За кордоном

Pol Tur, освіта в Польщі


  • Вінниця · вул. Архітектора Артинова, 12, оф. 15
  • www.facebook.com
  • Олена
  • (097) 441-53-90
  • vinelena@meta.ua

Навчання в Польщі 2019 - 2020. Середня та вища освіта в Польщі

Чудова можливість для української молоді безкоштовно отримати європейську освіту.

Фірма ПОЛ-ТУР вже багато років допомагає молодим українцям вступити до університетів і технікумів Польщі, ми співпрацюємо з усіма університетами і технікумами в Польщі, ВСТУП ГАРАНТУЄМО!

Якщо ви хочете для своєї дитини кращого майбутнього – подумайте про безкоштовну можливість навчатись в  Польщі у ВНЗ чи технікумі. Звертайтесь до компанії «Pol-tur» у Вінниці.

Безкоштовне навчання в технікумах Польщі.

Фірма ПОЛ-ТУР багато років відправляє молодих українців на безкоштовне навчання в польські технікуми. Українські діти так само, як і польські навчаються безкоштовно (і для цього не потрібно мати Карту Поляка), безкоштовно проживають в комфортабельних гуртожитках, безкоштовно забезпечені цілодобової опікою, батьки платять 11 злотих (82 грн.) на добу за 3-х разове харчування. Фірма ПОЛ-ТУР допомагає зі вступом і організовує переїзди на канікули і з канікул.


Програми1

  • 3000 грн 
  • Підготовка до вступу в університет - Польща; Середня освіта - Польща

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Олександр, 22.05.2020, 15:28

Хочу подякувати фірмі "Pol-Tur" за можливість навчатись на степендіальній програмі в університеті Польщі ! Вони повністю займались вступною компанією , все що вимагалось від мене , це вивчати польську мову у широких масштабах! У них викладачі - справжні фанати своєї справи , уроки цікаві, змістовні, поглиблені! Хто планує вступати до ВНЗ Польщі , всім рекомендую саме цю фірму !


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Вінниці, а також коледжі в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці