Маловисторопський коледж ім. П.С. Рибалка Сумського національного аграрного університету


  • с. Малий Вистороп · вул. П.С. Рибалка, 1, Лебединський район, Сумська обл., 42243
  • (05445) 3-62-43
    (05445) 3-62-14
    (05445) 3-62-18
    (05445) 3-62-11
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалася в технікумі 1984-1988 приємно згадую ті часи це були щасливі безтурботні роки ,роки юності та молодості.Так добиратися були проблеми в гуртожитку також (зимою прохолода) ,але технікум дав багато знаннь і практики, викладачі класні і знали свої предмети, вміло пояснювали. Я дуже задоволена навчанням в цьому закладі.

,

Я учился в техникуме в1983-1987г., по специальности "Агроном" и это были лучшие годы молодости, когда идешь вместе с друзьями помогая девчонкам нести сумки с ст. Боролся до общежития. В этом техникуме меня научили уважать труд, людей, сельское хозяйство.Я благодарен всему педагогическом коллективу за ихний професиализм в своей работе,и конечно красному руководителю Гурьяновой.

,

Навчався ще в минулому сторіччі (1988-1992рр).На той час то був радгосп-технікум зовсім з іншою методикою навчання ,з іншим побутом ніж в сучасний час.Так склалось життя ,що за здобутою спеціальністю пацювати не довелось ,але те виховання ті якості які нам надавали викладачі дуже знадобились вже в дорослому житті. Насамперед це любов до праці і повага до людей праці.Велика подяка і низький уклін всім викладачам і вихователям того часу за Вашу роботу.Завжди приємно згадувати ті часи і ловиш себе на думці ,що це були щасливі безтурботні роки ,роки юності та молодості.Тому сучасним студентам хочу порадити ,раціонально використовувати кожну хвилину свого часу ,випробовувати себе в усіх напрямках ;спорті ,художній самодіяльності ,в ІТ техологіях ,науці ,і ви обов'язково знайдете себе.І ніколи не вживайте словосполучення ,,прийде час,, ,час нажаль тільки відходить.

,

Коледж дає багато знаннь і практики, викладачі добрі і знають свої предмети, вміло пояснюють. Також є дискоте усі свята, цікаве життя в цьому коледжу.

,

Я проучилась в этом колледже с 2012 по 2016 по специальности ТВППТ. Колледж очень хороший. Преподаватели интересно преподают свой предмет,так чтобы каждый студент смог его понять. Большой плюс в том что общежитие находиться в 5-ти минутах ходьбы от колледжа . Как и в любом другом заведении есть суровые преподаватели,без этого никак. Я очень благодарна все преподавателям этого колледжа! Они относятся к студентам как к собственным детям. Да в общежитии есть свои минусы. Зимой прохладно, с обогревателей можно только дуйчики, но с холодами борятся,комендант и вахтёр всегда готовы притти на помощь и выдать дополнительное одеяло. Новоприбувших студентов заселяют в комнаты с ремонтом. Комендант и вахтёры очень хорошие и доброжелательные! Да добираться до колледжа тяжеловато с Сум поездом до Боромли,далей заберает автобус,но я вам скажу что то мастерство с каким преподают в этом колледже и то как относятся к вашим детям перекроет все нервы и затраты на дорогу. Это были лучшие годы моей жизни!!

,

большая благодарность всему преподавательскому колективу. руководству. учебная база хороша. умения работать и руководить привывают .сам выпускник 2001 года .агроном. работаю уже 15 лет .пользуюсь знаниями получеными в коледже. большое спасибо. Глуходиду.семье Бадерных.Овчаренков.

,

...живу в этом селе и заканчивал техникум. Знаю всю подноготную этого заведения и преподавательского состава с администрацией. Знаю тех кто тут учился, все говорят, что это лучшие годы жизни, но техникум далёк от того идеала, что пишут ж.полизы... ...не знаю, крыс вывели с общаги? Бытовки работают с одной плиткой на этаж, 3 часа в сутки или не работают вовсе? Свет включали утром с 6-ти и с 16-00 до 22-00!!!!!!!!!!!!! Снег на подоконниках не новость и что душ "не фонтан, но брызги есть". Стоит ли писать о беспределе в общаге или это и так все знают? Не тот безпредл что творят воспитатели с охранниками, а между собой, как дедовщина! Вы Люди или Нелюди?..

,

Везде хорошо где нас нет! Будем поступать и не боятся !

,

Коледж класний. Викладацький колектив чудовий, завжди допоможуть і підтримають. Зараз, коли закрились Київські універи, наш коледж працйює. В звичайному режимі проходять заняття та практика. Цей коледж закінчував мій батько, і я ще жодного разу не пожаліла, що тут навчаюсь. Звертаюсь до тих, хто вибирає куди йти навчатись. Якщо ви хочете бути хорошою людиною і справжнім спеціалістом, вступайте до Маловисторопського коледжу імені П.С. Рибалка Сумського НАУ.

,

Я випускниця цього коледжу 2001 року. До сьогодні я згадую цей коледж як світлі роки прожиті під час навчання. Я щороку приїжджаю до коледжу на День молоді на зустріч випускників всіх поколінь. Завжди відрадно здивована тим, як працюють у коледжі на розвиток матеріальної бази, і хочу сказати коледж несе естетику і вміння передати красу своїх спеціальностей мистецькими витворами.

,

Я навчаюся на 3 курсі в коледжі. Коледж на мене справляє дуже хороше враження, так як і на моїх батьків, які навчалися теж в цьому закладі. Рада студентського самоврядування продумує щотижня цікаві для студентів заходи. Я дякую батькам, що мене переконали навчатися в Маловисторопському коледжі.

,

КОЛЕДЖ КЛАСНИЙ. А попередній коментар написав той Іван, що не бажав навчатися і якого за пропуски занять відрахували!!! Всі викладачі опікуються студентами наче власними дітьми, завжди вислухають і допоможуть. В той час коли закрились київські університети , МИ НАВЧАЄМОСЬ. Повноцінно ідуть заняття та практики.Цей коледж закінчував мій батько, тут навчаюсь я і ще жодного разу не пошкодувала. Звертаюсь до всІх, хто обирає куди піти вчитись- вступайте до Маловисторопського коледжу і ви будете- ХОРОШОЮ ЛЮДИНОЮ ТА СПРАВЖНІМ СПЕЦІАЛІСТОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Коледж дуже поганий. Викладачі вимагають хабарі.Часто приходять на підпитку як чоловічої статі, так і жіночої. Одним дітям завищують оцінки, які не роблять на парах нічого, а тим хто займається гарно, вони занижують оцінки. В гуртожитку дуже холодно, на вінках льод замерзає . Дуйчики не можуть нагріти кімнату, бо і самі замерзають. Середня температура в кімнатах 3-6 градусів в груднево-лютневий перід. В душі гарячої води хватає помитися лише 3-4 чоловікам. Плити на битові кімнаті не праюють. При заселенні в гуртожиток дітей не забезпечують повністю матеріалом. Вікна продуває так ,що штори стають наче живими. Дітей примушують при температурі на вулиці -20 і вище, носити дрова. Сказати правду я сплю під трьома одіялами, в шапці,в шерстяних носках, в штанах, футболці та світері.

,

Ужасный техникум, преподаватели неадекватные, принципы времен древних, как добираться туда проще в космос слетать, такая глухомань. А денег как хотят? А в общежитии зимой мороз такой что дуйчики погибают на раз. Вообщем как в сказке.Если не верите, поступите и проверьте, просто жалко будет потерянного времени.

,

Хороший колледж. Советую.

,

Навчаюсь в коледжі. Дуже задоволена.Викладачі в більшості приємні, готові допомогти, звичайно є вийнятки, як і скрізь. Дуже гарна навчальна база. Питань щодо поборів чи хабарів не виникало, можливо, що "цивілізація" (місто) далеко, тож викладачі соромляться. Ніяких труднощів з приїздом чи від'їздом - до станції доставляє коледжанський автобус. Щодо інтернету, то зараз працює Life 3G. Тож дякую батькам, що я тут.

,

Гарний коледж, гарна навчальна база. Проблемі з інтернетом дійсно були, але то було 2015 році. Зараз сподіваюся стало краще.

,

Закінчив цей технікум наприкінці 90-х. Думав, що це непорозуміння вже закрили давно. Аж ба! Ще досі виробляють дипломи для горе-правоохоронців і використовують дітей-студентів як рабів. Рівень знань прямо пропорційний вмісту гаманця батьків. Найближчі ознаки цивілізації в 7-ми кілометрах (до якої, доречі, дістатися можна тільки пішки!), відношення - "хліб давайте спочатку людям, а вже потім студентам"... Нічого не змінилося. Хіба тільки гуртожитків поменшало - таки розтягли. Загалом, добре місце, якщо треба когось позбутися, або когось скалічити!

,

Техникум отличный если вы идете за знаниями, а не водку пить 4 года. После техникума у человека больше знаний чем у человека из СНАУ. Проучился тут 4 года я б с радостью еще бы столько поучился...

,

Ужасный технарь учился здесь год назад нет никакого досуга для студентов не говорю о интернете эта космическая технология обошла его стороной как и другие блага цывилизацыи приехать у выстороп это уже события! Цена взятки очень дешовая. У студента нет возможности убедить преподателя в правильности своих слов если даже это слова с книги. Заучь вообще страшно упертая и глупая тетка. Ели хотите загубить 4 года жизни то удачи

,

Привет я 20 лет как закончела этот техникум и не чуть нежалею незнаю как сейчас а раньше некакай обдераловки небыло думаю и сейчас нет.так что поступайте и учитес

,

Я,училась в техникуме 1992-1996г и ничуть не жалею и большое спасибо преподавателем за знания которые они нам дали.В етом году будет поступать учится мой сын в етот техникум.

,

Большая благодарность преподавателям,особенно хотелось отметить Опимах Ольгу Григорьевну

,

Сама не училась , но там учится моя сестричка Аня Жидченко, студент года 2010 и 2011. Я ею очень горжусь и люблю.

,

Окончил техникум в 1982 году. О преподавателях и учебе только отличные воспоминания.

,

Дякую всьому персоналу.Ви дали мені путівку в життя. Все що я маю-це заслуга Ваша!

,

Хоч я там не навчаюсь в коледжі,але живу у М. Висторопі, я знаю чимало спеціалістів , які навчалися в технікумі і мають гарні відгуки. А я маю багато друзів, таких як :Велічай Юля, Барабаш Таня, Нестеренко Настя,Ворона Оля і т. д.

,

Хорошое учебное заведение,учится отлично.Приятные преподаватели.

,

О времени обучения в техникуме, остались только хорошие воспоминания.Низкий поклон всему персоналу, за Ваше внимание к абитуриентам.

,

Підготовка професіональних спеціалістів своєї справи. Знання які я отримала в Маловисторопському технікумі супроводжують мене протягом багатьох років після його закінчення.


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Малому Висторопі