Блог навчальних закладів

Знайдено 43327 статей

Запрошуємо до програми «Податкова практика України»

Вебінар є частиною комплексної програми «Податкова практика України», де також розглядаються питання податкового адміністрування в Україні, податку на додану вартість, оподаткування фізосіб та ЄСВ, єдиного податку та спрощеної системи.

Конфлікти: неминучість, але не фатальність

Конфлікти — невід'ємна частина будь-якого робочого процесу. Їх неможливо уникнути, але можна навчитися ними ефективно управляти, щоб мінімізувати негативні наслідки та зберегти позитивну атмосферу в колективі.

Побач себе! Винагороди себе!

Часто ми нехтуємо похвалою самому собі — найближчій людині у житті.

Як успішно впровадити ощадливе управління в компанії

Систему ощадливого управління використовують не тільки виробничі компанії, але також усе більшою популярністю починає користуватися ощадлива концепція для офісів.

Як забезпечити створення цінності для споживача

Уже недостатньо лише задовольняти усвідомлені потреби, компанія повинна прагнути здивувати споживачів. Для збереження лояльності споживача виробник / постачальник повинен мати на меті постійне перевищення його очікувань.

Креативність та стандартизація допомагають бізнесу бути конкурентоспроможним

В умовах ринкової економіки виробник та споживач самі знаходять одне одного. Мотивація їхньої діяльності ґрунтується на фінансовому виграші та максимізації споживчого ефекту.

Діагностика керівництва

Чому капітани кораблів не ведуть блоги? Бо їхні «підписники» завжди на борту!

Яким чином стандартизація допомагає підприємствам випускати якісну та економічно вигідну продукцію

Ви хочете знати більше про системну роботу згідно ISO серії 9000? Запрошуємо на тренінги та коучинг-програми консалтингового центру ШАУЗ, де ви отримаєте знання та чіткий алгоритм практичних дій.

5 способів покращити навички публічного виступу. Курси ораторського мистецтва

Чим і для кого можуть бути корисні курси ораторського мистецтва та риторики? Які існують інші способи для самостійного покращення навичок публічного виступу?

Простота та складність впровадження ощадливого (LEAN) управління

Корпоративна система ощадливого менеджменту — це нова філософія ведення бізнесу, яка має пронизувати всі рівні компанії: від керівної ланки до співробітників цехів / відділів.