Блог навчальних закладів

Знайдено 43409 статей

Підтримайте команду психологічно під час війни

Кожен з нас переживає особисті емоційні процеси, які безпосередньо впливають на нашу спроможність повертатися до «звичайного життя» та продовжувати працювати.

Ефективна комунікація: 6 правил ведення переговорів

Переговори — це майстерність й талант? Справжній профі може продати що завгодно та кому завгодно, навіть якщо його розбудити посеред ночі? Ні! Справжній профі — виявить потребу, з’ясує рівень її цінності та запропонує вигідне рішення для обох сторін.

9 soft skills для успішної кар'єри

Успішна кар’єра —це не тільки професійні знання. Без «гнучих навичок» вам буде дуже важко піднятися по кар’єрних сходинках. Справжній професіонал має володіти спеціальними знаннями та набором рис та вмінь. Про цей набір і поговоримо.

5 головних управлінських навичок, які необхідно розвинути кожному керівнику

Дізнайтеся, як прокачати основні управлінські навички та підвищити власну ефективність! 📌 Цікавість 📌 Дисципліна 📌 Емоційний інтелект 📌 Нетворкінг 📌 Уміння управляти стресом

Запрошуємо на підвищення кваліфікації з Ігорем Немировським та Інною Старожуковою

Підвищення кваліфікації для фінансового директора та власника малого бізнесу для збереження компанії в умовах воєнного стану.

Бізнес-курс школа логістів. Logisticmaster 2.0 пройде з 7 по 9 липня у Києві, а також онлайн

З 7 по 9 липня у м.Києві в гібридному форматі - офлайн і онлайн, відбудеться вже 25-й набір бізнес-курсу для спеціалістів логістичної галузі Школа логістів. Logisticmaster 2.0

1-2 липня вже втретє у 2022 році відбудеться online бізнес-курс практики управління товарними запасами

1-2 липня 2022 р. вже втретє у 2022 році відбудеться дводенний Online бізнес-курс з удосконалення кваліфікації та розвитку компетенцій в управлінні товарними запасами "практики управління товарними запасами".

Презентація університетів «IT STEP»

Бажаєте дізнатись більше про вищу IT-освіту та сучасний підхід до навчання⁉️

Належна виробнича практика (GMP) на виробництві

Саме питання впровадження GMP викликає дуже багато запитань у виробників. Відповідно до 21 розділу ТР, виробництво косметичної продукції повинно відповідати належній виробничій практиці (Good Manufacturing Practice, GMP) для безпеки споживачів.

Онлайн-зустріч з ректором Дніпровського технологічного університету «ШАГ»

Вступ до ЗВО вже не за горами, а в голові залишилось ще багато запитань та вагань? Запрошуємо 18 червня об 11:00 на онлайн-зустріч з Ректором Дніпровського Технологічного Університету ШАГ — Дубровським Сергієм Станіславовичем.