Докладна інформація про компанію

Міжнародний інформаційно-освітній проект  «Eurostart» був створений у зв'язку з необхідністю допомогти тим, хто хоче не тільки вивчити іноземну мову, а й пройти вступну кампанію в навчальні заклади Чехії, Польщі, Словаччини, Німеччини, Австрії, Кіпру. Європейський диплом дає прекрасний шанс для побудови кар'єри та досягнення поставленої мети у житті.

Під час канікул пропонуються ознайомчі тури для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків з відвідуванням ВНЗів, коледжів, ліцеїв вище вказаних країн.

Необхідною умовою для отримання освіти за кордоном є знання іноземної мови, так як викладання в університетах Європи ведеться, зазвичай, на державній мові, можливим варіантом є навчання на англійській або іншій мові.

Володіння іноземними мовами відкриває можливість:

 • отримання європейського диплому
 • проходження стажування у країнах Євросоюзу та Америки
 • прослуховування лекцій зарубіжних професорів
 • вільне спілкування у зарубіжних країнах
 • необмежені можливості для просування...

«Eurostart» пропонує широкий спектр освітніх програм по вивченню мов у Дніпрі, а також у Чехії, Словаччині, Німеччини (чеська, словацька, німецька мови). У період шкільних канікул організовуються виїзди у мовні табори Чехії, Польщі, Німеччини, Кіпру, Великобританії, Швейцарії з вивченням мови країни, а також англійскої. 

У нашому Центрі хлопці та дівчата, а також дорослі можуть вивчити деякі з найпопулярніших європейських мов індивідуально і у групах по 5-6 осіб:

 • Німецька
 • Французька
 • Англіська
 • Іспанська
 • Чеська
 • Польська
 • Словацька

Після закінчення курсу, вашого рівня знань буде достатньо, щоб скласти іспит і отримати сертифікати, визнані міжнародною системою освіти. Ми допоможемо Вам пройти іспити у кращих сертифікованих центрах України!

Освітній центр «Eurostart» пропонує широкий вибір відповідних курсів, різної тривалості та рівня складності. Залежно від Вашого рівня володіння мовою, Вам будуть запропоновані кілька варіантів навчальних курсів, з них Ви зможете вибрати варіант, що найбільш Вам підходить.

Програми
Вища освіта - Австрія.
від 9000 грн
Програми для школярів - Греція.
від 22000 грн
Вища освіта - Німеччина.
від 9000 грн
Програми для школярів - Польща.
від 14900 грн
Вища освіта - Польща.
від 10000 грн
Середня освіта - Польща.
Вища освіта - Словаччина.
від 15000 грн
Вища освіта - Чеська Республіка.
від 9000 грн
Програми для школярів - Чеська Республіка.
від 25000 грн
Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Через Евростарт отправляли дочку для поступления в чешский технический университет в Праге. Дочка поступила, сейчас учится на 1-м курсе на чешском языке. Работой Марины Викторовна остались очень довольны, ко всем ребятам она относится как с своим детям, очень за них переживает, всегда поможет и посоветует, что и как лучше. Даже если были какие-то вопросы к чешской стороне, Марина их всегда решала. Марина помогала в оформлении всех документов, да и, в общем то сейчас, если возникают вопросы, знаю что можно обратиться в Евростарт, обязательно ответят и помогут. Дочка учила 1 год перед поездкой в Прагу дрчешский язык в Евростарт, достаточно хороший уровень подготовки, при распределении ребят по классам уже в Праге сдала тест в сильную группу, и языковой экзамен в университет сдала с высоким баллом. Всем рекомендую Евростарт, а Марине процветания и удачи. Огромное спасибо вам!

,

Обратился в образовательный центр Евростарт по вопросу оформления польской визы. Очень профессиональная консультация, по-деловому и конкретно! Визу получил! Огромная благодарность!
Обязательно обратимся еще по вопросу обучения в Польше. Дочь перешла в 10 класс и в планах получать высшее образование в Варшаве или Кракове. После консультации директора центра, Марины Викторовны, по вопросу образования в Польше принял решение, что оформлять документы и выбирать ВУЗ будем только с Евростарт!

,

Очень довольны. Внимание к мелочам, профессионализм, компетентность по всем вопросам.
Рекомендуем!

Освіта за кордоном в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок