Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі


  • Рівне · вул. Галицького, 13, 33027
  • (0362) 23-70-75
    (0362) 23-72-09
  • денна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

!!!!Не раджу сюди поступати!!! Дітей не рахують за людьми ,використовують. Грошей потрібно дуже багато!!!!!! Якщо прийшов без форми на фізкультуру ,заставляють мить поли, унітази, сходи , вікна . Всіх майстрах дуже велика самооцінка .

,

Просто жах. Кошти йдуть шалені, гуртожиток схожий на в'язницю. Люди, не поступайте сюди, адже капіталістична система у цьому відрі зжере усі ваші кошти.

,

Не раджу даний заклад. Училище жахливе. Грошей йде дуже багато. Не сподобалося з першого дня. Атмосфера в училищі жахлива. Дітей не рахують за людей тільки використовують. Єдине що сподобалося це викладачка Волкова О. А. єдина справедлива людина. Гуртожиток повне дно. В душ раз в тиждень. Після десятої години вечора з гуртожитка неможна виходити.З шостої вечора до сьомої також. Не рекомендую нікому! Якщо хочете поступати то наберіться нервів і багато грошей!!!!

,

Чому ніхто не розповідає про гуртожиток,що на 4-5 поверсі живуть хлопці з училища навпроти,пройти в гуртожиток неможливо,або заходиш з розбитим лицем або переломом ,душ раз в тиждень і то кімнатою і по записі,в самому училищі вчитися супер,любящі вчителя і майстри

,

Училище препоганюще!!!! Майстри також. Є людина у якої виросла на голові величезна корона. У спілкуванні з нею згадується народне прислів"я "Із грязі у князі". Це все про неї. Своїх вихованців вона взагалі має ні за кого, ніколи не вислухає їхню думку, бо вона її не цікавить. Головне щоб їй було добре. Якщо надумали поступати у даний навчальний заклаж то тільки не до цього вчителя!

,

Просто не розумію чому так багато позитивних відгуків? Училище жахливе, витягують гроші як тільки можуть, обманюють, поступала на кухаря мене запевнили що поступила, за день до початку навчання позвонили і сказали що місць вже немає і обирайте іншу професію при цьому училище забирає тільки оригінали документів, діватись було нікуди. Гуртожиток жахливий, в душ ніколи не можна потрапити, взагалі ЖАХ. Не раджу нікому, просто почитайте цей відгук-це реалії цього училища!!!!!!!

,

Навчалась 2015-16 рр, на секретаря. Викладачі супер, Волковій О.А. особливе дякую! Вона знає свою справу. Всім відверто-хто хоче вчитись, тому допоможуть, навчать. Якшо прийшли заради стипендіі, розчарую, вона мізерна. Підвищену я отримувала +- 300грн. Життя студентів цікаве, рекомендую!

,

Я навчалася 2000 - 2002 рік дуже гарне училеще і гуртотожиток супер і вчителі і маїстрі дуже хороші.

,

дуже хороший заклад

,

Дуже прикольне училище, я навчався на секретаря керівника, оператор ком*ютерного набору і можу сказати те шо мені це нравилось, особливо наший керіник Ольга Олександрівна, вона афігена, також класні викладачі по цій спеціальності Васкевич Максим Валерійович, Доманська Оксана, Ольга Анатолівна, Юлія Миколаївна, з ними мона було поговорити про що хоч, і пошутити і посміятись, словами це класні молоді викладачі, які дійсно научать якщож цього захотіти, також всі інженери нашого училища прикольні... Словами училище супер, я навчався з 2014 до кінця січня 2016 року, і можу сказати те що я не жалію шо там навчався, а навіть сумую за всіма, це були мої кращі 1.5р. життя, випуск 2016, група С21 кращі!!!!

,

Училище класне...особливо наші майстри...і група К-21..2016 р..Кращі!!

,

Звичайне училище, правда поступово його оновлють. Тому за гроші, які на мені "заробили" ідуть на благу справу, так як і добровільні внески. Для старту в професії хороший заклад.

,

Дуже крутий заклад,цілую сумую .

,

хочу вступити на повар-кондитера але вагаюсь. розкажіть будь ласка як документи потрібні і що здавать??

,

все супенр!!!

,

Ліцей норм) Група С-11 сумую за вами) Григорук Ольга Олександрівна ви найкраща)

,

Чудовий заклад

,

Здобув хорошу професію '' кухар'' зарез і працюю кухарем в кафе. Заклад чудовий, якщо хочете щось навчитись і здобути хорошу професію то раджу подавати документи. В мене середній бал був 5.8 але взяли)) головне заплатити добровільний внесок 1.500грн. розцґнка на 2013рік зарез може і більша. Ну зп півтора коку навчання училище заробило на мені 7 тисяч гривень. Це практика така половину заробленого забирає ліцей... Ось так то. Так що думайте.... Але в принципі я не жалкую))

,

На мою думку,це найкращий заклад на землі.І директор,і викладачі і майстри і заступники сприяють розвитку кожної ообистості.Я зараз тут навчаюсь,і не шкодують тому говорю всім не думайте! а просто беріть і подавайте сюди документи)))вам будуть тут дуже раді))після 9 не беруть,лише після 11.

,

Зараз навчаюсь тут, дуже подобається. Всі викладачі дуже класні, особливе дякую хочу сказати Григорук Ользі Олександрівні та Волковій Олені Анатолівні. Дуже Вас люблю!))

,

ви б написали, як у ліцеї навчаються, які цікаві предмети, а всі пишуть , як добре провели 3 роки навчання у гуртожитку. Який прохідний бал на повара. Підскажіть будь-ласка!!!Дякую

,

а мені не сподобалося бо в мене документів не взяли бо дізналися що я після операції

,

я хочу поступати на кондитера після 9-го .....мій середній бал 7.8 пройду?

,

Класно!!!

,

Дякую своїй керівничці Баранчук Л.О за желізні нерви, турботу і доброту.

,

Мені подобається цей ліцей!

,

Я навчалася ( в 2007 рр секретар _оператор)навчатись супер, а життя в гуртожитку.. просто клас!!! э що згадати. Я дуже задоволена,що там навчалась.

,

ліцей просто супер найкращий в рівному я зараз вньому навчаюсь преподавателі просто супер я горжусь що я студент найкращого учбового закладу в рівному

,

Я навчалася (2005-2007рр) навчатись добре дуже хароший директор в гуртожитку вело .

,

Я началася ( з 2005 по 2007рр кухар-кондитер) навчатись супер, хабарів майже не беруть, дуже класний директор, гуртожиток нормальний , дуже веселий.

,

Я там також навчався(2006-2008рр.)віддав заради цього закладу півтора роки свого життя. Було дуже весело. Жив у "прекрасному" гуртожитку, з чудовими дівчатками. Отримував "гігантську" стипендію( 96 грн.). Викладачі класні, особливо директор. Раджу всім почати своє доросле життя з РТПЛ, щоб мали що згадати і не було що дітям розказати...

,

я тут навчалась звісно деякі викладачі багато на себе беруть. але в цілому класно.


Залишити відгук

Усі коледжі в Рівному, а також ЗВО (вузи) в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному