Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 54 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мені ні понравілося учілише. Вони заімвются хто зьнає чим.Учать всякку туфтьту.А трудотирапія це вобше.Нашшо таким маєтись! А стелі і друге заставяють учнів учіліща робіти заставяють під час віробничогго навьчанння красіти стінни, робіти ремонти. замись того би робіти то шо требба по спеціялношті.І розряди робочі дають слябкі.( 3 максімум)

,

Бурса бурсою.Вона навить не має гуртозитка.Що це таке! Тут нема нічого толкового

,

Тут вобше моралі читають.Вказують де ходдити с ким пити що можна курити . Як з старими базарити. Які стрижки носити.Нащо,ще що таке!

,

Трудотерапія вже задрала.Що за училище.Стоіть на мінуту запізнитися,то,вже швабру в лапи і вілизуй підлогу.А ще в туалетах драяти.І порушники наказують.Капець.Шо творится......

,

Тут дітей заставяють підлогу митти.А не хочеш то майстер заставяє і матюкається.Погрожує,що діплома не получиш і цілий рік будеш мити.

,

Учителі пту відкрито схвалють радянську систему. Це капець!!!!!!

,

Не виший заклад,а бурса.Погана і занудлива!

,

Училище ВПУ не надто хороший заклад. Я понарочку сюди поступив, так сталося і цілих два роки шкодував. Тут некомфортно себе відчував.
Учитися не так вже й легко,а оцінки все ж таки ставлять несправед-
ливо.Нагадує звичайну школу,де звісно ж усе визначено,хто відмінником має бути,а кого візьмуть і матимуть за ніщо.А щодо учнів,то більшість із них є простаки із сіл: хулігани,двійочники,ті хто любить випити,покурити ...
10% є інші, не такі,та іх дражнять,насміхаються і дражнять,бе-
руть за жертву.Бо не такий як інші, не такий як вони.А диплом просто
папір який нічого не значить.Та на щастя я здобув ще дві освіти і працювати за дипломом електрика мені в майбутньому не доведеться.

,

Вчусь на другому курсі і жалію що поступив з дурі

,

це мама одного з учнів..батькам категоричне не раджу давати сюди дітей.навчання нуль..викладачі закривають очі на наркотики,сігарети..стипендію раз-через раз виплачують.одним словом кругова порука і система...подумайте перш ніж поступати

,

Прошу адміністрацію ВПУ 13 прийняти міри щодо учнів які ходять на перекур де нагло СМІТТЯТЬ в кутку при вході. Суть не в тому що курять а в тому що СМІТЯТЬ і то багато ...

,

Психолог дууже поганий не розумію чому ця людина взагалі працює.

,

Нехай Бог боронить комусь сюди поступати ! Совкова система навчання, совкові вчителі, з неактуальними знаннями ! Навчання в цьому закладі принесе вам 0% знань !

,

Заклад дуже хороший. Благодійні внески платити не заставляють. Викладачі дуже добрі та хороші люди. Тому раджу поступати у ВПУ СОТ.

,

Заклад чудовий! Погані відгуки пишуть ті, що не хочуть вчитися.Або ті, що хочуть прогулювати пари.А у ВПУ СОТ за відвідуванням дуже стежать.Тому прогулювати не вийде. Знання дають нормальні.І відношення вчителів нормальне.Проводиться купу всяких заходів і кожен може знайти собі до душі.І ще одне.Благодійні внески насильно не заставляють платити, а хто платить- той знає на що вони потрачені.Порада батькам!ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ,ЩОБ ВАША ДИТИНА ОТРИМАЛА ХОРОШІ ЗНАННЯ І ХОРОШУ ПРОФЕСІЮ, БУЛА ВИХОВАНОЮ І ОСВІЧЕНОЮ-ПОДАВАЙТЕ ДОКУМЕНТИ У ВПУ СОТ!!!!!!!!!!!!!!

,

Для тих, кого змушують заплатити "благодійний внесок" скажу - це не обов"язково(я не платив нічого), головне проявіть характер, і докажіть, що ви не бидло. Якщо ви серйозно плануєте в майбутньому зайнятись програмуванням, розробкою та ремонтом електротехніки, то ви не отримаєте тут нічого нового, крім куска пластика який служитеме вам як підставка для кружки. Особлива подяка Давидку Е.А. , на мою думку найкращому там викладачу з електроніки. Жаль, що він не був нашим майстром:(

,

дуже хороший заклад, гарна методика викладання, чудові викладачі.

,

Училище дуже гарне, вчителі хороші а найкраща із них це Лучинська Зоряна Іванівна.

,

дуже поганий заклад освіти ніякої тільки викладачі вказують яку каву купити який коньяк навіть після пянок мінеральну воду так це правда я там вчився

,

вчився в 90-х роках , було дуже цікаво і хотілося вчитись, хороші викладачі Акодіс М З,Чумаченко В С,проводились екскурсії,різні вечори,спортивні змагання,ходив на бокс,дякую за здобуту професію

,

Училище Нормальне

,

ВПУ СОТ дуже хороше училище!)

,

для нормальних учнів клас

,

Тупа бурса. Майстри зануди. Кажуть не у бурсі а у вищому навчальному закладі.Отстой. Шкодую що поступив з дурі...

,

Отстой. Тупе училище , толку ніякого.

,

Навчаюсь у ВПУ СОТ 1 рік,нічого поганого про заклад сказати не можу, хочу відзначити , що у училищі ведуться активні гурткові роботи :)
Вчителів таких як Зоряна Іванівна буду пам'ятати навіть по закінченню !

,

РТМ рулить))))

,

Вчився в СПТУ-13 в 1984-1985 роках. Закінчив з відзнакою групу ОВН, фах "Оператор установок вакуумного напилення" - тепер такого немає. Вчится було цікаво, та й в цілому не складно. Приємно згадувати викладачів, тодішнього директора Канюк І.І., світла йому пам"ять. Цікавим був виїзд у Тираспіль (Молдова) на збір яблук - тоді майже з усіх ПТУ міста учні 1 курсу їхали на 45 днів. Самою цікавою була практика на заводі "Позітрон" - ото було підприємство! І робота випускникам була гарантована. І взагалі в ті роки багато чого було не таким, як тепер, в нашій освіті.

,

Тут благодійний внесок треба платити,хочеш чи ні нікого не хвилює а 1000 гривень в рік дай. Столова теє платна 130 в місяць

,

Учусь в училищі.Вчителі хороші.Їда погана.Плачу 130 гривень в місяць.Також заставляють здавати добровільний внесок 1000 гривень в рік.Хоча перед поступленням давали папір підпсувати що ніхто не має права вимагати гроші-але ж вимагають.А так не погане училище.Невідомо як буде з роботою -чи приймуть десь. Училище не трудовлаштовує.Практику теж самій напевне прийдеться шукати де проходити .

,

Навчався в групі РТМ 1986-1988р. На той час чудове СПТУ, хороші і грамотні викладачі, а саме Акодіс М.З, Чумаченко В.С, Гнип В.Д, Рудь, Сірик, та багато інших. На цю професію йшли навчатися ті хто дійсно хотів щось знати і вміти. За гроші знання не купиш, тому ті, що протирали штани зникли вже після другого тижня навчання. На даний час у мене вже більше 20 років трудового стажу, вся робота повязана з електронікою і я ні одного разу не пожалів , що навчався в цьому закладі.

,

бурса-бурсою!

,

Дуже хороший навчальний заклад! Навчалася в училищі ВПУ СОТ 3 роки, хочу сказати, що дуже задоволена, багато навчили, бо я цього хотіла. Ще в училищі можна розвиватися у інших напрямках. Приймала активну участь у художній самодіяльності, тепер дуже за цим сумую. Вибирайте цей навчальний заклад - і ви не пошкодуєте! А те, що пишуть, що погане - це ті які не дожили до випуску, бо їх просто повиганяли, тут з такими не царемоняться. Училище клас!

,

Навчання в цьому закладі просто жахливе

,

не дуже туалети страшні підлога таке враження що впаде і саме погане що запах від сільського населення просто жахливий

,

В училищі вчилась 3 роки. І таки вчилась, не можу сказати, що я там була відмінницею. Мене ніхто не заставляв вчитись, але ніхто і не цькував, у моїй групі "протиральників штанів" повиганяли ще до 2 курсу. Залишились, як вище уже зазначалось, "розумні" і таких там було багато. А бидло з села це анон. А я і ще багато учнів з училища корінні міські жителі. Викладачі в училищі є різні, як і в будь-якому іншому навчальному закладі. Але в усіх них з освітою все в порядку. Мені дуже запам'яталися Ганна Дмитрівна, Ольга Володимирівна, Олександр Романович, Зоряна Іванівна і Наталя Миколаївна.

,

супер

,

Ремонт і технічне обслуговування автомобілів та двигунів. тут дыйсно є така спеціальність

,

сам вчився 4 роки тому.провчився там 5 років 2003-2008.що можу сказати колектив досить не поганий в основному. є деякі особистості які люблять життя псувати.но в загальному хочеш вчитись будеш,а заставляти тебе ніхто не буде.

,

Нудний і вчитилі зануди...

,

якщо ви не вчитесь звичайно ви і платите гроші і протираєте штани, а хто хоче чогось досягнути відповідно для себе щось і почерпне, а училище супер, бо дають базову освіту а не подобається було не поступати, а протирати штани в школі і не тільки....

,

ВПУ 13 кончена бурса :)

,

У це ВПУ ідуть бідні і недуже розумні діти із села ! Правда бувають індевідуми але їх там всі достають оскільки вони не такі як всі ! (розумні)

,

Заклад абсолютно халявний, нічого толкового там не навчать, всім на все наплювати. Тож хто хоче просто пару років протирати штани і нічого не вчити поступайте до ВПУ СОТ!

,

можу сказати від себе бо був там .. нічого не вчать, тільки гроші їм сунь!

,

впу сот таке прикульне .. в перший день нічого не робіли .. тай в інші пару тижнів туже.. такий гарний заклад ! поступайте не пожалієте !!!1111

,

ВПУ СОТ найкращі =)

,

освіта яка там надається рівна нулю.. викладачі на питання - "а що це" ? відповідають - "я шо вам вчитель" ?! прийшли хто знає звідки ... є такі що з університетів зразу поперли туда на роботу а ІТ технології знають так що плакати хочеться... або навіть дуже сильно сміятись.. Це абсолютний корупційний гадюшник з розбазарюванням державних коштів... Всі хто вчаться бидло з села яким побарабану взагалі на освіту і майбутнє до лампочки ... А якщо хтось і попадається самоосвідчений то зразу піддається поганому впливу .. В загальному сумно що на такі "заклади" йдуть гроші з кишень бюджетників ...

,

ВПУ 13 The Best!!!

,

ВПУ СОТ найкраще училище!))

,

Супер освіта!!!

,

дають такий диплом що нікуда на роботу не беруть

,

ВПУ-13 є не просто училище. Це заклад який стоїть на високому рівні освіти!!!

,

супер

Партнери сайту
Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету
Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок