Докладна інформація про репетитора

Професійність:  Я викладаю англійську мову вже більше 9-ти років, і за цей час мала нагоду працювати з IT компаніями, корпоративними клієнтами та мовними школами, з розвитком ІТ технологій, розпочала заняття по скайп і успішно займаюся викладанням онлайн вже 3 роки. Маю диплом магістра філології і у 2017 році  отримала Кембріжський сертифікат викладача англійської мови для дорослих (CELTA), який дозволяє викладати в усіх країнах світу. Проживала і працювала в США, викладаю англійську для іноземців. Також являюся професійним тренером з методики викладання англійської мови і можу підібрати для вас викладача, який відповідатиме усім вашим вимогам.

Методика - підбір матеріалів під рівень і інтереси студента, використання відео, презентацій і основний акцент на покращення комунікативних навичок. Заняття по максимуму ведеться англійською мовою, що дає вам шанс зануритися у мовне середовище. Разом ми спробуємо подолати мовний бар"єр і спілкуватися без комплексів.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 250 грн
Категорії курсу: мовні - німецька мова.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 175 грн
Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі репетитори в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, курси в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок