Докладна інформація про компанію

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» входить до першої десятки вищих навчальних закладів України, заснованих наприкінці ХIХ століття.

Сьогодні НТУ «ХПІ» має найвищі в Східній та Південній Україні обсяги ліцензованого прийому: понад 5900 місць за денною формою навчання, понад 4200 місць — за заочною. План прийому на перший курс, тобто кількість місць за держзамовленням, у 2015 році склав 1393 місць за денною та 81 за заочною формами. В університеті навчаються близько 20 тисяч студентів.

У 2011 роцi мiжнародним зв’язкам Нацiонального технiчного унiверситету "Харкiвський полiтехнiчний iнститут" виповнилося 83 роки. В теперішній час НТУ "ХПІ" продовжує укріпляти та поширювати зв’язки з 108 закордонними партнерами з 33 країн світу (Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, В’єтнам, Греція, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Корея, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Румунія, Словаччина, США, Угорщина, Франція, Швеція, В’єтнам, Грузія, Таджикистан та ін.)

Програми
Вища освіта - Латвія.
Програми для студентів - Латвія.
Підготовка до вступу в університет - Латвія.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок