TRN.ua 12 років Приховати банер
Докладна інформація про репетитора

Ви хотіли б навчитися успіху зірок кіно, театру і ComedyClub? Ви потай мрієте про сцену і невимушеності природженого актора, але сумніваєтеся у своїх силах? Повірте, багато з відомих людей, слава яких здається вам сьогодні такий недосяжною, теж були простими людьми і починали свою зоряну кар'єру «з нуля».

Павло «Сніжок» Воля родом з міста Пенза і за освітою він - учитель російської мови. Гоша Куценко - простий український хлопець із Запоріжжя, Тимур «Каштан» Батрутдінов - економіст родом із села Воронове в Московській області. Ці та багато інших акторів вийшли на сцену власними силами, і ви теж можете бути серед них.

Боїтеся, що у вас не вистачить таланту? За уявною невимушеністю і яскравою імпровізацією стоять багатогодинні репетиції, придбане уміння керувати аудиторією і мистецтво володіти собою.

Цьому всьому ви навчитеся на нашому курсі акторської майстерності. Ми допоможемо вам придбати внутрішню силу, розкрити ваш творчий потенціал і створити своє індивідуальне Шоу.

Як проходить тренінг?

Лише 20% тренінгу - теорія, обговорення, відповіді на питання. Решта 80% - практичні вправи. Цей курс - концентрований досвід кращих акторів і психологів України.

http://vk.com/club40334688

Зареєструватися та дізнатися докладну інформацію можна за телефоном 093-28-10-845 Аліна

Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі репетитори в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок