Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 69 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

У цьому році вступив мій син після 9 класу. ЖОДНОЇ гривні не заплатили, вступив на бюджет. Гуртожиток взагалі мене порадував ,дуже пристойний.

,

вступ не дорого 300$ поступив без всяких проблем

,

жахіття ,а не бурса!!хочете вступити-несіть хабаря і ваша дитина в рабстві на пару років!Бачив сьогодні,як студенти пахали,кладучи бруківку перед закладом.Де дивляться батьки,коли діти 16-18 років тягають пісок,каміння? І це називається виробничою практикою?? Заклад всередині оформлений гарно, але атмосфера і ставлення персоналу жахливе((

,

Коледж хороший дуже хочу в нього поступити але не беруть через поганий зір

,

жодної гривні не заплатила поки вчилася там

,

всім привіт))я закінчила цей заклад цього року..провчилась 3 роки) чесно кажучи ну один мінус дуже багато практики ..і безплатно працювати, щоб комусь в кишеню грн давали, не дуже....повірте багато хто з студентів поступають на кухара-кондитора бо так кажуть батьки, або просто виходу нема бо зно завалив (-ла)..і нам їхня практика 100 років не потрібна....Дуже рада, що закінчила нарешті, ніколи туда б не пішла вчитись ще раз...і якби знала зразу про практику, то тим більше не тратила своє здоровя на практику....професія мені не нрав взагалі тому потративши 3 своїх р життя..тепер сиджу дома без роботи....і буду поступати на те що мені справді подобаєтся)))))

,

Студентів за людей не рахують,залякують.Процвітає хабарництіо.Правду кадуть:риба гниє з голови.Якщо у вас є багато зайвих грошей,і вам немає чим зайнятись,лише тоді можете туди вступати. P.S.не вчилась там ,але знаю систему із середини.

,

хрень а не коледж директорка все мазає чере ментів студенти нна практиці миють посуду і пол.і ще заставляють купляти різні форми моди 80 все це терплять за 280грн.а форми по 500.не ражу ні в якому разі туди поступати нічо не навчуть дурно свій час потратиш!

,

не поступайте одні хабарі(((

,

Класне училище я закінчила у 2002р.Особлива подяка Любов Василівній.

,

легко вчитись там де нікому до тебе немає діла і нічого від тебе не вимагають

,

не поступайте та одні хабарники

,

поступивши в це училище я зробила найбільшу помилку свого життя

,

Навчався у даному навчальному закладі. Закінчив його цього року,одразу ж допомогли із працевлаштуванням. Хочу сказати наступне: в навчальному закладі навчають практичних навичок,які справді допомагають у житті, також хочу відмітити - дисципліну - запоруку успіху, лояльне ставлення викладачів, особливо до учнів, які мають особисту мотивацію.Є можливість розвиватись, завдяки (не тільки гурткам) а й дійствам, заходам, що відбувають у навчальному закладі чи пов'язані з ним.
Стосовно негативних коментарів нижче: хочу відмітити, що саме більшістю незадоволених є жителі сіл та маленьких селищ, які вступили сюди, щоб отримувати задарма стипендію, та не прикладаючи зусиль отримувати заробітню платню (в майбутньому).
З особистого досвіду не шкодую що навчався тут.Охоче б повернув час назад, щоб провчитись тут ще. На даний момент отримую хорошу зарплатню, дуже вдячний своєму навчальному закладу за це.

,

Скільки людей стільки думок.Хочу сказати, що тут Вас навчать не лише професії але і навчать думати, рости, жити, розвиватися. Багато гуртків де можна себе проявляти, заходи де можна себе показати. Якщо хочеш чогось досягнути треба багато працювати як у навчальний так і позанавчальний час. І всі праціаники коледжу нам в цьому допомагають.

,

Навчаючь 3 рік
Отож ,тут справді експлутують і не важливо яка професія
Стипендія тут275 грн для кожного,окрім дітей сиріт
Хоча училище перейминували в коледж це нічого не змінило і навіть стипендію яку обіцяють підвищити і зробити 411грн
Викладачі хороші і якщо до них добре ставитись то і оцінки будуть відповідні
Спілкуючись з 3 курсом і 1 ,тут зрозуміло що нікому не подобається тут вчмтись ,окрім дітей з маленьких селищ яких тут багато ..
Тут багато дітей повиганяли через паління,багато учнів ховаються по підїздах і бігають в різні двори щоб їх не зловилиДеректор наймала минулого року працівників міліції які ходили в звичайному одязі і ловили учнів показуючи своє посвідче
ння. Що до гуртожитку то це також жахливо
Рівно в 10 маєте бути,постійне прибирання і приниження з сторони жінок похилого віку які слідкують за чистотою
Інколи у вас будуть зникати харчі з холодильника ,дякуючи цим жінкам
А ваше право голосу буде відсутнє

,

Навчається моя дочка їй 17 років .Та ось стала завжди щось писати читає якісь реферати несе . Коли почала тільки вчитися то погані оцінки то халепа веселилася з дівчатами. Наказала її. Та ось пройшов місяць почала виправлятися .і навіть на степендію потянула тепер кожного місяця має 400-800грн і роботу собі престижну найшла працює зараз поваром в шоколадні кондитер

,

Це училище, а тепер йому змінять назву на коледж,це нічого не змінить,директор яка навіть не знає двох слів англійськоі мови,про який рух вперед можна говорити зтакою особою,вона вже негайно повинна піти за власним бажанням і забрати з собою ту стару гвардію,які тільки і думають, як доробити до пенсіі.

,

Дуже поганий навчальний заклад

,

Заклад дійсно дає хороші знання, якщо маєш бажання вчитись то знатимеш , щоб мати стипендію треба мати бал 7-8, мені здається це не важко. Коли пішла на перший курс, мені дуже сподобалось, нас постійно в чомусь задіювали, ми неодноразово мали перше місце, я навчалась на туризмі. На рахунок практики, то її справді багато, але це добре адже ви маєте змогу спробувати все вживу, працювали ми з справжніми туристами. Але так само і був один мінус, більшість часу ми всі прибирали за туристами номери, що в принципі в обовязки адміністратора чи менеджера не входить. Стосовно гурожитку, то тут перший час дуже важко, вас змушують вставати на зарядку, постійно ходять санітарні перевірки, світло після 11 не включати, в гуртожиток можна зайти до 10 і то за пропуском. На першому курсі постійно ганяють на якісь збори. Вам пощастить якщо ви попадете до Марії Матвіївної, це найкращий варіант. Проблема є з деякими викладачами і бзіками керівництва, які щось собі придумають, а діти мусять виконувати.

,

Вчуся я тут вже майже 1 рік, скажу вам так-вчитися тут треба добре, якщо хочеш мати стипендію. На практиці треба пахати очень, цілий тиждень(покоївка). Вчителі справедливі, хороші кпвм деяких. Так то тут мені подобається, але якщо ти вирішиш поступити сюди то знай на що ти ідеш. Літом тоже практика пів місяця...."клас".

,

заклад на 4 з 5 по навчанню але є 1 але! це адміністрація,якій вже давно час піти з училища давши змогу керувати молодим перспективним людям, а не 60 річним! викладачі хороші! окрім тої, що тільки те й робить що намагається щось продати і взяти хабара( не малого)! Директор дуже боїться заплямувати репутацію і вдається до дуже нерозумніх рішень(виключення учнів просто так)!

,

Я це не вирішив куда поступати думаю сюда .Але мені не подобаться що так експоатують студентів на прахтищі

,

я буду сюди поступати мені все подобається)))

,

У мене хоче поступати туди син я чула про хороші результати навчання.Я кщо хочеш щось навчитись то працюй.(невмілого руки не болять)

,

Училище тут прікольне,я б хотів щоб степендія була більша,погані деякі вчителі,але всім раджу туда іти,там досить круто)))

,

Училище класне, але тільки для тих, хто має наміри напахатись як нігер та не отримати за це нічого (професія адміністратор, покоївка, черговий по поверху). Знання дають прекрасні і теоретичні, і практичні. Обурює тільки експлуатація бідних учнів.
А, чуєте, дівчата, не йдіть в той пекельний гуртожиток, там капець що твориться! Тільки прийдеш з пар, одразу змушують все драяти, відмивати і так кожного дня! Не пожалійте заплатити за квартиру трішки більше, або попадете в саме пекло! До того ж виховательки настільки противні люди, яка не відпускає навіть погуляти. Але мені було пофігу, в гуртожиток я приходила за пів години до закриття( хоча отримувала за це доброго прочухана))
Короче, в училище можете йти, але тільки ті, що надумали добре попрацювати. Але в гуртожиток- ні-ні!Таке то короче.
P.S. Перейшла на 3 курс, повірте мені.

,

я закінчила у 2011р я дуже задоволена я працюю а саме більше я вдячна соєму майстру Галині Леонідівні.

,

Я випускниця 2011р. професія кухар-офіціант.Це дуже перспективний навчальний заклад,яке дає багато можливостей відкрити себе в цій сфері.Викладачі досвідченні люди,які навчають професійно та віддано.Завдяки здобутим там навикам,я знайшла хорошу роботу,та дуже вдячна за це училищу.Єдина вада закладу-це занадто сильно використовують студентів на виробничій практиці.По занормово по 13 год.

,

Чудовий заклад, навчаюсь тут на 2-му курсі, повністю задоволений цим, якщо хочете здобути освіту і навички, а не просто просидіти курс навчання, рекомендую вступати.

,

Я зараз тут навчаюсь на 3 - му курсі..по професії покоївка і т.д.Що можу сказати: училище більш-менш....вчителі просто суперові і ДЕЯКІ майстри теж.....але всі просто багато вимагають......Практику на підпріємстві дуже важко знайти, бо ніхно не хоче брати на стажування на 1 місяць......а так , то можна жити

,

там шикарно ) я хочу дуже поступити)))))

,

я дуже хочу поступити туди там приємні вчителі і можна хорошу освіту здобути і це чудови училище 11.03 екзамини а я так хвилююсь а 13.03.спів бесіда як я хочу туди поступити там дуже класно)

,

не псуйте собі життя цим училищем. як це зробив я.

,

Училище чудове!
Дає освіту і чого ви так осуджуєте його?
Шикарне училище, чудові викладачі, капітальні ремонти, це просто клас!!
Якщо до вас так погано там відносяться, то моживо це результат ваших дій.
Ті хто прагнуть вчитися і щось знати, то не будуть таке писати!!

,

три рови назад закінчила училище. я не розумію тих хто дає поганий коментар, видно ви не хотіли вчитись і взяти того що вам давали.
училище дає все що потрібно для професії та життя. так там важко, а хто сказав що має бути легше, життя взагаліто важка штука, там навчатьсе як жити. якщо ви хочете стати асом своєї справи вам туди і повірте як ви пройдете все ви будуте задоволені. ))))))))))))))))))))))0

,

Привіт. Закінчила у 2012 Агента з орг туризму... по професії працювати наміру не мала від початку. Та загалом там кльові люди: викладачі і мої одногрупники. Знайшла друзів. Також розвинула у собі творчі здібності( але зрештою, вже не працюють ті худ.кер., що зі мною працювали). Одне найбільше, руйнуюче психіку добрий гумор - це гуртожиток! Це пекельно! Експлуатація, серйозно. Там неможливо прийти з пар і відпочити, прийде вихователь і заставить прибирати, мити, або що... Добре, що у мене у Львові живуть друзі до яких я втікала)) інакше я б винесла мізки цим придирам) будьте обережні чутливі, цінуючі спокій люди! Успіху

,

не завжди значить, що хороші умови навчання!а саме головне спитайтеся у дітей які живуть в гуртожитку як до них там ставляться вихователі?хоча думаю ставляться так не всі!зрештою це не концлагер а навчання яке має принести багато позитиву, друзів та хороших спогадів!

,

Ну загалом в училищі зроблені шикарні ремонти і там дуже приємно знахродитися) але.дітей на практиці складається враження що експлуатують(це йдеться про спец. покоївка, черговий по поверху, адміністратор)..діти повинні прибирати готель та хстел після клієнтів їм не видають рукавички..вони це роблять руками..або хіба куплять собі рукавички клієнти в готелях бувають різні так як і мусор після них також діти миють підлоги...пилососять та прибирають кабінет майстрів,конференц зал і на скільки я знаю роблять це з першого по третій курс хоча спеціальність звучить так: покоївка, черговий по поверху, адміністратор) хоча загалом є діти які стоять, сидять на рецепції в готелі та хостелі.форму шиють за свій рахунок і теж ціни у цих першокусників таке враження що були чуть не адекватні!хочете щоб вашу дитину експлатували як раба..поступайте туди вчитися!гарна обкладинка.не завжди значить, що хороші умови навчання!

,

Дивно,що ми відробляємо нелегку практику в їдальнях м. Львова,а училище не в змозі оплатити нам спецодяг, та й взагалі звідки беруться такі розцінки на спецодяг? А практики (тобто халявної раб сили) дали стільки, що привили ненависть до спеціальності , а не любов.

,

народ так ви скажіть якщо піти на спеціальність "Агент з організації туризма" там буде класно чи ні..

,

там справді класно....я там навчаюсь на базі 9 класів і повинна відмітити , що там не тільки дають хорошу практику, навики, а й знання, яких у школі мені б не дали )))Повинна зазначити, що погано відзиватися можуть лише ліниві студенти, котрі не лише не намагаються прикладати розумові сили, а й фізичні....тому на ці коментарі потрібно просто закривати очі!!!! Це училище варте нашої уваги і його випускники - це справжні спеціалісти у своїй роботі...звичайно, все залежить від тебе самого і якщо немає бажання , то ніщо не допоможе))) Бажаю успіху тим , що навчаються , і тим, що тільки прагнуть цього....Читаю коментарі,в яких сказано , що це концтабір і тому подібне- відповідь проста: щоб досягнути щось в житті , потрібно прикласти зусиль і училище в цьому допомагає...так...практика справді важка, насправді студентам за неї , по суті, не платять коштів, але через роки Ви збагнете. що цей труд і приніс свій результат!!!.Все буде супер, якщо ми цього хочемо...НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ЦЕ___!!!

,

Дуже хороший навчальний заклад!!!! я закінчив навчання рік тому, працюю,заробляю не погані гроші! викладачі хороші, майстри навчального ресторану №1 чуйні ,хороші ,людяні,професійні люди! надія володимирівна федьків-завдячую їй всім що знаю!!!!)))))

,

Я закінчила це училище..........воно дає багато можливостей у майбутньому!.......а ті люди, які пишуть негативні відгуки-ДУРНІ, які не вміють і не хочуть працювати!!!!!!!!

,

Прикольне училище,я туди збираюсь піти з братюнею :)
Ну подивимось...................

,

Хочу туда поступати!!!

,

Найкращий навчальний заклад в західному регіоні.

,

та училище прикольне. я також там вчилася, і ні одного дня не жалію що його знайшла. В мене є фах в руках, і я все вмію. нТак я згідна практика важка, але після такої практики тобі нічого не страшно, я йду працювати будь- де і нічого не боюся. Тож раджу як що ви вирішили вчитися тоді вчіться і все увас буде гаразд. Успіхів!!!

,

я туда іду

,

ЛЮДИ...УЧИЛИЩЕ ПРІКОЛЬНЕЕЕее........але ви розумієте що якщо будете вчитися,старатися,відвідувати навчання і доказувати що ви чогост вартуєте....на вас увагу звернуть....але якщо ви ідете туда просто відсидіти краще лишайтеся в школі або не поступайте(хто після 11)навчання легке все доступно і просто,викладачі є хороші добрі,але є такі що треба попотіти щоб гарна оцінка була......я 1 курс поступила минулого року....і мені так сподобалося..я не пожаліла що пішла туди після 9 класу....я би просто в школі просиділа і протирала штани..а тут хоть щось навчуся.......скажу на правду практика є важка....але де не важко...всюди треба вкладати сили і бажання трудитися...не може бути так щоб ви махнуля рукою і вам все на блюдечку принесли....тому вчіться,старайтеся і досягнетевеликих вершин і люди які в училищі є вам допоможуть)))всім удачі хто хоче поступати....старайтеся і все вийде))^_^

,

Училище відстій

,

Хочете проклинати усе на світі два роки дуже прошу, вкалувати як проклятий на училеще збагачуючи його капітал, і отримувати відношення як до худоби, немаючи навіть законного відпочинку, там жах що твориться, про гуртожиток (колонія строгого режиму) і мови не може бути, коли хочуть тоді і виселять бігаєш з сумками як циган на вокзалі, та за такі гроші можна квартиру знімати. Неробіть помилок які скоїли інші і тепер про це шкодують. Більшість зімною погодиться що це не училище а концтабір по експлуатації молодих людей. Потрібно щоб відповідні структури звернули на це увагу, і може бардак закінчиться.

,

ужасна бурса. жалію шо поступила.. тільки на перший погляд здавалось все класно, а насправда капєц просто... пахати треба стільки шо..... нейдіть сюди ніхто......

,

Закінчила цей заклад в 2000році. Враження різні, але є і хороші :) Група у нас була класна! Викладачі, у більшості своїй, ставляться до учнів як до тупого бидла зі села :( Якщо вже поступати, то з 9 класу, і на практику на море....
Загалом, вчитись можна!

,

люди!!!тікайте звітам,це повна лажа(((не піддавайтеся першому враженню,,хочете працювати гружчиками,прибиральницями,посудомойками-флаг вам в руки!!!!!!!

,

Познайомився недавно з Шевцівом він в Садового працює 'помічником' - видно рівень закладу =))))!!!

,

Так не грузіть тупими коментами!!!!!!!!!!! Якщо працювати то досягнеш великого, а якщо ти лінивий то мож і не поступати туда!!!!!!!! Мені подобається училище люди нікого не слухайте там дуже класно,цікаво, і легко вчитись.....=))))))

,

Я думаю туди поступати...і там дуже класно...я там вже не раз була...там вчилися мої сестри...зараз вони працюють в ресторанах шеф-кухарями...і це завдяки училищу...

Я вважаю...що коли ти це тобі подобається то тобі буде завжди легко вчитися...просто треба любити...

,

Мені здається шо там класно....якщо хочеш шось знати...то звичайно що треба працювати....

,

там суперсько

,

.....народ вчитись там норм і освіта хороша...........але там дійсно експлуатація студентів.......офіціанти там і грущики і прибиральники......і всьо роблять шо скажуть..........також велмичезне перепрацювання годин......декори буває по 5-6 годин перепрацювань...........

,

Так Батьки кому нежалко своїх дітей віддати в "Супер школу" Виживання Прапор в руки 2-два роки проклинати гарантовано і пів життя подяки тож, 27 багато ,що показало мені про світ і людей як в них розчаруватися((((((

,

оу...тепер це училисте дуже пристижне)
там класно вчитись(по словам моєї сестри)
вчителі класні.....історичка трохи хвора на скліроз=(а так то всьо нормики)поступайте!!

,

Я там вчилась,там бомбезно,люди поступайте і не пожалкуєте,а ще обов`язково їдьте літом на практику на море.Не пожалкуєте ніколи! !Викладачі і майстри суперові!!!

,

Самий галімий навчальний заклад міста Львів.

,

Я тоже там вчусь... це цілий дурдом шкодую що поступила, на практиці заставляють пахати з ранку до вечора ....а літом тільки місяць відпочинку!!! не раджу туда йти тільки пошкодуєте!!!!

,

я там вчусь)

,

Я буду поступати туда.

,

Дуже хороший навчальний заклад, який дає якісну професійну освіту.

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок