Спеціальності

Оцінка відвідувачів
(по 22 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

хороше училище

,

супер строго і дуже класно Львів хай ховається дякую що є таке училище в Новояворівську

,

Ліцей чудовий, досвідчені педагоги. Поступайте не пошкодуєте.

,

Я тільки буду поступати...хочу ще ходити на гуртки танцювальні...от тільки незнаю чи буде час..,чи встигну і уроки і танці...але буду надіятись на краще!..)

,

Класний заклад, закінчив минулого року! Не така лафа як пишуть, коли хочеш мати гарні оцінки, а ще краще червоний диплом! Треба було добре посидіти над книжками! Але добре те, що спецпредмети повторюють теми і це краще засвоюється, і виробниче навчання, яке триває 6 годин. За цей час можна зазубрити, а не тільки зрозуміти. Майстри хороші, стараються! Намагаються нагадати нам, що ми люди. А хто вчитись не хоче - жодний заклад не допоможе!!! Дякую наставникам!

,

Гарний заклад, дисципліну тримають і це добре. Я спокійна за сина, знаю точно, що він на уроках. Пропускати без поважних причин не дозволяють, майстри слідкують за учнями. А коли хоча б посидиш на уроці, без знань не підеш. В закладі гарні спеціальності, які мають попит на ринку праці! Я задоволена, що віддала свого сина в НПЛ!

,

Головне в училещi
ходити на уроки а
оцiнки самi намалюються
i дисциплiна звичайно.

,

Там класно....

,

Класний ліцей!!! Мені там подобається, весело і знання не погані (якщо вчитись звичайно), шкода що залишився тільки один рік)))))

,

фігня повна там не тре вичитися

,

Класний ліцей навчаюся уже другій рік там хороші викладачі майстри в/н.загалом все супер ,тільки дисципліна строга Роксола Богданівна всіх тримає...

,

порядку нема і ріколи не буде

,

я вже 3-й курс у цьому закладі навчаюсь...викладачі хороші..вчишся як можеш,дуже не грузять...загалом хороший заклад ...

,

Ну наприклад мені там сподобалось хоча я уже практично закінчив навчання, але із задоволенням би ще так раз повчився....і доречі багато красивих дівчаток....!

,

Навчаюсь в ліцеї перший рік! Дуже добрі вчителі. Вимагають, але не сильно,
хто як може так тяне=0

,

Дуже класний ліцей, все подобається. Навчаюсь на обліковця, нормальні викладачі та майстри в.н. правда заставляють все вчити, але це прікольно))))

,

бурса бурса ото були роки, записуйтеся там дуже класно ,тільки не куріть в ялинках,бо будите замітати всю територію.І не запізнюйтеся будите мити вистб'юль

,

Як на мою думку, професійно-технічна освіта зараз дуже потрібна, але рагуль - він і в Африці рагуль, не то що в Гарварді. Не пийте хлопці горілки, погубить вона вас, де би ви не вчилися!

,

Лафа то правда .......Диплом є і водку навчить пити.

,

Не ліцей,а фігня. Не навчання,а лафа. Ходиш раз на місяць і платиш.

,

Той Гарвард то є така фігня шо ппц)))

Там вчитися вопше не треба)))Тупо сидиш і платиш банками краски))))

,

Вчуся і не жалкую, доречі автослюсарів поважают вчителі.
Правда дисципліна строга(((

Партнери сайту
Фінансово-правовий коледж
Фінансово-правовий коледж
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Новояворовську, а також коледжі та технікуми в Новояворовську, курси в Новояворовську, репетитори в Новояворовську, робота в Новояворовську

Зворотній зв'язок