Блог навчальних закладів

Знайдено 43349 статей

Онлайн-вебінар «Важливі складові HR-бренду» від Анни Захараш

Анна Захараш, відома експертка з комунікацій, ділиться власним досвідом роботи в найбільшому операторі телекомунікацій в Україні на вебінарі.

Офлайн-семінар у Харкові щодо звітності за перший квартал

Фінансова та податкова звітність за перший квартал від експерта Вікторії Величко, наживо в безпечному залі.

Ефект спостерігача

Як цей ефект діє у нашому житті: все що ми вивчили, визначили, припустили, як можлива реальність відрізає і руйнує можливі та ймовірні реальності, перетворюючись на одну панівну, вибрану нами з простору обмежень.

9 квітня стартує дотренінгова підготовка онлайн-курсу «Компетенції — інтерв'ю та оцінка»

Це буде місяць суцільної прокачки ваших навичок оцінки за компетенціями! Це потужний розвиток вас як експерта в проведенні інтервʼю, формуванні та розвитку команд, прийнятті зважених управлінських рішень!

Безоплатний вебінар «Стандарти з управління якістю — початок курсу Міжнародні стандарти аудиту»

Відкритий безоплатний вебінар «Стандарти з управління якістю — початок курсу Міжнародні стандарти аудиту». Перiод пiдготовки: 02.04.2024 — 02.05.2024. Тренер — Олена Іванівна Ніколаєва.

Кваліфікація «Фінансовий менеджер» із професійним подарунком

Фінансовий менеджмент — це про логіку управління фінансами компанії. «Мега-пакет звітів для бизнесу: від формулярів до аналізу» у подарунок. Спікер — Янишена Катерина.

Запрошуємо на офлайн-семінар від Вікторії Величко «Бухгалтерська весна-2024: облік, оподаткування, перевірки, штрафи»

Офлайн-семінар для бухгалтерів, головних бухгалтерів, керівників, власників бізнесу, аудиторів з фінансової та податкової звітності за І квартал 2024 року. Лектор — Вікторія Величко.

Мотивація персоналу. Поради щодо ефективного залучення працівників

Стаття розглядає важливість мотивації співробітників для підвищення продуктивності та ефективності компанії. Надаються поради щодо правильної мотивації співробітників та створення сприятливого середовища для розвитку працівника.

Корпоративне тестування співробітників. Організація процесу для компаній

У статті розглядається процес оцінки компетенцій, знань, навичок та особистісних якостей працівників. Надаються стратегії для проведення корпоративного тестування, аналізу результатів та надання працівникам зворотного зв'язку щодо їхніх результатів.

Які можливі резерви оптимізації за допомогою LEAN-технологій

Навіть найпростіший аналіз дозволяє знайти можливості зниження собівартості, отже, — підвищення прибутковості й конкурентоспроможності компанії!