Докладна інформація про компанію

EXLINE - це міжнародний проект, який надає послуги в сфері європейської освіти.

Наші головні пріоритети на українському ринку - професійне консультування та представлення освітніх послуг для бажаючих отримати восстребован в Європі освіту в Польщі вже сьогодні.

У нашому Освітньому Центрі для цього є всі необхідні умови: дуже комфортабельний офіс Європейського рівня, що знаходиться в самому центрі міста, має обладнаний клас для вивчення польської мови в малих групах (10 осіб).

Завдання нашої компанії-проффесионально і максимально якісно надати допомогу бажаючим в надходженні: в коледжі, вищі навчальні заклади, поліцеальние школи; а так само надати дуже важливу послугу -в вивченні польської мови.

Важливим аспектом в роботі з клієнтами, які звернулися до нас, з самого початку налаштувати їх на позитив і підтримати їх в прийнятому рішенні, дати їм всю інформацію, необхідну у виборі спеціальності, напряму, конкретного навчального закладу, а так само надати їм якісну підтримку під час приїзду на місце навчання і річного кураторства протягом року.

Серед послуг, що надаються, наша компанія особливо звертає увагу клієнтів, які звернулися до нас на таке доступну освіту як безкоштовне навчання в коледжах Польщі після 9,10 класів, а так само на отримання швидкого і якісного освіти, зі зручною формою навчання, з можливістю отримання безкоштовного навчання затребуваною профессіі- в поліцеальной школі Польщі.

Ми раді всім хто звернувся до нас і тим, хто ще тільки планує співпрацю з нами. Разом ми зможемо досягти поставлені життям завдання: отримати гідне, доступне і перспективне Європейська освіта і диплом, який буде цінуватися в усьому світі.

Програми
Вища освіта - Польща.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок