дякуючи даному агенству я зараз знаходжуся в якості о-пер в Каліфорнії. Директор агенства Елла не тільки професіонал свого діла а і дуже порядна і не байдужа людина, вона завжди підтримає і порадить що робити при виникненні складних ситуацій як при підготовці до участі в програмі, збір документів, так і під час участі в програмі. Мені дуже пощастило що я вибрала саме їх. Мене зрозуміють лише ті хто справді з ними співпрацював!

,

Я вважаю, що мені круто повезло натрапити одного дня на цю агенцію, бо ці дівчата особливо Елла стали для мене як родина. Підтримували та консультували від першого дня до вильоту у США. Уже тут в штатах я зрозуміла як мені із ними повезло, бо чула, яке відношення було до дівчат з інших українських агенцій. Вони усе робили самі і ніхто їм нічого не допомагав. Це було дивно, бо я та інші кандидати європейських стандартів постійно були на контакті між собою та агенцією. Дякую колективу агенції та бажаю процвітання

,

Я була у трійці перших, хто вилетів цього року в США від агенції Європейські стандарти. Не можу сказати нічого поганого про них. Спілкувалася з іншими двома дівчатами під час перельоту до Нью-Йорка, усі задоволені. Сама звернулася до них тому, що моя подруга їздила від них по программі Au Pair USA

,

Зараз знаходжуся перший рік в Штатах, программа чудова і підтримка менеджерів з обох сторін! Сподіваюся на продовження програми. Дякую

,

Мені сподобалось. Була в Америці-дуже багато вражень, дівчата дійсно були поруч протягом програми. Дякую вам і бажаю багато-багато кандидатів у майбутньому.

,

Хочу отметить компетентную и профессиональную работу агентства «Европейские стандарты» и выразить им свою благодарность. Агентство не только помогает найти принимающую семью, наладить с ней контакт, организовать все документальные вопросы, но также всегда заботится и интересуется жизнью «клиента» непосредственно в Германии, что очень важно для самого «клиента». Вы просто молодцы!!! )))

,

Дважды через агентство ездила в Европу и Штаты. Знают своё дело и, заметьте, никакой предоплаты с меня не брали, так в чём же "разводняк"?
О да, и насколько я знаю, парней в программу редко берут (это в любом агентстве скажут), так что привет Гонолуле:)))))

,

Зная владельцев фирмы, то могут только отправить в Гонолулу........ Разводняк......

,

Лучшие!!!

Партнери сайту
Leman Study, навчання за кордоном
Leman Study, навчання за кордоном
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Івано-Франківську, а також ВНЗ в Івано-Франківську, коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок