НАВЧАЙТЕСЬ ЗРУЧНО!

НАВЧАЙТЕСЬ У КРАЩИХ!

Особливості навчання за формою «Екстернат» у «Школі «ЕйдоС»

Ми працюємо ДЛЯ тих БАТЬКІВ, які прагнуть отримати ДЛЯ своєї ДИТИНИ краще, що може бути в навчанні за формою«ЕКСТЕРНАТ»:

 • вибір мови навчання (українська чи російська);
 • класичне живе навчання Учень - Учитель;
 • психологічний супровід освітнього процесу.
 1. Батьки наших учнів-екстернів отримують можливість вибрати мову навчання для своєї Дитини. Дитина має навчатися тією мовою, якою думає, якою спілкується її сім’я.
 2. Ваша Дитина навчатиметься за класичною системою освіти «Учень – Учитель – Куратор» з використанням комп’ютерних технологій. Розумні та прогресивні Батьки розуміють, що є живою передачею знань від Учителя Учневі, а не через бездушний комп’ютер.
 3. З вашою Дитиною будуть займатися одні з кращих Вчителів із усієї України (у форматі Учень-Вчитель), що мають практичний досвід викладання, репетиторства та індивідуальних занять з учнями. Наші Педагоги володіють усіма необхідними навичками роботи дистанційно та використовують сучасні освітні технології та ресурси.
 4. Навчання вашої Дитини супроводжує Психологічна служба Школи, яка спершу визначаєпсихологічний та освітній ресурс вашої Дитини. Ви дізнаєтеся, на що вона здатна і на які оцінки зможе навчатися.Ви та ваша Дитина будете отримувати психологічну допомогу під час навчання. У сучасному світі це дуже важливо.
 • Навчально-виховний процес для учнів-екстернів триває з 15 вересня по 31 травня.
 • Підготовчий етап навчання – психологічні та предметні діагностики, узгодження графіка взаємодії Вчителів із Дитиною триває з 15 серпня по 15 вересня.
 • З 15 вересня відкривається доступ до учбових матеріалів (програм, календарних планувань і тематичних контрольних).
 • У період з 1 по 31 травня, незалежно від вибраної Програми навчання, всі екстерни складають обов’язкову річну атестацію.
 • У період з 01 по 30 червня наші учні-екстерни мають можливість відкоригувати підсумкові оцінки, а Школаготує і видає Батькам документи про підсумки навчання Дитини.
 • Пропонуємо вам вибрати одну з двох освітніх Програм, яка найбільше імпонує вам і вашій Дитині.

Деталі стосовно програм і вартості на нашому сайті:

https://eidos.zp.ua/eidos_externat/programi/ 

НАВЧАЙТЕСЬ ЗРУЧНО!

НАВЧАЙТЕСЬ У КРАЩИХ!

Оцінка відвідувачів
(по 2 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моя дочь уже второй год учится в Эйдос на дистанционке. Перешли сюда из обычной школы. Причина - у ребенка абсолютно не было свободного времени. Восьмой класс. Уроки заканчиваются в 15:00. Со школы бежит на тренировку(она всерьез занимается дзюдо). Домой возвращается в 19:30. Потом до ночи делает уроки. И так практически ежедневно. А ведь ребенку хочется и отдохнуть и с друзьями погулять. Поэтому посоветовавшись мы решили перейти на экстернат. С выбором школы я определялась около 2 месяцев. В итоге остановилась на Эйдос - она к нам ближе всех, да и отзывы о ней неплохие. Теперь дочь сама выстраивает свой учебный график. Занимается тогда, когда ей удобно. Успеваемость осталась той же, но при этом у нее появилось больше свободного времени.

,

Удивительная Школа для детей!

Невероятно благодарны Школе "ЭйдоС" за внимание к деталям организации, как следствие - спокойствие нас, родителей - это очень дорогого стоит,
рекомендую и буду рекомендовать экстернат в вашей Школе, всем интересующимся!

Ещё раз - огромнейшее спасибо от всей нашей семьи Соловьёвых

Партнери сайту
Початкова приватна школа «Clever Kids» на Оболоні
Початкова приватна школа «Clever Kids» на Оболоні
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок