Докладна інформація про репетитора

Школа професійного макіяжу Людмили Невідомий пропонує скористатися послугою професійного візажиста для створення образу на ваше свято - нехай ваше гарне обличчя буде головною подією вашого заходу!

Людмила Невідомий, дипломований візажист зі стажем більше 5 років, а так само з досвідом роботи в місті Майамі, США. Макіяж виконується за допомогою аерографа, а так само на професійній, водостійкої косметики.

А якщо хочеться більше...

Курси макіяжу:

Сам собі візажист - курс розроблений для тих, хто хоче навчитися робити професійний, чистий макіяж для себе на всі випадки життя: класичний, денний, вечірній, смокі, оголене обличчя...

Базовий салон візажист - курс розроблений для тих, хто бажає навчитися професійним технікам і працювати візажистом. Розглядаються всі види макіяжу, які потрібні в салонної роботі. Основи колористика, як грамотно коректувати особа, і деталі особи. Робота на олівцевої техніці, акварельний техніка, класичний, весільний, ліфтинг, смокі, альтернативні форми, чоловічий, дитячий, а так само родзинка нашої школи: безконтактний макіяж за допомогою аерографа!

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - краса, здоров'я.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Людмила! Спасибо Вам огромное за свадебный макияж. За дочечку и маму!!!Свадьба 7 сентября в парк-отеле "Приморский парк" Всю свадьбу невеста смотрелась как кинозвезда!!! Пока профессиональные фотки не готовы, на любительских даже все более, чем супер!!! Успехов Вам! Всего - всего! Здоровья и счастья!
С ув.Тамара и Татьяна

,

Очень понравились курсы. Открыла для себя мир макияжа

,

доходчиво, результативно

,

все плохо

Усі репетитори в Ялті, а також ВНЗ в Ялті, коледжі та технікуми в Ялті, курси в Ялті, робота в Ялті

Зворотній зв'язок