Блог навчальних закладів

Знайдено 43233 статті

Хочемо вас подарувати

Сьогодні вранці отримали надзвичайно цікавий запит😊 Є суперкоманда співробітників та її талановитий Біг бос, якого поважають за вміння надихати навіть у цей складний час та досягати результатів попри все.

Дослідження частот та наших можливостей з ними

Це абсолютно чарівний і глибокий процес, який є чимось більшим, ніж техніка. Це взаємодія з новими еволюційними хвилями, Енергією, Світлом, Інформацією.

Чому керівникам компаній та підприємств корисно проходити онлайн тренінги

Під час тренінгів Ви зможете дізнатися про ключові принципи ефективного менеджменту та їх застосування на практиці. А також, отримати практичні рекомендації щодо підвищення продуктивності команди та покращення міжособистісних взаємин.

Таємниці золота через тілесний процес «Легенда Ельдорадо»

Що ви знаєте про золото, що не знаєте про золото? Що забули про нього? Як взагалі ви ставитеся до золота? Може бути, ви відмовилися від золота, відкинули його, не думаєте про нього, або пристрасно бажаєте його?...

Як мотивувати співробітників вчити англійську мову

Всі вчать англійську. Починають, починають знов, продовжують та планують продовжувати. Цей процес може довго ходити по колу, поки ви шукаєте власну мотивацію. Але зараз не зовсім про це.

Графік програм та тренінгів, що стартують наприкінці травня - початок червня

Міжнародні програми підвищення кваліфікації, які стартують у травні- червні 2023 року.

Всесвіт як кіноекран

Визнайте себе Творцями, джерелами створення своєї реальності

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 3.

Ключову роль у позитивних трансформаційних процесах відіграє цілеспрямованість власника/генерального директора, який має бути ініціатором впровадження системи KPI. Головне, що компанія буде працювати системно та ефективно за допомогою системи KPI.

Відрядження в 2023 році: «капкани» та нові правила

Про що варто знати бухгалтеру щодо нового авансового звіту, які є нові умови його подання? Розповість під час семінару/вебінару Мойсеєнко Тетяна, шеф-редактор компанії «7eminar», податковий консультант, експерт з трудового права та кадрового обліку.

Подяка та здоров'я

Ви зараз робите вкладення в себе – здоров’я, гармонії, любові, краси. Випромінюйте подяку за уроки, свою вдячність всесвіту.