Докладна інформація про компанію

VISTULA University

Це один з найкращих приватних університетів Польщі. Був заснований як Вища Школа Економіки та Інформатики у Варшаві в 1996 році, а в 2011 був перейменований в Університет VISTULA. Розташований в одному з найбільш швидкозростаючих столичних міст Європи, Університет пишається унікальної міжнародної атмосферою і студентами, що приїжджають більш ніж з 26 країн світу 4-ох континентів.

У ранкінгу « Wprost » 2011 року Університет зайняв почесне 8 місце, опинившись одним з кращих національних університетів Польщі. Зусилля ВУЗу були оцінені і в рейтингу «Перспективи », в якому університет посів 18- е місце в 2011 році і виграв спеціальний приз за найбільший стрибок у рейтингу серед недержавних установ ( з 36 позиції в 2010). Університет також отримав титул Ambasadora Polskiej Nauki і престижний сертифікат " Uczelnia Liderów " (" Школа лідерів ") за підготовку висококваліфікованих фахівців, що володіють сучасними знаннями і відповідають очікуванням роботодавців як на місцевому, так і міжнародному ринку праці.

Програми
Вища освіта - Польща.
від 10000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Думаю,що все,что написано -правда.Поэтому считаю этот ВУЗ лучшим из лучших

Партнери сайту
Аспект, освітня агенція
Аспект, освітня агенція
Всі партнери | Стати партнером

Освіта за кордоном в Варшаві (Польща), а також ВНЗ в Варшаві (Польща), коледжі та технікуми в Варшаві (Польща), курси в Варшаві (Польща), репетитори в Варшаві (Польща), робота в Варшаві (Польща)

Зворотній зв'язок