За кордоном

Pol Tur, освіта в Польщі


  • Вінниця · вул. Архітектора Артинова, 12, оф. 15
  • www.facebook.com/poltureducat
  • Олена
  • (097) 441-53-90
  • vinelena@meta.ua

Навчання в Польщі 2019 - 2020. Середня та вища освіта в Польщі

Чудова можливість для української молоді безкоштовно отримати європейську освіту.

Фірма ПОЛ-ТУР вже багато років допомагає молодим українцям вступити до університетів і технікумів Польщі, ми співпрацюємо з усіма університетами і технікумами в Польщі, ВСТУП ГАРАНТУЄМО!

Якщо ви хочете для своєї дитини кращого майбутнього – подумайте про безкоштовну можливість навчатись в  Польщі у ВНЗ чи технікумі. Звертайтесь до компанії «Pol-tur» у Вінниці.

Безкоштовне навчання в технікумах Польщі.

Фірма ПОЛ-ТУР багато років відправляє молодих українців на безкоштовне навчання в польські технікуми. Українські діти так само, як і польські навчаються безкоштовно (і для цього не потрібно мати Карту Поляка), безкоштовно проживають в комфортабельних гуртожитках, безкоштовно забезпечені цілодобової опікою, батьки платять 11 злотих (82 грн.) на добу за 3-х разове харчування. Фірма ПОЛ-ТУР допомагає зі вступом і організовує переїзди на канікули і з канікул.


Програми1

  • 3000 грн 
  • Підготовка до вступу в університет - Польща; Середня освіта - Польща

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

На протязі року вивчали польську мову, а влітку директор пані Хелена допомогла поступити до технікуму Польщі. Донька дуже хотіла, а я боялася відпускати дитину після 9 класу так далеко, але повірила пані Хелені. Повірила, надіялася що там все добре, але не сподівалася, що так добре, бо уявити собі можемо тільки те, що знаємо і що бачили, але того чого не бачили, не можемо собі уявити. В технікумі в гуртожитку про дітей дійсно дуже дбають, зовсім інше відношення в технікумі, без порівняння з нашою школою, а вихователь в гуртожитку то не відходить від дітей. Всьому навчать, зі всім допоможуть, всім цікавляться. Дитина в повній безпеці і звичайно з таким відношенням в дитини появився стимул вчитися. Дуже задоволена і вдячна. Алена Кожушна

,

Внук учил польский в этой школе. Теперь учится в техникуме Польши. Очень довольный.

,

Мій син навчався в цій школі, дуже добрі викладачі, дуже задоволені. Рекомендую.

,

Внук учил польский в этой школе. Теперь учится в техникуме Польши. Очень довольный.

,

Дійсно з ПолТур легко досягати своєї мрії. Приходьте, не вагайтеся.

,

Вивчали мову, поступили в університет без екзаменів. Вистачило тільки сертиіікату фірми. ЗНО теж непотрібно. Рекомендую. Серйозна фірма.

,

Вивчав польську мову. Вступив в Польський університет, здійснив свою заповітну мрію!

,

Приходите сюда! Не пожалеете! В конце убедитесь сами.

,

С ними легко достигать своей цели!!!

,

Безмерно благодарна компании ПОЛ-ТУР за помощь в поступлении сына в университет Польши. Научили языку, помогли с выбором специальности, университета, города, вступили нас, поселили в общежитии, познакомили с университетом, городом. Учимся!!!! Всем советую!!!! Не пожалеете!

,

Вивчав тут польську мову та завдяки їм поступив в університет в Польщі. Рекомендую.

,

З допомогою фірми Пол-Тур поступили на безкоштовне навчання в технікум Польщі. Умови супер, сервіс так само. Це чудова можливість отримати європейську освіту безкоштовно. Всім раджу!!! Їдьте навчайтеся!!!

,

Хочу подякувати фірмі "Pol-Tur" за можливість навчатись на степендіальній програмі в університеті Польщі ! Вони повністю займались вступною компанією , все що вимагалось від мене , це вивчати польську мову у широких масштабах! У них викладачі - справжні фанати своєї справи , уроки цікаві, змістовні, поглиблені! Хто планує вступати до ВНЗ Польщі , всім рекомендую саме цю фірму !


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Вінниці, а також коледжі в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці