Докладна інформація про репетитора

Дизайн інтер'єру
Інтер'єр повинен бути функціональним, красивим і комфортним - ці цілі досягаються гармонійними пропорціями простору і предметів, правильними колірними поєднаннями, акцентованим освітленням, якісними матеріалами, яскравими і доречними образами й асоціаціями. Принципом, об'єднуючим всі ці різнопланові рішення, є стиль. Єдиний стиль припускає однорідність і взаємну перекличку виразних засобів інтер'єру.
Оскільки дизайн інтер'єру процес інтерактивний, то необхідно постійну присутність дизайнера, авторський нагляд. Цей процес починається в першу чергу з спілкування. Звички, стиль і саме сприйняття світу відіграють дуже велику роль в процесі формування стилістичного рішення.

Я, Вігула Сергій Михайлович, дипломований дизайнер-архітектор з дев'ятирічним стажем роботи, мені дуже подобається створювати комфорт, красу, функціональність і затишок, тому я, з великим задоволенням допоможу Вам розібратися в цих питаннях і пропоную безкоштовну консультацію. (050) 937-06-32
З нетерпінням чекаю зустрічі з Вами.
Не залежно від бюджету, який ви плануєте витратити на розробку дизайнерського проекту і ремонту в цілому. Не залежно від стилю і переваг, які у Вас склалися, у нас Ви знайдете надійного, досвідченого, прагматичного дизайнера, який зможе втілити те, що Ви задумали, або придумати те, що обов'язково сподобається. Ми зможемо створити такий інтер'єр, в якому Ви будете відчувати себе затишно і комфортно.
Пропоную:
1. Розробку дизайну інтер'єру в 3D моделюванні (тобто ваш об'єкт будить повністю готовий в 3D графіці в масштабі та розмірах) та фотографії; (будинку, квартири, магазини, готелів, ресторани, кафе, салони краси, нічні
клуби, торгові центри, спорт-бар);
2. авторський нагляд за веденням робіт;
3. перепланування приміщень та ландшафту.
4 ландшафтний дизайн,благоустрій ділянки,озеленення ділянки (альпійські гірки)
5. розробку дизайну екстер'єру (тобто оформлення зовні приміщення) - це оформлення фасаду, вітрин магазинів і кафе, басейнів, терас, ландшафту.

Мої контакти:
Skype ser3783
Email ser06design@mail.ru
тел.: (050) 937-06-32

Курси
Категорії курсу: мистецтво, творчість - архітектура, дизайн інтер'єру, фен-шуй.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 145 грн
Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі репетитори в Ужгороді, а також ВНЗ в Ужгороді, коледжі та технікуми в Ужгороді, курси в Ужгороді, робота в Ужгороді

Зворотній зв'язок