Докладна інформація про компанію

Освітня агенція школи іноземних мов Speak&Go Club вже понад чотирьох років пропонує освітні програми для дітей, молоді та дорослих. Ми бачимо Україну європейською країною, що розвивається, а саме тому ми віримо, що наша спільна мета є допомагати молодому поколінню вже з юних літ засвоювати та практикувати іноземні мови, а старшому – набувати нового досвіду у вивченні іноземних мов, щоб відчувати себе вільно у міжнародному мовному середовищі.

  У 2012 році наша школа стала партнером міжнародної мовної школи International House London, яка є визнаною і всесвітньо відомою мовною школою, яка пропонує дорослим широкий вібір програм вивчення англійської мови в школі в центрі Лондона, а також студентам 8 – 17 років активні канікулярні програми у найпрестижніших школах-пансіонатах Англії (IH Oxford, St. Edward’s School та IH Ellesmere, Ellesmere Сollege). 

З 2012 року наші студенти та друзі школи вивчають та підвищують рівень володіння італійської мови у школі Sorrento Lingue SantAnna Institute в Сорренто – місті з унікальними автентичними традиціями, культурою та кліматом, що спонукає людей до ще кращого вивчення мови. 

Також ми пропонуємо поєднати вивчення іспанської мови та літні канікули  для дітей 13 – 17 років в Іспанії в школі International House Barcelona. Ця школа також пропонує дорослим поєднати вивчення іспанської мови та випробувати, наприклад, творчі здібності у гончарній майстерні в одному з найдивовижніших міст світу Барселоні, або ходити під вітрилом у Пальма де Майорка, чи відкрити для себе Амазону у Колумбії. І все це зі школою  International House Barcelona. 

 Ми також маємо домовленості з школою France Langue, Франція, яка пропонує широкий вибір програм для тинейджерів 14 – 17 років та дорослих у різних куточках Франції (Париж, Бордо, Ніцца, Біаритц, острів Мартініка), де вони зможуть вивчати французьку мову і займатись улюбленими справами, такими як серфінг, гольф, рафтінг, кулінарія, виноробство чи навіть парфумерія. 

Чому наші Клієнти обирають мовні та освітні програми з нами

S&G Study Abroad - це: 

1. Ваш особистий консультант. Тепер Ви можете не витрачати власний час та сили на пошук та вибір програм, що підходять саме Вам. Це за Вас зробить Ваш персональний консультант. 

 2. Допомога в бронювані програми.  Вам не знадобиться вирішати організаційні питання з англомовним персоналом школи. Ваш консультатн допоможе з їх вирішенням, а Вам лише зостанеться лише сплатити рахунок.  

3. Візова підтримка. Ваш консультант допоможе Вам зібрати необхідні документи згідно вимогам, про які Ваш консултант обов'язково повідомить,та надасть детальну консультацію щодо нюансів подачі документі та проходження співбесіди в тому чи іншому консульстві. 

 4. Найкращі школи та освітні прогами за кордоном.  Ми співпрацюємо з найнадійнішими організаціями за кородоном, які пропонують лише найякісніші послуги та умови для студентів, та обираємо ті програми, що сплановані найкращим чином та підходять аме Вам.   

5. Якість обслуговування та наш досвід Ми не залишаємось на місці та кожного разу покращуємо якість обслуговування для наших Клієнтів;  Ми намагаємось надати Вам максимум корисної та важливої інформіції для того, щоб Ви вірно зробили свій вибір.  

6. Супровід викладача  Ми маємо досвід організації групових поїздок із супроводом представника нашої школи для дітей на освітні програми під час канікул.  Діти завжди знаходяться під наглядом персоналу школи, але батькам спокійніше, коли з дітьми є дорослий з України, який може допомогти адаптуватись в новому незнайомому середовищі, вирішити індивідуальні проблеми, підтримати дитину. Батьки завжди мають можливість зв'язатись з керівником групи та дізнатись всю важливу інформацію.  

Допоможе розібратись зі всіма нюансами запропонованих програм, обрати саме ту програму та той навчальний заклад, що підходить саме Вам чи Вашій дитині, підрахує вартість програми, оформить документацію, проведе переговори зі школою, яку Ви обрали, та допоможе в організації усіх важливих моментів Вам з задоволенням менеджер з організації освітніх програм за кордоном Аліна Гусак. 

Програми
Програми для студентів - Італія.
Інші мовні курси - Італія.
від 24499 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок