За кордоном

Student Travel


ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ
 від «STUDENT TRAVEL EDUCATION»

Освіта за кордоном може Вас цікавити в трьох випадках:

  • Якщо ви батьки учня молодших або старших класів і хочете відправити свою дитину в мовний табір на період літніх або зимових канікул для вивчення іноземної мови шляхом спілкування з Нейт спікерами ( «native speaker» - носій мови) на Мальті, Кіпрі, в Чехії, Великобританії, Канаді, США, або в будь-якій країні.
  • Якщо ви вже майже випускник школи і шукайте престижного ВНЗ, де зможете отримати якісну вищу освіту. На нашому сайті вам на вибір надані кращі ВНЗ Чехії, Великобританії, Канади, США, або Швейцарії. Список варіантів дійсно великий.
  • Якщо ви випускник або молодий фахівець і шукайте можливість продовження свого навчання або отримання досвіду роботи через стажування в Канаді, США, Франції або в будь-якій країні.
  • Ми організовуємо стажування в Канаді, Франції та США.
  • Якими б не були ваші цілі, команда досвідчених фахівців «Student Travel Education» допоможе максимально точно підібрати ідеальний варіант навчання або стажування, найбільш підходящий саме для вас. При цьому відсоток отримання віз у наших клієнтів дуже високий завдяки правильному оформленню документів, злагодженій роботі колективу «Student Travel Education» і взаємозв'язку з партнерами і клієнтами. Ми пишаємося тим, що наше агентство має один з найвищих показників задоволених клієнтів і прагнемо підтримувати цей рівень.

З 2007 року «Student Travel Education» - надійний освітній партнер для школярів, студентів і випускників, а так само їх батьків - усіх, хто хоче продовжити своє навчання в мовних школах Мальти, США, Канади і Британії, ВНЗ Великобританії, Канади, Америки, Швейцарії, Чехії, Франції та інших країн. Ми підбираємо програми для студентів за кордоном по всій Україні виключно індивідуально, залежно від побажань у напрямку, рівня навчального закладу, бажаних умов проживання і матеріальних можливостей.

Наш головний офіс знаходиться в Харкові. Так само для Вас працюють офіси в Івано-Франківську, Києві та в Сумах.
Ми міжнародна компанія з представництвами в Молдові, Румунії, США;
Віддалено працюємо по всій країні і надаємо консультації для жителів будь-якого міста України абсолютно безкоштовно;
Забезпечуємо професійну допомогу в оформленні всіх документів, починаючи від вступу до ВНЗ і аж до моменту закінчення вашого навчання за кордоном;
Беремо участь в освітніх конференціях і презентаціях по всьому світу і самі організуємо їх, тому завжди в курсі самих актуальних і цікавих пропозицій від зарубіжних ВНЗ;
Маємо широку мережу партнерів по всьому світу, які готові надавати знижки і стипендії майбутнім студентам, і тисячі задоволених клієнтів.

Наші основні принципи в роботі - це професійність і чесність, відсутність прихованих платежів, швидкість і якість послуг, що надаються.

Вибирайте на нашому сайті країну, яка Вас цікавить для отримання освіти або проходження стажування і звертайтеся до нас за детальною інформацією. Наші менеджери будуть раді надати вам інформацію!


Програми1

  • Вища освіта - Англія; Програми для школярів - Англія; Середня освіта - Англія

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Отправили дочь учиться в Канаду. Все нормально. Подошли к вопросу правильно, визу получили.

,

5 лет лично знаю директора StudentTravel Алексея Захарова. Он,профессионал своего дела!С любой нестандартной ситуации всегда найдет выход,поможет,поддержит, позвонит даже будучи за рубежом.И команду себе подобрал,лично знаю Павла,Анну,Фатьму,ну и конечно же Сонечку. Моя дочь Ирина с их помощью была трижды в Канаде в четырех языковых школах в Торонто,Калгари,Оттаве,Гамильтоне.В языковой школе на Мальте.С их помощью путешествовала в Ванкувере и Германии.Так что я знаю что говорю,а не предполагаю как некоторые. Я и сейчас сотрудничаю с Student Travel но обо этом потом.И ни разу,вот поверьте,НИ РАЗУ!,не было того что пишут Алеся и Игорь. Да,были какие то мелкие проблемы,как сейчас например из-за коронавируса,но они все решаемы. Впрочем,не судите о том,чего знаете. Я не заинтересованное лицо,могу лично пообщаться с каждым как в чатах так и по телефону.Попросите мои контакты в StudentTravel(разрешаю),думаю сотрудники прочитав поймут кто я.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Харкові, а також коледжі в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові