За кордоном

Центр європейської освіти


 • Львів · вул. Зелена, 109 , оф. 501
 • www.osvita.eu
 • Вівчар Андрій Богданович
 • (067) 670-98-68
 • anketa@osvita.eu

Центр Європейської Освіти – організація, заснована в Україні у 2006 році, яка здійснює свою діяльність у сфері освітнього консалтингу та представляє собою мережу представництв в Україні та Польщі. Офіційний представник найавторитетніших ВУЗів Польщі та Великобританії. Має повноваження проводити вступні кампанії та консультації щодо навчання в Європі - Польщі, Великобританії, Італії і працює з найбільшими академічними центрами цих держав. Пропонує для абітурієнтів найбільшу базу ВНЗ - понад 100 університетів Польщі державної та недержавної форми власності (Перегляд галереї)

Центральний офіс Центру Європейської Освіти знаходиться у Варшаві. Завдяки добре налагодженій співпраці між польським офісом та своїми представництвами в Україні всі питання вирішуються професійно і оперативно.
Наші послуги:

 • консалтингові послуги в сфері вищої освіти за кордоном
 • курси іноземних мов в Україні
 • курси іноземних мов у Європі
 • організація та проведення Освітніх Турів в Польщу

Абітурієнти та їх батьки, які скористалися нашими послугами, вже переконалися, що вища освіта європейського рівня, насправді, є цілком доступною для української молоді. Але самому обрати навчальний заклад за кордоном, який буде відповідати усім вимогам конкретної особистості – складно. Щоб навчання за кордоном було комфортним та успішним, необхідно сприяння професійних освітніх консультантів. Консультанти Центру європейської Освіти допоможуть Вам стати студентом саме в тому вищому навчальному закладі, який відповідає усім Вашим вимогам та можливостям.
Ми забезпечуємо повний супровід абітурієнта:

 • допомога в обранні ВУЗу та спеціальності
 • підготовка до вступних іспитів
 • оформлення всіх необхідних документів та їх переклад
 • сприяння в отриманні візи
 • супровід майбутнього студента в навчальний заклад
 • Супровід студента під час навчання у Польщі

Профорієнтаційна консультація входить до інфрмаційно-сервісного пакету для абітурієнта, який надається після підписання юридичного договору про надання послуг.

Наші головні переваги співпраці

При виборі навчального закладу ми пропонуємо не просто рекламні проспекти, а реальні фотографії гуртожитків, навчальних аудиторій, спортивних залів, їдалень – щоб Ви отримали повне уявлення про те, де доведеться жити і вчитися. Крім того, ми пропонуємо «Освітні Тури» в Польщу для того, щоб майбутні абітурієнти та їхні батьки могли особисто ознайомитись з системою вищої освіти в Польщі. 
Надаємо комплексну підготовку до вступу у вищі навчальні заклади Польщі та Великобританії на рівні бакалавр, магістр, аспірантура, МВА.

Забезпечуємо переведення з українського ВНЗ: студенти І і ІІ курсів, що навчаються в українських вищих навчальних закладах, можуть перевестись на такий самий факультет (спеціальність може не співпадати) на наступний курс у польський вищий навчальний заклад.
Організовуємо курси іноземних мов в Україні. Інтенсивні курси польської мови у Польщі. Мовні курси з англійської мови: Англія, Мальта. Відпочинково-мовні табори для молоді (для школярів та студентів) під час канікул, свят у Англії, Іспанії, Польщі. 
А головне – залишатимемося вашим надійним провідником та помічником до самого закінчення навчального закладу.

Центр європейської освіти - це ваша можливість отримати доступну освіту за кордоном, яка відкриє перед вами великі перспективи для самореалізації у будь-якій країні світу.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові