Блог навчальних закладів

Знайдено 43330 статей

Як впровадити ощадливе (LEAN) управління в компанії

Цільовим орієнтиром для підприємств, які застосовують інструменти ощадливого управління є створення цінності для клієнтів, що,своєю чергою, дозволяє створювати цінність для зацікавлених сторін (стейкхолдерів) компаній.

SEO-фaxівeць — цe xтo тaкий, як ним cтaти тa якa зapплaтa ceoшникa в Укpaїні

Koли людинa впepшe cтикaєтьcя з мapкeтингoм, виникaє дужe бaгaтo зaпитaнь. У нaшій уяві вcі мapкeтoлoги — тaкі coбі вoвки з Boл-cтpіт, щo вигaдують peклaму тa cидять у піджaкax. A xтo ж poбить тaк, щoб вaш caйт нe зaгубивcя у видaчі?

Що таке Lean і чому він необхідний для успішного ведення бізнесу

При виборі стратегії розгортання концепції ощадливого виробництва, головним фактором є не галузева приналежність підприємства, а структура наявних на ньому втрат та їх кореневі причини.

Що є об’єктом LEAN управління

Найважливішим фактором, що забезпечує зростання економічного прибутку, є системне підвищення ефективності використання ресурсів, що залучаються до виробництва продукції.

Ви теж налаштовані на просту LEAN казку?

Суть LEAN концепції — це підвищення ефективності компанії через орієнтацію на дії, що додають цінність споживачу.

Зарплатно-кадрові кейси для  бухгалтера, кадровика, ФОПа від Вікторії Величко

Онлайн семінар про зарплату та нюанси нарахування трудових доплат; - пр добровільні сплати ЄСВ для створення страхового стажу; нарахування індексації;- про зміни у нарахування відпускних та компенсацій.

Запрошуємо вас 5 березня 2024 року на навчальний курс «Сертифікований провідний фахівець з організації та впровадження системи управління якістю (СУЯ) на основі стандарту»

Запрошуємо Вас приєднатися до курсу PECB, де Ви глибоко порините в світ Систем Управління Якістю згідно з ISO 9001:2015. Курс розроблений, щоб надати Вам знання для ефективної впровадження, підтримання та функціонування СУЯ в Вашій організації.

Запрошуємо вас 27 лютого 2024 року на навчальний курс «Сертифікований провідний спеціаліст із впровадження на основі ISO 22301»

Запрошуємо Вас долучитись до навчального курсу від PECB, який покликаний підготувати Вас до ефективного впровадження та управління системою безперервності бізнесу відповідно до стандарту ISO 22301.

Перший місяць керівника під лупою

Перший місяць керівника зблизька. Привіт, сміливі керівники-новачки! Якщо ви думали, що перший місяць на новій посаді буде як медовий місяць... ну, дозвольте нам розсмішити вас!

Комплекс вправ Пілатесу середнього рівня складності для пацієнтів з остеохондрозом і порушеннями постави

Дослідження свідчать про ефективність занять лікувальної фізкультури із застосуванням методу Пілатеса. Позитивний вплив на гармонійний розвиток всього тіла, силу м'язів, гнучкість і мобільність хребта, стабілізацію міжхребцевого сегмента.